Cf Familieberichten kükookop mensen inq.nl SfU'waï) Jacomina (Mien) de Pagter - Ovaa Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 39 10 (onberijmd) En nu, wat verwacht ik, o Heere! Mijn hoop die is op U Psalm 39 8 (onberijmd) Met grote verslagenheid delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd, door een ernstig ongeval, uit ons midden heeft weggenomen onze lieve Justin Jan Teun is f Ritthem, 10 mei 2015 Leonard en Arda de Wolf-Cazant Laurence Myrthe Rick Landbouwweg 7 4389 VL Ritthem Op woensdag 13 mei is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. "Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. vrijdag 15 mei om 9.45 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zuidwateringsstraat te Ritthem. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk. Geen bloemen Ritthem, 28 juli 2013 Ritthem Met diepe droefheid geven we u kennis dat, na een tragisch ongeval, door de Heere uit ons midden is weggenomen ons lief kleinkind en neefje Justin 28 juli 2013 t 10 mei 2015 Ritthem Arnemuiden Arnemuiden Ritthem Serooskerke (W) Arnemuiden Arnemuiden L. de Wolf J. de Wolf-van Oosten Jan en Lianne de Wolf Maarten en Levina de Wolf Kees en Marja Janse Martin en Lianne Poppe Jan en Annemarie Dekker Adrie en Christine Egas Neven en nichten Sterke en ondersteune de Heere Leonard, Arda, Laurence, Myrthe, Rick en ons in dit grote verlies. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Ritthem, 10 mei 2015 Gij bezet mij van achteren en van voren, en Gij zet Uw hand op mij. Psalm 139:5 Wij zijn intens verdrietig en diep verslagen, omdat door de Heere is weggenomen ons lieve (achter-) kleinzoontje en neefje Jan Teunis de Wolf Justin Ondersteune de Heere Leonard en Arda, Laurence, Myrthe en Rick in deze smartelijke weg. Lewedorp: H. Cazant J.M.W. Cazant-van Woudenbergh Biervliet: Gerrit en Naómi Cazant-de Putter Emma, Julia en Mart Lewedorp: Margriet en Joost Oreel-Cazant Arnemuiden: Tineke en Rudi de Jong-Cazant Marilène, Celine, Jarnick en Estelle Ritthem: Henk-Jan en Anita Cazant-Walhout Breukelen: T. van Woudenbergh Lewedorp, 10 mei 2015 Op het aller onverwachts heeft de Heere van ons weggenomen onze lieve Jpistin op de leeftijd van 1 jaar en 9 maanden. Moge de Heere Leonard, Arda, Laurence, Myrthe, Rick, de grootouders en ons kracht geven dit zware verlies te dragen. Oom Jan en tante Lianne Cornelis en Lydia, Mika Jan tine en Andreas, Jeanne Pieter en Jacolien Marlien en Mare Mauri ts Arnemuiden, 10 mei 2015 -"""'.'.Al Door zijn genade bent u nu immers gered, dankzij uw geloof. Maar dat dankt u niet aan uzelf; het is een geschenk van God Efeze 2 vers 8 In vertrouwen op haar Heer en Heiland overleed onze lieve zus en tante Leijntje Riemens 11-11-1916 Zaamslag Familie Riemens Correspondentieadres: Waterhoen 10 7731 LK Ommen De samenkomst van Woord en gebed wordt gehouden op maandag 18 mei om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Terneuzensestraat 32 te Zaamslag, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het verenigingsgebouw van de kerk. Vrijdag 15 mei is er van 19. 00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Temeuzen. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en overoma Elizabeth Cornelia Hannewijk - Katoord Sinds 8 maart 1996 weduwe van David Hannewijk Wolphaartsdijk, 6 maart 1924 f Oost-Souburg, 5 mei 2015 Coby en Ab Schipper - Hannewijk Dirk-Jan en Merel Julian Dennis en Femke Gerda en Piet Driesprong - Hannewijk Jan-David en Katinka Peter en Tamara Wij willen de medewerkers van Ambachtsveld 27 te Oost-Souburg hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging en de goede begeleiding van onze moeder, oma en overoma. Correspondentieadres: Vliedbergstraat 15,4471 CB Wolphaartsdijk. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Langs deze weg willen wij onze oprechte dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziek zijn en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en opoe Tannetje Maria van Eijzeren-Provoost Namens de familie: Lies Vader-van Eijzeren Ria van Eijzeren Domburg, mei 2015 Katijem Pïetersen ■vV Schouwen-Duiveland 0111 450717 DE VLIEGER Familieberichten dinsdag 12 mei 2015 43 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante We zullen haar missen. Hilversum: M. Prinse - Ovaa J. Prinse -in herinnering- Delft: W. v/d Broecke - Ovaa -in herinnering- J.L.G. v/d Broecke -in herinnering- Sint-Laurens: J. Mesu - Ovaa J. Mesu -in herinnering- neven en nichten t 11-05-2015 Het heeft ons goed gedaan dat wij zoveel hartelijk medeleven hebben mogen ontvangen na het overlijden en bij de begravenis van onze moeder, oma en overgrootoma, Hiervoor onze oprechte dank. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind Kapelle, mei 2015 v Uitvaartverzorging voor een zorgzame begeleiding www.uitvaartsd.nl Uitvaartbegeleiders: Rien de Bruijne Janine Schouls UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56