Familieberichten bm as UyjikifeiuLlifijJ 52 woensdag 13 mei 2015 kükookop fflensenlinq.nl Ine Schouten-Wattel Justin de Wolf Ine Schouten-Wattel Ine Schouten-Wattel Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd ivas oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht. In liefde losgelaten echtgenote van Georg Schouten Zij overleed in de leeftijd van 55 jaar. Georg Schouten Charlotte Joris Johny 12 mei 2015 J.W. Schuurmanstraat 9,4357 EE Domburg De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 15 mei om 13.00 uur in Het Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats, Babelweg te Domburg. Na de ter aardestelling bent u van harte uitgenodigd om de familie persoonlijk te condoleren in Het Schuttershof. Wim Stouten Efeze 2:14a Want Hij is onze vrede. In Vrede ontslapen onze geliefde zwager en oom Wim Stouten echtgenoot van onze zus Anneke Stouten-Legemaate We zullen zijn unieke persoonlijkheid missen. Zierikzee: Corry de Ruijter-Legemaate Leendert de Ruijter Dien de Jonge-Legemaate Wim de Jonge in herinnering Jan Legemaate Nella Legemaate-van Burg Cees Legemaate Ineke Legemaate-de Vlieger Numansdorp: Gre de Jonge-Legemaate Triest de Jonge Nichten en neven Verdrietig en geschokt, hebben wij afscheid moeten nemen van Jongste zoontje van Leonard en Arda broertje van Laurence, Myrthe en Rick Wij wensen hen allen Gods kracht, sterkte en nabijheid toe, in dit Zo Zwaar en onmetelijk diep gemis en verdriet! Stagiaires "Edudelta College Goes" Kensi van Rijswijk Esther Sulman Andrzej Pagowski Irene Muskee Angela de Bree Vol verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Vrouwenpolder J. Wattel J. Wattel-Sinke Middelburg Conny Wattel Bart de Graaft Han en Sophie Vrouwenpolder Huibert Wattel Janet Wattel-Duvekot Patrick en Shannon Middelburg Alex Wattel Vrouwenpolder, 12 mei 2015 Flink was je je hele leven, sterk ben je tot het eind gebleven. Flink wil je ook dat wij zullen zijn, maar het afscheid nemen doet wel pijn. Piet Schouten Thea Schouten-Vleugel Harriet Schouten Connie Geys-Schouten Eddy Geys neven en nichten Dag Lieve Ine Familie v. Zweeden Familie v.d. Meule Familie Koppejan Anke, Annemarie Dikke Kus in ons hart bij jou gewaardeerde collega en jouw familie Ine Schouten-Wattel 12-05-2015 Met grote stappen werd jou het leven ontnomen. Lieve collega Charlotte, Georg Joris, we denken aan jullie. Dat alle mooie herinneringen kracht geven bij dit verlies. Namens alle collega's team Ijsvogel Domburg Hans Raaijmakers Corrie de Back - van Fraassen Met veel verdriet in ons hart moesten wij onze lieve broer, zwager en oom afscheid nemen van Wij wensen Anneke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Huib en Janny Stouten- Bolle Michel en Carola Marvin, Sharona Patrick en Mirella Jesper, Twan Oosterland, 11 mei 2015 Namens de familie wil ik iedereen bedanken voor de kaarten en bloemen na het overlijden van onze moeder, oma en oude oma Joke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62