Colofon Familieberichten Jan Warbout Jan Warbout lilfflajnnrhim Jan Warbout kükookop fllensenlinq.nl Johannes Antonius Petrus Valk nilieberichten Lieve Pa Warbout Hans In Memoriam Ruwensly Snijders voor een persoonfij^e begeleiding bij uitvaart Onze kapitein is niet meer. We zullen zijn warmte en verhalen missen. De sportvrienden van de maandagavond, woensdag 20 mei 2015 43 Mijn genade is u genoeg 2 Korinthe 12:9 Heel erg bedroefd, maar met bewondering voor de wijze waarop hij zijn ongelijke strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa, overopa en schoonzoon Maassluis, 21 mei 1944 Wemeldinge, 19 mei 2015 Truus Warbout-Dagevos John Warbout Ellen Warbout-van der Have José, Chloë, Demi Jan jr. Piet Warbout Joke Warbout-Nijssen Freya Senna Mevr. T. Dagevos-Zuidweg Nieuwendijk 8 4424 BJ Wemeldinge De afscheidsdienst, geleid door ds. B. Kooistra, wordt zaterdag 23 mei om 10.30 uur gehouden in de Maartens kerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Achter iedere traan van verdriet schuilt een glimlach van herinnering. we gaan je missen. Joop en Annelies Buitengewoon ondernemend, betrokken en oprecht geïnteresseerd, zo herinneren wij onze baas en collega Wij verliezen in Jan een fijn mens die altijd klaar stond je met raad en daad bij te staan. Wij zullen zijn aanwezigheid, inspiratie en hartelijkheid enorm missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Namens de medewerkers van Ecotank B.V. Dagevos Shipping B.V. Groot is de leegte en het verdriet. Mooi zijn de herinneringen die hij achterliet. Verdrietig, maar vooral opgelucht dat hij nu rust heeft gevonden, hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, grappige opa, broer en oom 8 november 1944 t 17 mei 2015 Saskia Stijn Jeroen Yvonne en Piet Hordijk Kenneth en Janneke Joke Kraak Correspondentieadres: Familie Valk Blikkenburg 33 4385 HJ Vlissingen Donderdag 21 mei is er gelegenheid om afscheid van Hans te nemen van 16.30 tot 17.30 uur bij Monuta de Voorzorg, Industrielaan 20 in Vlissingen. Vrijdag 22 mei zal er om 11.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de kantine van MTV Middelburg, Sporthal "De Zandkuil", De Aanloop 2 in Middelburg. Bij speciale gelegenheden kon Hans dames die 'op chique' kwamen erg waarderen.;-) 20 mei 2010 Altijd samen, Nooit al/een... Onafscheidelijk, voor altijd zijn wij 1... Love you Little Soldier XXX Mama Reangelo Reanna Reangelo Oma Opa Tristan Valerie Murphy Wenchie 20 mei 2015 ORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle Met zorg, aandacht en respect Verzorging van aïïe uitvaartpoCissen Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. LI kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Daaf Marcel en Henriet Mariette en Patrick Marlie en Marco Gerrit Jos en Ellen Richard en Annemarie Goes, 19 mei 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63