WOENSDAG 13 MEI 2015 BUITEN 43 U en uw VOORDEUR Het zicht wil ook wat. Wat een prachtige voordeuren heeft de oproep van vorige week opgeleverd. Meest al loop je er aan voorbij. Pas als je zelf over een andere deur nadenkt ga je bewust kijken hoe anderen hun hoofdingang hebben vormgegeven. Nu we deze foto's van u hebben binnengekregen, springt ook in het oog dat de deur meteen een visitekaartje van de bewoners is. U kunt er zelfs een eitje tikken. En voor de man die zelf een monumentaal ogende voordeur heeft gefabriceerd: petje af! Woensdag 20 mei proberen we nog eens inspiratie uit het voorjaar te halen. We plaatsen dan foto's van U en Uw LENTETUIN. Plaats de foto's van U en Uw LENTETUIN voor maandag 18 mei op www.pzc.nl/buiten. Om uw foto in de krant te kunnen plaatsen, hebben we wel een afbeelding nodig van minimaal 1 MB. Graag met vermelding van uw naam en woonplaats en een korte toelichting. Ons schattekind Selina komt iedere woensdag door deze deur, een dagje spelen, foto Anja Wondergem, Oostkapelle Af en toe hang ik over mijn deurtje om een praatje te maken. Dit huisje bestaat al sinds 1643. foto Elly van der Bliek, Zeemanserve Vlissingen Onze nieuwe voorgevel met nieuwe voordeur en naambordje! foto familie De Smet, Spui Bij mijn voordeur zijn er vele eierdoppen te zien. Vooral kinde ren vinden het leuk. foto Tanny Lemsom-Bolle, Ouwerkerk Mijn man had na zes jaar pensionering tijd voor het maken van een deur met oude elementen, foto Lia Wisse, Westkapelle Twiggie over de onderdeur van onze voordeur, foto Marijke Eggebeen, Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 16