üyarlailaf] Colofon Familieberichten dlensen inq.nl ró&\yil£!ï i milieberichten Esther Bakker-Engels Dag lieve Omi Door zijn genade bent u nu immers gered, dankzij uw geloof. Maar dat dankt u niet aan uzelf; het is een geschenk van God Efeze 2 vers 8 In vertrouwen op haar Heer en Heiland overleed onze lieve zus en tante Leijntje Riemens 11-11-1916 Zaamslag f 11-05-2015 Familie Riemens Correspondentieadres: Waterhoen 10 7731 LK Ommen De samenkomst van Woord en gebed wordt gehouden op maandag 18 mei om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Terneuzensestraat 32 te Zaamslag, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het verenigingsgebouw van de kerk. Vrijdag 15 mei is er van 19. 00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. dinsdag 12 mei 2015 43 Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en overoma Elizabeth Cornelia Hannewijk - Kaboord Sinds 8 maart 1996 weduwe van David Hannewijk Wolphaartsdijk, 6 maart 1924 Oost-Souburg, 5 mei 2015 Coby en Ab Schipper - Hannewijk Dirk-Jan en Merel Julian Dennis en Femke Gerda en Piet Driesprong - Hannewijk Jan-David en Katinka Peter en Tamara Wij willen de medewerkers van Ambachtsveld 27 te Oost-Souburg hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging en de goede begeleiding van onze moeder, oma en overoma. Correspondentieadres: Vliedbergstraat 15, 4471 CB Wolphaartsdijk. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Levina Jacoba Elizabeth Boidin-de Marée Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Marinus Hollebek Rinus heeft ruim 16 jaar gewerkt bij Elopak als Flameseal- operator. Wij herinneren Rinus als een vriendelijke en zeer loyale collega. Hij was iemand die stond voor zijn werk en hij was altijd bereid om een helpende hand toe te steken. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hen heel veel sterkte en kracht toe in deze verdrietige periode. Directie en (oud) collega's Elopak b.v. Terneuzen - Drieluik KENNISGEVING IS MEER DAN EEN VERDRIETIGE MEDEDELING kijk ook op Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven, zo was je hele leven. Je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Na een lang en zorgzaam leven en een liefdevolle verzorging in De Blide is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van Hendrik Bakker sinds 29 april 1994 A 17 september 1922 110 mei 2015 Terneuzen: Froukje en Willy Galle-Bakker Sluiskil: Lia en Willy de Guchteneire-Bakker Debby en Sander Fleur Correspondentieadres: Akkerwindelaan 82 4537 CG Terneuzen Ma is thuis in haar eigen kamer, verzorgingshuis de Blide 4e etage kamer 9, alwaar u haar een persoonlijke groet kunt brengen op woensdag 13 mei van 19.00 tot 19.30 uur. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op maandag 18 mei om 10.00 uur in de Emmaüs kerk, Alb. Thijmstraat 2, te Terneuzen. Aansluitend gaan wij ma bij pa te ruste leggen op de begraafplaats aan de Bellamystraat in Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het uitvaartcentrum bij de begraaf plaats. Als ik naar de sterren kijk, is er één ster die het meeste schittert. Die ster dat ben jij lieve Omi. Kus Fleur Altijd samen nooit alleen, en toen... nu weer samen Bedroefd, maar dankbaar dat aan haar lijden en strijden een einde gekomen is, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overgrootoma weduwe van Willem Jannis Boidin Terneuzen, 8 maart 1937 t Terneuzen, 9 mei 2015 Wij zijn trots op haar en in ons zal zij voortleven. Oostburg: Arno en Jorien Boidin-de Die Sander en Tamara Matthijs en Mariska Corrie en Anthony, Tijn, Daan John en Joy William Aardenburg: Rini en Conny Boidin-Fenijn Jos en Simone V, Cos Nick Anne en Thomas Maldegem: Rudi en Cindy Boidin-De Zutter Ruben Selena Zuidzande: Marco Boidin en Jolanda Bakker Stijn en Shannon Joey en Yanaika Correspondentieadres: Nieuwstraat 38, 45Ö1 BE Oostburg Een speciaal woord van dank aan allen die haar t zo liefdevol verzorgd hebben. U bent in de gelegenheid persoonlijk afscheid te nemen van ma op donderdag 14 mei van 14.00 tot 14.30 uur in het mortuarium van het Antonius- ziekenhuis te Oostburg. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 15 mei om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De 'drieluik' is een combinatie van de Kennisgeving. Dankbetuiging en In Memoriam. Deze kunnen in dezelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 familieberichten@wegenermedia.nl www.familieberichtenonline.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 45