Familieberichten r Ovarlads;] Samuel Abraham Wisse kükookop q fflensenlinq.nl 42 dinsdag 12 mei 2015 Abraham Cevaal - Bram <- Johanna van de Wiele-Mesu Annie Willem de Visser Altijd onderweg in hoop en vertrouwen Verdrietig, maar vooral dankbaar dat hij zo lang in ons midden is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Jo Cevaal-Goedhart Ritthem, t Vlissingen, 12 april 1927 9 mei 2015 Sjaak -in herinnering- en Jannie Cevaal-Klap Arno en Veronique, Sjoerd, Marit Eric en Mandy, Anomie, V Jan en Anita Cevaal-Labrujère Mireille en Daphne Dominique en Jeroen, Esmée Joke en Johan Mesu-Cevaal Christiaan Thomas Correspondentieadres: Lambrechtsenstraat 38, 4389 TL Ritthem Er is gelegenheid afscheid van Bram te nemen op donderdag 14 mei van 15.30 tot 17.00 uur bij hem thuis, Dorpsstraat 18, Ritthem. De uitvaartdienst waarin zal worden voorgegaan door ds. E. Bouman zal plaatsvinden op vrijdag 15 mei om 11.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente te Ritthem. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis "Ons Dorpsleven". Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Bram Cevaal Bram Cevaal Bram Cevaal Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden ons lid van verdienste, oud-bestuurslid en medewerker Bram Cevaal Wij wensen de familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging Bram Cevaal Na een periode van afnemende vitaliteit hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Middelburg, f Middelburg, 17 september 1925 5 mei 2015 Familie Van de Wiele Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, dokter Albers en dokter Plas voor de liefdevolle begeleiding. Correspondentieadres Radenhove 24 4336 CW Middelburg - De crematieplechtigheid heeft op haar verzoek in besloten kring plaatsgevonden. - Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa in de leeftijd van 90 jaar. C.M. Wisse-Weststrate Laura Wisse Rien en Ria Wisse Cathy Ernst en Mèlanie Remy en Sharinda Adrie Wisse Krabbendijke, 10 mei 2015 Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadres: Irenestraat 8 4401 EN Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 15 mei om 10.00 uur gehouden in de Adullamkerk, Meezeweg 2a te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Bedroefd zijn we door het overlijden van onze broer, zwager en oom Willem de Visser We zullen zijn vriendschap en betrokkenheid missen. Namens de familie de Visser: de Visser Het doet ons verdriet dat is overleden onze altijd opgewekte zwager en oom Wij wensen onze schoonzus en tante Jannie en kinderen Gods troost en nabijheid toe. Middelburg, 8 mei 2015 Wil de Voogd-Timmerman Neven en nichten Joziasse Neven en nichten Maas Neven en nichten Barentsen Neven en nichten De Voogd Heden ontvingen wij het droevige bericht dat onze medewerker is overleden Martin de Waal Wij wensen familie veel sterkte toe. Namens medewerkers en begeleiding van Werkleerbedrijf Goes Huib Schout Clazien Six Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn broer, zwager en oom Ritthem: J. Cevaal (in herinnering) P. Cevaal-Schrier M.A. Pladdet-Cevaal D.J. Pladdet neven en nichten Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom. Oost-Souburg: Nout Goedhart t Corrie Goedhart-Geuze Gerrit Sinke Vlissingen: Koos Verhage-Goedhart t Lou Verhage Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze biljartvriend De biljarters van KV Atlas Onze trouwste supporter staat niet meer langs de lijn Wij zullen hem missen Bestuur en leden van Korfbalvereniging Atlas, Ritthem Tot onze diepe droefheid is overleden onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Koos van de Guchte Riek van Sluijs Saar van de Guchte Rinus Goedegebure In herinnering: Dies, Johannes en Corrie, Rinus, Nelly. Neven en nichten Heinkenszand, 11 mei 2015 "Als dieren konden praten zouden ze vertellen hoe bijzonder ze was" Wij zijn verdrietig onze zus, schoonzus en tante te moeten missen. Na een intens leven en een moedig gedragen ziekbed is van ons heengegaan Oudewater, 3 mei 1943 Middelburg, 10 mei 2015 In Liefde en Licht geborgen. Oudewater: Johan Six in herinnering Co Six - Huisman Raalte: Corry Ekhart-Six Mans Ekhart in herinnering Eindhoven: Dory Six Kampen: Janny Veltman - Six Harry Veltman Neven en nichten correspondentieadres: Erica Six, 't Oostrom 4 3972CZ Driebergen - Rijsenburg De crematieplechtigheid zal op zaterdag 16 mei om 12.00 uur plaatsvinden, in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om herinneringen op te halen. -Liever geen bloemen-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 55