Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl Johanna Harinck-Poppe Jo Tante Jo Harinck-Poppe Rita de Vlieger 50 woensdag 13 mei 2015 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde oudste zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 90 jaar Johanna Poppe Weduwe van P. Harinck M.Poppe M.C. Poppe-de Potter t C. Adriaanse-Poppe t J. Adriaanse t J. Poppe f A. Poppe-Bakker A.Poppe W. Poppe-Wondergem S. Maljaars-Poppe W. Maljaars f P. Dekker-Poppe t J.C. Dekker E. Matthijsse-Poppe A. Matthijsse J. Visser W. Boogaard Neven en nichten Meliskerke, 12 mei 2015 Bram Cevaal Bram Cevaal Een ster komt Een ster gaat De herinnering blijft We wisten reeds lang dat het zou komen en toch kwam het onverwacht, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij bij ons achterlaat, geven wij u kennis dat te vroeg van ons is heen gegaan Echtgenote van Benny Gijs W Eeklo 1 juni 1950 f Brugge 8 mei 2015 Eede Benny haar echtgenoot Kapelle Ingeborg en Patrick Esmeralda Fabian Rebecca Schoondijke Jan en Sabine Jasmine haar kinderen en kleinkinderen Sonja en Jozef haar zus Kinderen en kleinkinderen Oostakker |B] St.Kruis [B] En de families de Vlieger, Galle, Gijs en Scherbeijn Valère en Jeannine haar schoonbroer Kinderen en kleinkinderen Eede, Scheidingstraat 7a, 4529 GK Eede De eucharistieviering, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op VRIJDAG 15 MEI 2015 om 10.30 uur in de RK parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart, Weststraat 80 te Aardenburg, waarna later de crematie plaatsvindt. Uw aanwezigheid wordt gezien als uw condoleance. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. BRAM CEVAAL Willem op 't Hof - Wim - 17-2-1936 1 12-5-2015 Heden ontvingen wij het droevige bericht dat is overleden onze Ere-voorzitter en medewerker Bram Cevaal Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en Leden Ringlijders Vereniging "Ons Klaverblad" Ritthem Heden werd uit onze familiekring weggenomen, na een lange ziekteperiode, onze geliefde broer, zwager en oom Wim op 't Hof echtgenoot van Riet op 't Hof-Krijger Sirjansland: Jan op 't Hof Biddinghuizen: Kees op 't Hof Cathrien op 't Hof-Blok Nieuwerkerk: Adrie op 't Hof Miep op 't Hof-Krabbe Goes: Izak op 'tHof Creissan Fr. Matty op 't Hof Gerard Heijnen Neven en nichten Goes, 12 mei 2015 Met droefheid geven wij kennis dat overleden is, te Goes, onze geliefde zwager en oom Wim op 't Hof echtgenoot van Riet op 't Hof-Krijger 17 februari 1936 12mei2015 Vernon B.C. Canada: J. Krijger in herinnering R. Krijger-de Boer in herinnering Smithers B.C. Canada: M. Krijger in herinnering J. Krijger-Hazenberg Heinkenszand: J. Krijger K.M. Krijger-de Wilde De Moer: C. Krijger J.D.C. Krijger-Minderhoud Halsteren: H.A. van Zwieten-Krijger G. van Zwieten in herinnering Kloetinge: G.J. Rouw-Krijger M.W. Rouw Holland, U.S.A.: (.Krijger D.L. Krijger-Johnson neven en nichten Heinkenszand, 12 mei 2015 Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oma-Goes sinds 21 september 1975 weduwe van Pieter Harinck Meliskerke, 12 april 1925 Middelburg, 12 mei 2015 Zoetermeer: Kloetinge: Hoedekenskerke: Corrie en Kees John en Jolanda Jesse, Nikki Jolanda en Ed Jan en Cobie Sandra en Paul Martijn en Stefan Dick en Jessica Liesbeth en Adrie Correspondentieadres: Bredeweg 9, 4481 NE Kloetinge De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. gehouden worden op zaterdag 16 mei om 10.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de alg. begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Geen bloemen. Respect voor haar actieve geest. Dankbaarheid voor haar belangstelling in onze gezinnen. Verdrietig omdat we afscheid moesten nemen van het laatste familielid van de generatie van onze ouders uit het gezin Harinck te 's-Heer Abtskerke. sinds 21 september 1975 weduwe van Pieter Harinck Geboren, 12 april 1925 Overleden, 12 mei 2015 Neven en nichten Harinck Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden onze goede vriend en buurman Wij wensen de kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Ritthem: Dien van Leerdam Jannie Moelker Adrie Koppejan Agnes en Jan Bimmel Jannie en Max Janse Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Oost-Souburg: Nout Goedhart Corrie Goedhart-Geuze Gerrit Sinke Vlissingen: Koos Verhage-Goedhart t Lou Verhage Neven en nichten Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ons bereikte het droeve bericht dat op 9 mei 2015 is overleden ons zeer gewaardeerd ere-lid Gedurende vele jaren is hij een zeer trouw en meelevend lid van ONDA geweest. Wij wensen zijn famlie veel sterkte toe in de komende tijd. Bestuur, dirigent en leden van Brassband ONDA, Ritthem De sterke eik, waar wij altijd bij konden schuilen, is niet meer. Na een kort ziekbed, is toch nog onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve man, onze sterke vader en trotse opa Hij heeft de mooie leeftijd van 79 jaar mogen bereiken. Kapelle Riet op 't Hof - Krijger Ina op 't Hof Wemeldinge Izak en Peggy op 't Hof Izak jr. Kapelle Joan op 't Hof Eva, Lisa Tbilisi (Georgië) Helma en Misha Sokhadze Demna, Dachi, Ana Groenewoud 37 4421 BM Kapelle De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Er is op maandag 18 mei vanaf 14.00 uur gelegenheid tot condoleren in 'Klein Stelle', Stelhoekweg 1,4424 NN Wemeldinge.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 23