Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Catharina Barbera Smallegange Samuël Abraham Wisse Adriana Jongejan-van Gijzen "als het einde daar is, komt er een nieuw begin Vera Meijnen - Doeze Jager Maaike Adriana Telleman-de Winter Catharina de Hond - van der Wiel Toos Toos de Hond - van der Wiel Tiny Oud-onderwij zeres DAG VERA f Je strijdvaardigheid, liefde en levenslust, Krachtig als de branding van de zee, je gaf ze aan ons door en nemen we voor altijd met ons mee! Na ruim een jaar van strijd tegen een slopende ziekte en vele dapper ondergaande behandelingen, is van ons heengegaan mijn lieve dierbare vrouw, onze fantastische moeder, schoonmoeder en oma Echtgenote van Jan de Hond Tilburg, Heinkenszand, 10 februari 1945 11 mei 2015 Heinkenszand: Jan de Hond Heinkenszand: Linda Boxtel: Jeroen en Marjolein Niels en Maik De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 16 mei om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Correspondentieadres: J. de Hond Roofvogelstraat 32, 4451 CS Heinkenszand Met veel vedriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante echtgenote van Jan de Hond in de leeftijd van 70 jaar. Wij wensen Jan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Familie v.d. Wiel Familie de Hond Heinkenszand 11 mei 2015. Met verslagenheid en grote dankbaarheid voor haar leven geven wij u kennis dat plotseling is overleden onze oudste en belangstellende zus, schoonzus, tante en oud-tante Rotterdam, Middelburg, 7 december 1926 6 mei 2015 Middelburg: RJ. Smallegange W. Smallegange-Venema Rotterdam: B.M. Smallegange f Hoom: J. Smallegange t M.D. Smallegange-Bakker Yerseke: C. Smallegange J. Smallegange-Zuijdwegt Rotterdam: M.A.J. Smallegange Neven en nichten Correspondentieadres J.W. Smallegange Torentrans 122 4336 KG Middelburg De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Bedroefd delen wij u mee dat uit onze familie is weggenomen, onze geliefde oudste broer, zwager en oom echtgenoot van C.M. Wisse - Weststrate in de leeftijd van 90 jaar. Sterke de Heere de familie met dit overlijden. Yerseke: A.S. Wisse T. Wisse - Paauwe Kloetinge: M. Wisse S.C. Wisse - de Smidt Yerseke: C.L. Wisse in herinnering C. Wisse - Zandijk Waarde: D.M.C. Goud - Wisse O.J. Goud Waarde: A.S. Wisse J.C. Wisse - Goud Krabbendijke, 10 mei 2015 Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en omama sinds 1 september 2004 weduwe van Paulus Jongejan Zuidland, 13 juni 1924 Goes, 11 mei 2015 Yerseke: Jaap en Marianne Heinkenszand: Arie en Joke Mirjam en Richard Chloe, Oliver Rob en Mathilde Pien en Jo Joost en Kyra Jurre, Kjell Judith en Rick Eva Arjen en Rianne Fynn, Levi Corrie, in liefdevolle herinnering Peter en Marja Niels en Cindy Jordi en Wendy Jaap, in liefdevolle herinnering Rik Paul en Marjoke Lilian Lotte en Rolf Onze speciale dank gaat uit naar dokter J.A. van der Werff, voor zijn goede zorg. Correspondentieadres: Beukenstraat 65, 4462 TP Goes Onze moeder, oma en omama is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op maandag 18 mei om 10.30 uur in de 'Vredeskerk' (v/h Oosterkerk), Ds. W.H. van der Vegtplein 2 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in de 'Vredeskerk'. Geen bloemen. Rockanje: Wemeldinge: Goes: woensdag 13 mei 2015 51 Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 67 jaar. Hugo Meijnen Helga en Danker Nils, Noa Joyce en Ermo Zoë, Indy, Milan, Nino, Kayley Sigrid en Marc Luca, Lieve, Veerle, Vienna Rick t Kortgene, 9 mei 2015 Botterlaan 34, 4484 RD Kortgene Geen bezoek aan huis. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op: vrijdag 15 mei om 11.00 uur in de Opstandingskerk Voorstraat 20, 4491 EW Wissenkerke. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis op de Algemene Begraafplaats plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het bijgebouw van bovengenoemde kerk. Willen zij die geen kaart hebben ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. DAG LIEVE DAPPERE VRIENDIN IK ZAL JE NOOIT VERGETEN NEL Verdrietig, maar in het besef dat zij nu haar rust gevonden heeft, moeten wij afscheid nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omaatje weduwe van Bram Teileman sinds 10-12-2013 16 februari 1929 f 12 mei 2015 Gerard Daniella en Rob, Fabienne, Isabelle Lyske en Dirk, Nicky, Jack Thomas en Inonge Joska en Kevin Bert en Lineke Mervyn en Xandra Siona en Paul, Kellan Liesbeth en Frank Marije en Jeannot, Lisa, Tim René en Helma Correspondentieadres: Keizer Karelhof 47 4386 BG Vlissingen De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 16 mei om 10:30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, in Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Woning 7, WVO Zorg, Vondellaan 21, voor de liefdevolle zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61