Colofon h ht Familieberichten kükookop mensen inq.nl Catharina Schotanus-van den Dungen Lieve ma, Je ogen zijn voorgoed gesloten. Je handen gevouwen en stil. Je hebt nu je rust waar je zo naar verlangde, niet meer in het duister leven, maar voor altijd in het licht van liefde weer samen bij pa. Je bent zo veraf maar ook heel dichtbij. In ons hart zal je altijd bij ons zijn. Verdrietig maar ook dankbaar voor wie ze voor ons was, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve ma, oma en overoma. Pieternella Jozina Louwerse-Dronkers "Nellie" sinds 10 augustus 2011 weduwe van Eliza Louwerse Serooskerke f Middelburg 17 maart 1927 16 mei 2015 Kinderen Oud-Zuilen: Lia en Gert (in lu den Herder-Louwerse Middelburg: Santa en Ab den Herder-Louwerse Kleinkinderen Maarssen: Mirjam den Herder en Chris Veenstra Rosa en Mees Bart den Herder en Karen Schalkwijk Isabelle en Olivier Middelburg: Sebastian den Herder en Teun Brooymans Frederick den Herder en Rebecca Coomans De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 22 mei om 13.00 uur in de Petruskerk Ds. Van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats van Serooskerke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheidnemen van 12.15 tot 12.45 uur in het gebouw achter de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Correspondentieadres: Fazantenhof 95, 4332 XT Middelburg V p Wij bedanken het personeel van Zorgcentrum de Rustenburg, in het bijzonder het team van de begane grond, voor de aandacht en liefdevolle verzorging van onze ma Nellie Louwerse. Ze heeft hier nog fijne jaren gehad. Families den Herder-Louwerse. Huib Spelier vvivivi Tamilieberichten Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 k 0800 - 4444 000 Germaine Sophia Verwulst - Ghijs Tante Mijntje Oostburg, 6 mei 1920 IJzendijke, 15 mei 2015 Maria Seraphine Josephine van Puyvelde 22 december 1923 17 mei 2015 Haar laatste kleedje heeft ze gehaakt. Een laatste kruiswoordpuzzel heeft ze volgeschreven. Nog een laatste praatje heej't ze gemaakt. Lieve moe rust zacht, in ons hart blijf je verder leven. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Weduwe van Hessel Schotanus in de mooie leeftijd van 90 jaar. Arthur en Ria Henk en Heléne Arjan en Connie Sietske en Marco Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het Ambachtsveld voor de liefdevolle verzorging van onze moe. Oost-Souburg, 15 mei 2015 Correspondentieadres: Nieuwe Rijksweg 47, 4458 SG 's-Heer Arendskerke. De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 21 mei om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Vader van onze jeugdspeler Bart, vaste vlagger van ons C-elftal. We wensen Conny en Bart veel sterkte toe in deze moeilijke tijd VV Rillandia Bestuur, leden en in het bijzonder het C-elftal maandag 18 mei 2015 31 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Als het leven niet meer gaat zoals je hebt gehoopt. Als je zoveel wordt ontnomen en het leven niet meer het leven is, dan komt de tijd dat je erin berust dat het einde is gekomen. Maar ach, wat is het zwaar om van jullie te moeten scheiden. Bedankt, bedankt, een laatste groet, het gaat jullie goed. Germaine Na een warm, emotioneel en betrokken leven is overleden onze tante en oud-tante weduwe van Alphons Verwulst Castricum: Willy en Annie Lammens - Leliaert Sven en Marlnda Myrthe Sjariel Correspondentieadres: Pinksterbloem 2,1902 SP Castricum De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 20 mei om 13.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig omdat wij haar moeten missen maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve zus IJzendijke: G. P. van Puyvelde Correspondentieadres: Markt 9 4515 BA IJzendijke De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 31