Üi/srJsilari Leunis Brand L. Brand Jan Koppejan Leunis Brand Leunis Brand Huib Spelier En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Ps. 39 8 Met droefheid delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde vader, schoonvader, opa en overopa Jan Koppejan sinds 17 maart 2013 weduwnaar van Maria Koppejan - Maljaars 20 maart 1920 t 15 mei 2015 Middelburg Anneke Bulten - Koppejan Henry Bulten Dirksland Rinus Koppejan Hannie Koppejan - Wattel GoesJaap Koppejan Jannie Koppejan - van der Meule Zwartebroek Marja Stark - Koppejan Rens Stark Klein- en achterkleinkinderen Met dankbaarheid denken we terug aan de liefdevolle zorg en aandacht die hij in zijn laatste levensjaar in Eben-Haëzer heeft gekregen. Middelburg, Zorgcentrum Cedrah, locatie Eben-Haëzer Correspondentieadres Fam. Bulten - Koppejan Weerhaan 40 4336 KS Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 19 mei van 19.30 tot 20.30 uur in Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 in Middelburg. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt D.V. donderdag 21 mei om 13.30 uur gehouden in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle, waarna er in voornoemd kerkgebouw nog gelegenheid is tot condoleren. Geen bloemen J. Koppejan Verdrietig zijn we om het heengaan van onze lieve opa en overopa Rikko Tamar en Peter Frank Yo, Faye, Raf Jisca Aldo Jeanette en René Edward en Janneke Axel, Amber, Noa Rosanne, Niek, Louelle Jan en Erika Eline, Joël, Sem Heieen en Jan Carolien en Koos Jan, Anne, Lisa, Rens Tom, Thijs, Cris Marieke Bennie en Janneke Arjan en Marieke Marco en Marina Thijmen, Amélie Jesse, Lucas, Micha Jaap en Ada Hans Leah, Lucas Davy en Johanneke Joost en Corine Elly en Jens Sara Met dankbaarheid denken wij aan hem terug. Middelburg, 15 mei 2015 Lieve ma, Je ogen zijn voorgoed gesloten. Je handen gevouwen en stil. Je hebt nu je rust waar je zo naar verlartgde, niet meer in het duister leven, maar voor altijd in het licht van liefde weer samen bij pa. Je bent zo veraf maar ook heel dichtbij. In ons hart zal je altijd bij ons zijn. Verdrietig maar ook dankbaar voor wie ze voor ons was, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve ma, oma en overoma. Pieternella Jozina Louwerse-Dronkers "Nellie" sinds 10 augustus 2011 weduwe van Eliza Louwerse Serooskerke 17 maart 1927 t Middelburg 16 mei 2015 Kinderen Oud-ZuilenLia en Gert in liefdevolle herinnering) den Herder-Louwerse Middelburg: Santa en Ab den Herder-Louwerse Kleinkinderen Maarssen: Middelburg: Mirjam den Herder en Chris Veenstra Rosa en Mees Bart den Herder en Karen Schalkwijk Isabelle en Olivier Sebastian den Herder en Teun Brooymans Frederick den Herder en Rebecca Coomans De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 22 mei om 13.00 uur in de Petruskerk Ds. Van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats van Serooskerke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheidnemen van 12.15 tot 12.45 uur in het gebouw achter de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Correspondentieadres: Fazantenhof 95, 4332 XT Middelburg Wij bedanken het personeel van Zorgcentrum de Rustenburg, in het bijzonder het team van de begane grond, voor de aandacht en liefdevolle verzorging van onze ma Nellie Louiverse. Ze heeft hier nog fijne jaren gehad. Families den Herder-Louwerse. U zij de glorie, opgestane Heer, U zij de victorie, nu en immermeer. Verdrietig delen wij u mee dat is overleden onze schoon zus en tante Nellie Louwerse-Dronkers Middelburg, 16 mei 2015 Wieringerwerf: D. Louwerse t M.S. Louwerse-Leenhouts Kapelle: M. Louwerse t M.C. Louwerse-Sturm Dordrecht: D. Janse-Louwerse I. (anse t Neven en nichten Correspondentieadres: Mevr. D. Janse-Louwerse Halleyweg 369 3314XR Dordrecht Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve broer, zwager en oom P. Koops-Brand W. Koops J. Kooman B. Passenier-Brand M. Brand-Letzer Neven en nichten In liefdevolle herinneringen aan hen die Leunis voor gingen. Domburg, 13 mei 2015. Met grote verslagenheid, maar met fijne herinneringen, nemen wij afscheid van ons lid en muzikant Wij zullen ons Leunis herinneren als een zeer betrokken en gewaardeerd persoon en vriend. Wij wensen de familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van Muziekvereniging Apollo Domburg Verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons voormalige bestuurslid Wij zijn Leunis zeer dankbaar voor zijn jarenlange bijdrage aan de constante ontwikkeling van het ondernemersklimaat binnen de gemeente Veere. Zijn constructieve houding en zoeken naar verbindingen zijn een blijvende inspiratie. Wij wensen Toos, zijn kinderen en kleinkinderen en allen die geraakt zijn door het gemis veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuursleden en ondernemers Federatie Ondernemersverenigingen gemeente Veere Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden ons lid Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Domburgse Ringrijders Vereniging Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Vader van onze jeugdspeler Bart, vaste vlagger van ons C-elftal. We wensen Conny en Bart veel sterkte toe in deze moeilijke tijd VV Rillandia Bestuur, leden en in het bijzonder het C-elftal Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van de heer Vele jaren heeft hij zich ingezet voor ons bedrijf. We wensen de familie sterkte met dit verlies. Aannemersbedrijf C. Minderhoud Zoon Aagtekerke, 16 mei 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56