Golden Tulip Noordwijk Beach Golden Tulip Best Western Hotel am Borsigturm 4-daagse luxe vakantie in Berlijn (3e nacht gratis!!) slechts Boek nu deze lezersreis @iP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen 3-daags Fietsarrangement LEZERSPRIJS vanaf 139,- p.p.* Lezersprijs vanaf 99,- p.p.* Boek nu deze lezersreis '|S|P pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Best Western Hotel am Borsigturm Het hotel ligt in het stadsdeelTegel, vlakbij de internationale luchthaven. Het luxe hotel be schikt over comfortabele kamers met o.a. badkamer met douche/bad en tv. Verder iser een gezellige hotelbar, een restaurant en een uitgebreide koffie- en thee corner. U kunt heerlijk fietsen en wandelen rond de 'Tegeler See' vlakbij het hotel. Direct bij het hotel is een metrostation met een directe verbinding naar de "Friedrichstrasse', één van de bekendste winkelstraten van Berlijn! Lezersaanbieding: 2 overnachtingen in een 2-persoonskamer 2xzeer uitgebreid ontbijtbuffet lxwelkomstdiner(menu/buffet) gratis gebruik hotelfiets gratis gebruikcoffee&thee corner gratis wifi 3e nacht inclusief ontbijtbuffet gratis! géén reserveringskosten Meer informatie en boeken Ga direct naar onze webwinkel of bel met Future Travel 040 - 232 6117, of e-mail naar info@futuretravel.nl o.v.v. lezersaanbieding Berlijn. FUTURE TRAVEL HOTELS DELUXE dinsdag 12 mei 2015 Dit arrangement is aankomst dagelijks en geldig op basis van beschikbaarheid en eigen vervoer, ooktijdens de feestdagen t/m 27.12.15. *prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslagl-pk€ 99,00 p.p. 1 kind tot 12 jaar gratis op de kamer van de ouders. Géén reserveringskosten en 3' nacht gratis inclusief ontbijtbuffet! Berlijn wordt gezien als een van de levendigste en meest veelzijdige hoofdsteden van Europa. Berlijn beschikt over vele musea, talloze winkelgelegenheden en bezienswaardigheden. Optimaal genieten dus tijdens een hotelarrangement Berlijn! De stad is goed bereikbaar met eigen auto, trein of per vliegtuig! De bloemen badplaats Noordwijk aan zee biedt elk wat wils het hele jaar door. Lekker uitwaaien aan het strand of op de boulevard, zeven dagen per week gezellig winkelen, een partijtje golf of een bezoek aan een van de vele musea in de buurt. Of u nu voor een sportief of juist een ont spanningsuitje komt, Noordwijk heeft het allemaal. Golden Tulip Noordwijk Beach is directgelegenaanhetstranden boulevard en beschikt overcomfortabele kamers aan land en zeezijde, een brasserie met een overdekt verwarmd terras, een knusse bar met openhaard en een relaxcenter voor zien van sauna, stoomcabine en zwembad met bubbelbad en hydro-massage. Wij hopen u te mogen begroeten in ons hotel en zullen ons uiterste best doen om u een aangenaam verblijf te bezorgen. Kinderen tot en met 12 jaar (maximaal 2 kinderen) verblijven gratis op de kamer van de ouders op basis van logies en ont bijt (dit zijn altijd zeezijdekamers, dus geldt hiervoor een toeslag). Fietssarrangement: Welkomstdrankje 2x overnachten in een 2-persoons- kamer landzijde 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangen diner ldagfietshuur-fietsroutes Meer informatie en boeken Neem telefonisch contact op met Golden Tulip Noordwijk Beach via telefoon 071-36192 05 of via e-mail: reservations@goldentulipnoordwijk- beach.nl o.v.v. Fietsarrangement NOORDWIJK BEACH Deze prijs heeft betrekking op de kamers aan de landzijde. Prijs excl.toeristenbelasting circa 2,40 p.p.p.n. Toeslag 1 persoon 40,- per nacht, de 1-persoonstoeslag geldt alleen op basis van een 2-persoonskamer. Toeslag kamer met zeezicht€ 20,-p.p.p.n. Kinderen t/m 12 jaar (max. 2) slapen gratis op de kamer van de ouders o.b.v. LO. Familiekamers bevinden zich aan de zeezijde dus geldt hiervoor de toeslag. April t/m juni €99,00 p.p. April t/m juni €109,00 p.p. Juli en augustus €109,00 p.p. Juli en augustus €119,00 p.p. aankomst zondag t/m donderdag aankomst vrijdag en zaterdag, aankomst zondag t/m donderdag aankomst vrijdag en zaterdag Dit arrangement is geldig voor genoemde data o.b.v. beschikbaarheid. FZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 46