Colofon Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Catharina Schotanus-van den Dungen j nilieberichten Haar laatste kleedje heeft ze gehaakt. Een laatste kruiswoordpuzzel heeft ze volgeschreven. Nog een laatste praatje heeft ze gemaakt. Lieve moe rust zacht, in ons hart blijf je verder leven. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Weduwe van Hessel Schotanus in de mooie leeftijd van 90 jaar. Arthur en Ria Henk en Heléne Arjan en Connie Sietske en Marco Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het Ambachtsveld voor de liefdevolle verzorging van onze moe. Oost-Souburg, 15 mei 2015 Correspondentieadres: Nieuwe Rijksweg 47, 4458 SG 's-Heer Arendskerke. De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 21 mei om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Désiré Pierre Solleveld Dees Bram, de vader van ons huisgenootje Peter De Heer zal je beschermen Psalm 121 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, liefde en zorg voor anderen is van ons heengegaan onze geliefde tante en vriendin Jacomina (Mien) Ton in de leeftijd van bijna 99 jaar. neven en nichten Bea de Goede Een woord van dank aan de medewerkers van Zorgstroom, Hof 't Seijs, Buitenrust en dr. Lankhorst voor de goede zorgen. Goes, 16 mei 2015 Corre spondentieadres Fam. C. Ton Westerscheldestraat 139 4335 NE, Middelburg De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op vrijdag 22 mei om 11.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Na een ziekbed van enkele weken, is overleden onze zwager en oom Lourens Kornelis van Vaardegem echtgenoot van Martina Koene familie Koene 15 mei 2015 Piet de Visser Piet de Visser De Uitvaart Informatie Hulplijn Wij ontvingen het droeve bericht dat is overleden onze buurman Lou van Vaardegem We wensen Tine en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Mie Maarten en Nellie Lou (in herinnering) en Jo Kees en Rine in herinnering) Lou en Nel kwaliteit Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 maandag 18 mei 2015 31 Klaar voor zijn laatste reis is onze liefhebbende man, vader, schoonvader en opa na een zeer kort ziekbed, rustig ingeslapen. echtgenoot van Nel Solleveld - van Belzen *Terneuzen, tviissingen, 21 november 1931 14 mei 2015 Nieuwdorp: Désirée Theodorou-Solleveld Nikos Theodorou Driebergen: Cora Solleveld Frank van Rosmalen Kleinkinderen: Zois Theodorou Kiefer van Rosmalen Correspondentieadres: Nel Solleveld-van Belzen Wilgenstraat 118, 4388 LK Oost-Souburg Dees ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren, Kerklaan 17 te Vlissingen (West-Souburg). Op woensdag 20 mei is er tussen 19.00 en 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Dees. Er is eveneens mogelijkheid om te condoleren onder het genot van een drankje. Geheel volgens zijn wens, zal Dees donderdag in besloten kring gecremeerd worden. Stil en vol ongeloof hoorden wij van het overlijden van We willen de familie veel sterkte toewensen in deze moeilijke tijd. Bewoners, hun familie en medewerkers van Scheldestraat 56c In Vrede ontslapen onze geliefde zwager en oom Echtgenoot van onze zus en schoonzus Leny de Visser-Sturm Serooskerke: Familie STURM Neven en Nichten. Serooskerke, 14 mei 2015 Toch nog onverwachts is overleden, onze buurman Wij wensen Lenie, de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe met dit verlies. Kees en Matty Adriaanse Flenk en Janny Boerhof Ronald en Laila Christaanse Emilie v.d. Driest Bram en Anneke Francke Rinus en Lia Louwerse Wim en Madeleine Roelse Martin en Jacobien Vader Reinier en Eline van Wouwe en kinderen Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week k 0800 - 4444 000 (letterlijk!) hetzelfde geld kiest u alexandra 0113 2I429I 06 I073032I info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 57