effeweg.n NUWEG Salzburgerland Sorrento, Napels en Pompeï 4* hotel hartje centrum Antwerpen Vanal €499' mr- busreis Voordeel tot wel €50,-p.p.!* 10 daagse busreis Voordeel tot wel €100,-p.p.!* Highlights Inclusief Vertrekdata en prijzen VOUTOL Meer informatie en boeken: ga naar onze webwinkel of naar www.effeweg.nl/weg of bel 0529 - 46 9 6 67. Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen ijs Sn ISJT Gratis 0XOOl sieraad Adviesprijs €129 p.p. LEZERSPRIJS slechts 65 p.p.* 3 dagen 2 nachten incl. ontbijtbuffet GRATIS sieraad EXOAL cjcc^wie^... Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen woensdag 13 mei 2015 Deze reis brengt u naar een prachtig stukje Oostenrijk, het Salzburgerland! U zult genieten van het prachtige natuurschoon en de indruk wekkende berglandschappen. We brengen een bezoek aan de Zoutmijn in Hallein, ontdekken de historische stad Salzburg en bewonderen de Krimmlerwatervallen en de Liechtenstein- klamm. We rijden tevens een stukje van de Postalm Panoramastrasse en maken kennis met Berchtesgaden. Een ultieme combinatie van natuur en cultuur! Stadstour Salzburg Route over de Postalm Panoramastrasse Excursie Zoutmijn Hallein Nationaal Park Berchtesgaden Excursie Adelaarsnest Krimmlerwatervallen Liechtensteinklamm Bezoek Eisriesenwelt Verblijf in 4* hotel o.b.v. halfpension Vervoer per Comfort Class touringcar Jun, 22van £549" voor €499,-!* Sept, 14nu vanaf €549,- Okt, 17nu vanaf 529,- Gebruik actiecode 3220 Highlights Bezoek Kunststad Florence Stadstour Napels Kennismaking met bloemeneiland Capri Dagtocht Amalff kust Excursie Pompei' en Vesuvius Stadstour Rome Inclusief Verblijf in 3* hotels o.b.v. halfpension Stadstours Rome, Florence, Napels en Pompei' o.l.v. een gids Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrekdata en prijzen Mei, 18van €-599 voor €499,-!* Jun, 22nu vanaf €599,- Jul, 20nu vanaf €599,- Aug, 24nu vanaf 599,- -» Gebruik actiecode 3220 Ga mee met Effeweg.nl en maak kennis met het schiereiland Sorrento! Geniet van de mooie panorama's, de hoog uit zee rijzende rotsen, de zon, de zee en natuurlijk 'La Dolce Vita'! Maak kennis met Napels, bezoek het bloemen eiland Capri en bewonder de spectaculaire Amalfi kust vol met panoramische uitzichten. Tevens kunt u een bezoek brengen aan Pompeï met de bekende vulkaan Vesuvius! Fouten voorbehouden. Prijzen vanaf en p.p. Excl. reservedngskosten. Korting alleen geldig op nieuwe boekingen gemaakt vanaf 13-05-2015, met actiecode 3220. /f$>, ANVR (SÜJ/ ^5Ü5?r scr J w 11 v Arrangement: 2 overnachtingen in een tweepersoonskamer inclusief ontbijtbuffet. U kunt ook 1 overnachting boeken inclusief ontbijtbuffet voor €34,50 p.p. EXTRA: per boeking ontvangt u een sieraad (ketting, armband of oorbellen) van EXOAL cadeau! Geldig t/m eind 2015 o.b.v. beschikbaarheid. Boekingskosten 15 per boeking en toeristenbelastingC 2,40 per persoon per nacht. Antwerpen; een unieke stad met een eeuwenoude handelsgeest en een ongekend breed winkelaanbod tegen een prachtig Barok decor. Al jaren één van de populairste steden van België! Kom de stad ontdekken vanuit het viersterrenhotel De Keyser, fantastisch gelegen aan de Keyserlei. Hotel De Keyser Antwerpen Eindeloos slenteren door de mooie winkelstraten, zoals de bekende Keyserlei en de Meir, sfeer proeven op gezellige markten, mooie musea bezoeken, wandelen door parken of langs de Schelde, genieten van een puntzak Vlaamse frieten of Belgische pintjes drinken op de Grote Markt waar u wordt omringd door prachtige oude Gildehuizen; in mode-, diamant- en havenstad Antwerpen hoef je je absoluut niette vervelen. Een aanrader is een bezoek aan ZOO Antwer pen. Dit dierenpark is gelegen in het hart van de stad en wordt wel gezien als de mooiste 19e eeuwse dierentuin ter wereld! Het prachtige decor is cultureel erfgoed. Hon derden exotische dieren verwelkomen je: olifanten, brilberen, leeuwen, okapi's en gorilla's. De Keyser is een 4-sterrenhotel, gelegen in hartje centrum, aan de Keyserlei, op 50 meter van het centraal station van Antwer pen. De Grote Markt, ZOO Antwerpen en de Meir liggen op kleine loopafstand. De standaardkamers beschikken over 2 losse bedden of 1 queensize bed, airconditioning, kluisje, minibar, koffiezetapparaat/water koker, aparte zitruimte, een tv en je kunt gratis gebruik maken van WiFi. De badkamer is voorzien van een douche en/of bad, een toilet en een föhn. In de sfeervolle bar kun je na een dag shoppen heerlijk ontspannen en genieten van een echte Belgische pint. In de omgeving zijn tal van gezellige drink- en eetgelegenheden waar u kennis kunt maken met de Belgische keuken en de diverse soorten Belgische bieren. TIP: de gehele maand juli is er Solden in België. Dit is de jaarlijkse zomeruit- verkoop met kortingen tot wel 70%! Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 88