TELEVISIE 15
Veronica
RTL7/
n
Masterchef Holland
Vandaag beginnen de kandidaten
met een herkenningstest. Daarna
volgt de mysterybox, die iedere
kandidaat zelf mag kiezen. Dat ver
andert wanneer de winnaar van
de kennistest keuzes mag maken.
SBS 6, 18.30 uur
Rebelse stad
Amsterdamse ex-provo's beschrij
ven hun kat-en-muisspel met de
politie en hoe ze hun acties tegen
het huwelijk van prinses Beatrix
en Claus voorbereidden.
NPO 2, 20.25 uur
De zeven zeeën
Vóór de finale moet er nog één
kandidaat naar huis. Eerst moeten
ze als echte actievoerders het Itali
aanse nieuws zien te halen met
een belangrijke boodschap en is er
een actievoerdersexamen.
NPO 3, 20.30 uur
Major crimes
De politieafdeling Major crimes
werkt samen met justitie om ver
dachten van misdaden achter de
tralies te krijgen.
Buitenland
MAANDAG 18 MEI 2015
06:15 Teleshop 7: CarTracks
07:00 Teleshop 7: Willie.nl
07:30 Teleshop 7: Tommy Te
leshopping 08:30-08:50 RTL
Z Voorbeurs 09:00-09:05 RTL
Nieuws, RTL Z Nieuws 09:20-
09:25 programma als 09:00
09:40 Volvo Ocean Race: Up
date 10:00-14:05 programma
als 09:0014:20 RTL Z Beurs
spel 14:40-15:20 programma
als 09:00 15:30 RTL Z Opening
Wall Street 15:35-15:40 pro
gramma als 09:00 15:50 RTL
Z Opening Wall Street 16:00-
16:05 programma als 09:00
16:20 Toekomstmakers 16:40-
17:30 programma als 09:00
17:45 RTL Z Nieuws
08:15 Jul Julia 08:25 Bobo
08:31 Minikids: Chuggington
08:44 Minikids: Wielen van
de bus 08:55 Minikids: 2 klei
ne kleutertjes 09:00 Minikids:
Boom Reds 09:07 Minikids:
Thomas de stoomlocomotief
09:19 Minikids: Musti 09:25
Minikids: Wolleke 09:32 Mini
kids: Bibaboerderij 09:50 Mi
nikids: Elias 10:00Tommy Te
leshopping 15:00 Tree Fu Tom
15:24 Oggy en de kakkerlakken
15:33 Oggy en de kakkerlak
ken 15:43 Super 4 15:55 Dood
le 15:58 Robin Hood 16:10
Doodle 16:11 KeetsVlog16:16
Draken: Rijders van Berk 16:40
De Daltons 16:48 Wonder-
school 17:05 Judge Judy 17:35
Goede tijden, slechte tijden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 08:05 Tommy Teleshop
ping 11:05 Astro TV 13:05
Tommy Teleshopping 14:05
The Doctors 15:00 Achter ge
sloten deuren 15:55 Beschul
digd 16:50 Achter gesloten
deuren 17:50 NCIS: Los An
geles
07:50 Kick Buttowski 08:15
Wanders Wereld 08:25 Pac-
Man 08:50 Packages from Pla
net X 09:15 Scaredy Squirrel
09:40 Caspers Griezelschool
10:00 Rekkit 10:30 Randy Cun
ningham 10:50 Matt Hat
ter 11:15 The Emperor's New
School 11:35 Wanders Wereld
12:00 Lanfeust Quest 12:25
Kickin' It 12:50 Kirby Buc
kets 13:15 Mighty Med 13:35
Dude, That's My Ghost! 14:00
Camp Lakebottom 14:25 Po-
kemon 14:45 Lanfeust Quest
15:15 Ultimate Spiderman
15:40 Star Wars Rebels 16:00
Numb Chucks 16:20 Les 7N
16:50 Dude, That's My Ghost!
17:10 Kick Buttowski 17:35
American Dragon: Jake Long
COMEDY
1VM1N3D
06:00 Loop: Hart van Neder
land 07:55 Robs grote tuinver-
bouwing 08:40 May the best
house win 09:30 Ready Steady
Cook 10:10The Doctors 10:55
Astro TV 12:55 Tommy Tele-
shopping 14:55 Ready Stea
dy Cook 15:40 May the best
house win 16:35 The Doctors
17:30 May the best house win
06:01 Futurama 06:25 Futu
rama 06:50 Futurama 07:10
Melissa Joey 07:35 That 70s
Show 08:00 That 70s Show
08:25 Futurama 08:50 Futu
rama 09:10 Futurama 09:35
Stand-up: Neal Brennan - Wo
men And Black Dudes 10:25
Seinfeld 10:50 Seinfeld 11:10
Futurama 11:35 Futurama
12:00 Futurama 12:25 Fami
ly Guy 12:50 South Park 13:10
Bob's Burgers 13:35 Futurama
14:00 Futurama 14:25 Futu
rama 14:50 Seinfeld 15:15
South Park 15:40 Brickleber-
ry 16:00 Melissa Joey 16:25
Melissa Joey 16:50 That 70s
Show 17:15 That 70s Show
17:40 Futurama
18:00 Dog the Bounty Hunter,
Reality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 The Bold and the Beauti
ful, Soap
19:00 Bouwval gezocht, Ma
gazine
18:40 NCIS: Los Angeles, Mis
daadserie
19:35 Navy NCIS, Actieserie
18:00 Ranking the Cars
18:15 The Big Bang Theory (h)
18:40 According to Jim
19:10 Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
18:30 Robs grote tuinverbou-
wing (h), Tuinmagazine
19:30 De Grote Verbouwing,
Life-stylemagazine
18:00 Family Guy, Animatiereeks O
18:25 South Park, Animatiereeks
18:50 My Name Is Earl, Comedy
19:10 My Name Is Earl, Comedy
19:35 Bob's Burgers, Comedy
20:30 Voetbal International,
Sportpraatprogramma
20:00 Bed Breakfast UK, Do-
cusoap
20:30 Dr. Dolittle 2, Komedie
20:30 Rizzoli Isles, Misdaad
serie
21:25 Rizzoli Isles, Misdaad
serie
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 The Last Stand, Actiefilm
20:30 New York Minute, Ko
medie
20:00 Family Guy, Animatiereeks
20:25 South Park, Animatiereeks
20:50 Community, Comedy
21:15 Melissa Joey, Comedy
21:40 Melissa St Joey, Comedy
22:00 Koning voetbal, Spel
23:00 Band of Brothers, Oor
logsserie
22:15 Jouw vrouw, mijn vrouw,
Reality
23:10 Dr. Phil, Praatprogramma
22:20 Major Crimes, Misdaad
serie
23:10 Law St Order: Special
Victims Unit, Misdaad-
22:45 Eraser, Actiethriller
22:15 Numbers, Dramaserie
23:10 Numbers, Dramaserie
22:00 How I Met Your Mother,
Sitcom
22:30 How I Met Your Mother,
Sitcom
23:00 Friends, Comedy
23:25 Friends, Comedy
23:50 Seinfeld, Comedy
O
O
CM
00:10 Warehouse 13, Actieserie
01:05 Justified, Misdaadserie
01:55 Justified, Misdaadserie
02:35 Teleshop 7: Willie.nl,
Homeshoppingprogramma
03:00 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
actualiteiten
sport film
00:00 American Horror Story,
Horrorserie
01:05 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
00:00 Criminal Intent (h), Mis
daadserie
00:55 Astro TV, Magazine
01:55 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:55 Astro TV, Magazine
02:55 Nachtprogramma's, Ma
gazine
03:30 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:00 Disney XD, Jeugdpro
gramma
00:05 Reportage: De man met
vijf vrouwen in z'n kelder
(h), Reportage
01:10 Tommy Teleshopping,
Homeshoppingprogramma
03:40 Astro TV, Magazine
02:20 That 70s Show, Sitcom
02:40 Melissa St Joey, Comedy
03:00 Futurama, Animatiereeks
03:20 Futurama, Animatiereeks
03:40 Futurama, Animatiereeks
04:00 Seinfeld, Comedy
04:20 South Park, Animatiereeks
04:40 South Park, Animatiereeks
TIPS
Net 5, 22.20 uur
EH TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu, Onze club, Muz
iekclip, Kijk op Zeeland, Zeeland Nu,
Onze club, Muziekclip 07:57 Kijk op
Zeeland 08:00 programma als 07:00
08:57 Kijk op Zeeland 09:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 17:00 Zeeland Nu,
Editie 2015, Het Weer, Verzeeuwigd,
Zeeland Nu, Editie 2015, Het Weer
17:56 Verzeeuwigd 18:00 program
ma als 17:00 23:56 Verzeeuwigd
00:00 Zeeland Nu
09:00 Radio 2 op één 12:00 Lente-
beelden 12:20 Dagelijkse kost 12:35
Blokken 13:00 Het Journaal 13:25
Het Weer 13:30 ledereen beroemd
13:50 Thuis 14:15 Paul O'Crady: For
the Love of Dogs 14:40 Wild at Heart
15:25 Vlaanderen vakantieland 16:10
Two Greedy Italians 17:10 Clips
17:35 Buren 18:00 Het Journaal
18:10 Het Weer18:15 Dagelijkse
kost 18:30 Blokken 19:00 Het Jour
naal 19:40 ledereen beroemd 20:05
Het Weer 20:10 Thuis 20:40 Birth
Day 21:25 Koppen XL 22:00 Café
Corsari 22:50 Het Journaal 23:05 The
Borgias 23:54 Keno 23:55 Het Weer
00:00 Dagelijkse kost 00:15 ledereen
beroemd 00:35 Journaallus
Canvas
09:00 Lentebeelden 12:30 Rolkrant
17:15 Fans of Flanders 17:35 De Can-
vasconnectie 18:05 Headliners:The
Ramones: End of the Century 20:00
Terzake 20:40 Wild West with Ray
Mears 21:30 Extra Time 22:25 Reyers
Laat 23:05 Lilyhammer 23:50 Can-
vaslus
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 The Housing
Enforcers 11:00 Homes Under the
Hammer 12:00 Don't Get Done, Get
Dom 12:45 Saints and Scroungers
13:15 Bargain Hunt 14:00 BBC News
- Weather 14:42 BBC Regional News
and Weather 14:45 Doctors 15:15
Escape to the Country 16:15 RHS
Chelsea Flower Show 201516:45
Decimate 17:30 Flog It! 18:15 Point
less 19:00 BBC News 19:27 Weather
19:30 BBC Regional News Pro
grammes 19:57 Weather 20:00 The
One Show 20:30 RHS Chelsea Flower
Show 2015 20:57 BBC News and Re
gional News 21:00 EastEnders 21:30
Panorama: Antibiotic Apocalypse
22:00 New Tricks 23:00 BBC News
23:25 BBC Regional News and
Weather 23:45 Have I Got a Bit More
News for You 00:25 The Graham
Norton Show 01:15 Weather for the
Week Ahead 01:20 BBC News
BBC2
07:00 Homes Underthe Hammer
08:00 Don't Get Done, Get Dom
08:45 Oxford Street Revealed 09:15
Sign Zone: Wanted in Paradise 10:15
Victoria Derbyshire 12:00 BBC News
12:30 BBC World News 13:00 Italy
Unpacked 14:00 Cagney St Lacey
14:45 Cash in the Attic 15:15 Athlet
ics 16:15 Elephant Diaries 16:45 Are
You Being Served? 17:15 'Alio 'Alio!
17:45 Just Good Friends 18:15 Vin
tage Antiques Roadshow 19:00 Egg
heads 19:30 Beat the Brain 20:00 An
tiques Road Trip 21:00 RHS Chelsea
Flower Show 2015 22:00 The Detec
tives 23:00 Episodes 23:30 News-
night 00:15 Weather 00:20 The Boy
in the Striped Pyjamas 01:45 Sign
Zone: Britain's Greatest Generation
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:44 Tages
schau 10:45 Urn Himmels Willen
11:35 Nashorn, Zebra St Co. 12:00
Tagesschau 12:15 ARD-Buffet 13:00
ARD-Mittagsmagazin 14:00 Tages
schau 14:10 Rote Rosen 15:00 Tages
schau 15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Elefant, Tiger St Co
17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
18:00 Gefragt - Gejagt 18:50 GrolS-
stadtrevier 19:45 Wissen vor acht -
Zukunft 19:50 Wetter vor acht 19:55
Börse vor acht 20:00 Tagesschau
20:15 Der Geld-Check 21:00 Hart
aber fair 22:15 Tagesthemen 22:45
Die Story im Ersten: Wohlstand für
alle 23:30 Geschichte im Ersten: Hans
Filbinger - eine deutsche Karriere
00:15 Nachtmagazin 00:35 Tatort
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Die Rosenheim-
Cops 11:15 SOKO Wismar 12:00
Heute 12:10 Drehscheibe 13:00
ARD-Mittagsmagazin 14:00 Heute -
in Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Bares für
Rares 16:00 Heute - in Europa 16:10
SOKO Kitzbühel 17:00 Heute 17:10
Hallo Deutschland 17:45 Leute Heute
18:05 SOKO 5113 19:00 Heute
19:20 Wetter 19:25 Wiso 20:15 Der
Fernsehfilm der Woche: Mordshun-
ger - Verbrechen und andere Delika-
tessen 21:45 Heute-journal 22:15
Montagskino hautnah: Shame 23:50
Heute+ 00:05 Das kleine Fernseh-
spiel: Die schone Krista 01:35 ZDF-
History
WDR
07:20 Schulfernsehen: David and Red
- Clips and Songs 07:50 David and
Red in England 08:20 Planet Wissen
09:20 Eins zu eins - Gesprach aus
Düsseldorf 09:45 Hier und Heute
10:15 Westpol 10:45 Aktuelle Stun-
de 11:05 Elefant, Tiger Sr Co 11:55
Pinguin, Löwe Co. 12:45 WDR ak
tuell 13:00 Servicezeit Reportage
13:30 In aller Freundschaft 14:15 Im
Bann der Pferde 15:00 Planet Wissen
16:00 WDR aktuell 16:15 Daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit 18:05 Hier
und Heute 18:20 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 20:00 Tagesschau
20:15 Darf ich... 21:00 Markt 21:45
WDR aktuell 22:00 die story: Brüder
des Jihad - die neuen Glaubenskrieger
in Europas Osten 22:45 Sport inside
23:15 Outer Space 00:15 Musik aus
"Star Wars" 00:35 Erlebnisreisen-Tipp
01:00 Domian
TV5
07:50 TV5, l'invité 08:00 Journal Ra
dio Canada 08:25 Tv5monde, le jour
nal 08:40 Afrique presse 09:05 Flash
Info 09:10 Epicerie fine 09:35 Le Jar-
din Extraordinaire 10:00 Flash Info
10:05 Les Beiges du bout du Monde
10:35 Les p'tits plats de Babette
11:00 Flash Info 11:05 The Cut 11:35
Plus belle la vie 12:00 Flash Info 12:05
Eloa 12:30 Conteurs d'images 13:30
Journal RTBF 13:55 Faites danser le
monde 14:00 Des racines et des ailes
15:50 Les villages de France 16:00
Les p'tits plats de Babette 16:30
Questions pour un champion 17:00
Flash Info 17:05 Le point 18:00 64', le
monde en francais, 1 re partie 18:20
Le journal de l'éco 18:25 Météo
18:30 TV5, l'invité 18:40 Boulevard
du palais 20:15 Sur mesures 20:30
Journal France 2 20:55 Météo 21:00
TV5, l'invité 21:10 Pièces a conviction
22:20 Echo logis 22:35 #versionfran-
<;aise 23:00 Journal TSR 23:25 Tv-
5monde, le journal Afrique 23:45
TV5, l'invité 23:55 Météo 00:00 La
Classe de Neige 01:35 ARTE Repor
tage
Discovery
07:15 Salvage Hunters 08:05 Chasing
Classic Cars 08:55 Fast N' Loud 09:45
Ed Stafford: Naked and Marooned
10:35 Lost Worlds with Monty Halls
and Leo Houlding 11:30 Wildest Mid
dle East 12:25 Tanked 13:20 How It's
Made 14:15 You Have Been Warned
15:10 Dynamo: Magician Impossible
16:05 Dual Survival 17:00 Wheeler
Dealers: Trading Up 18:00 Property
Wars 19:00 Fast N' Loud 20:00 Ship
wreck Men 21:00 Gold Rush 22:00
Gold Divers 23:00 Alaska: The Last
Frontier? 23:55 Ross Kemp: Extreme
World 00:45 The Devil's Ride 01:35
Gold Rush
National Geographic
07:35 Hacking the System 08:00
Street Genius 08:25 The Dog Whis
perer 09:10 Locked Up Abroad 10:00
Situation Critical 10:50 Danger De
coded 11:40 Hacking the System
12:30 Big, Bigger, Biggest 13:20 Nazi
Megastructures 14:10 Ultimate Air
port Dubai 15:05 Air Crash Investiga
tion 1 6:00 Highway Thru Hell 17:00
Car S.O.S 18:00 Hacking the System
18:30 Danger Decoded 19:00 The In
credible Dr Pol 20:00 Highway Thru
Hell 21:00 Yukon Gold 22:00 Building
Wild 23:00 Wicked Tuna 00:00 Build
ing Wild 01:00 Building Invincible
Animal Planet TLC
07:15 Wildest Africa 08:10 Gator
Boys 09:05 Treehouse Masters 10:00
Bad Dog 10:55 Wildest Africa 11:50
Ten Deadliest Snakes 12:45 River
Monsters 13:40 Treehouse Masters
14:35 Wildest Africa 15:30 Ten Dead
liest Snakes 16:25 Tanked 17:00 Ex
traordinary Pregnancies 18:00 Choc-
cywoccydoodah 19:00 18 Kids and
Counting 20:00 Say Yes to the Dress
21:00 Extraordinary Pregnancies
22:00 Young Surrogates 22:55 24
Hours in A&E 23:45 Body Bizarre
00:35 Mystery ER 01:25 Extraordi
nary Pregnancies
Nickelodeon
07:12 Cheeese 07:29 Zoey 101
07:57 Sam Cat 08:24 Totally Spies
08:38 Paw Patrol 08:50 Dora and
Friends 09:13 Blaze and the Monster
Machines 10:00 Wanda and the Alien
10:10 Peppa Pig 10:18 Zack Quack
10:30 Sprookjesboom 10:40 Jokie
10:53 Pieter Post 11:08 Tickety Toe
11:22 Lalaloopsy 11:45 My Little
Pony 12:06 The Thundermans 12:33
Wingin' It 12:59 Pinguïns van Mada
gascar 13:24 Spongebob Squarepants
14:18 The Fairly Odd Parents 14:44
Winx Club 15:10 Totally Spies 15:35
Mia and me 16:01 Pinguïns van
Madagascar 16:17 George of the Jun
gle 16:44 The Legend of Korra 17:09
Spongebob Squarepants 17:36 Get
Blake 18:02 Sam St Cat 18:28 Max St
Shred 18:52 Chica Vampiro 19:18
Nicky, Ricky, Dicky St Dawn 19:44 The
Thundermans 20:10 How to Rock
20:37 Victorious 21:00 Wendell St
Vinnie 21:21 See Dad Run 21:42 Sam
St Cat 22:06 The Next Step 22:29 De-
grassiNouvelle génération 22:51 In
stant Mom 23:15 Zoey 101 23:39 Big
Time Rush 00:02 Victorious 00:48
The Next Step 01:10 H20: Just Add
Water 01:35 The Hills 01:55 Sam St
Cat