Familieberichten ÜvsrJsülafJ Martinus Joost de Waal 30 maandag 11 mei 2015 kükookop fflensenlinq.nl V /:'v Jacomina de Pagter-Ovaa Maria Anna Willemsen Ria Catharina Antoinette de Bruin - Bras - Cato - Huib Schout Wiggele van der Veen Martin Verdrietig, maar dankbaar dat zij ondanks alles toch van het leven heeft weten te genieten, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud oma weduwe van Adriaan de Pagter 28 januari 1919 Ritthem I mei 2015 Jan en Lia de Pagter-van Luijk Arjan en Marjo Corina en Pierre, Joep Wim en Betsy de Pagter-Cevaal Rob Philip en Laura Ad en Wilma de Pagter-Korevaar Ingrid en Leonard, Milan, Luuk Mirelle, Iris Mark en Edyta de Pagter-Kopczynska Correspondentieadres: Noordbeekseweg 7, 4386 AE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 mei van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal om 13.00 uur in de kerk van de Protestantse gemeente Ritthem aan de Dorpsstraat 1 worden gehouden. Aansluitend begeleiden wij haar naar de Algemene Begraafplaats waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. je moeder blijft je moeder je oma blijft je oma zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt maar er komt een dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt: "Het is goed" maar in je ogen blinkt een traan Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een moeilijk laatste jaar, is overleden mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en oma Ria weduwe van Adriaan Rottier in de leeftijd van 89 jaar. Vlissingen: Elma Hoogesteger-Rottier Jan Hoogesteger Norwich: Hans Hoogesteger (U.K.) Donna Hoogesteger-Hughes Alyssa, Layla Vlissingen: Arjan Hoogesteger Cynthia Carati Onze dank gaat uit naar de thuiszorgmedewerkers van WVO Zorg voor de liefdevolle verzorging. Goes, 8 mei 2015 Correspondentieadres: E.M. Hoogesteger-Rottier Albert van Dalsumlaan 6 4384 JV Vlissingen De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 13 mei om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg. Je was een moeder uit duizenden. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een moeder en oma waarop je kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd. Zo bescheiden ben je gestorven. Verdrietig nemen wij onverwacht afscheid van onze lieve moeder en oma - Toos - Wemeldinge, 1 augustus 1936 Goes, 9 mei 2015 Elias Ilse Ester Robin Wilma, in herinnering Gerrie en Renate Daisy Melanie Damian Jamila Jamal John en Linda Jolanda en Collin Noa Bo Er is gelegenheid om afscheid van onze moeder en oma te nemen op dinsdag 12 mei van 18.30 tot 19.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 15 mei om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Cort van der Lindenstraat 98 4463 VK Goes Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon. Aan hoe ik was, toen ik alles nog kon. Omringd door allen die hem lief waren is in de leeftijd van 81 jaar overleden mijn lieve man, onze lieve pa en grappige lieve opa Baarland, 23 oktober 1933 Oost-Souburg Middelburg Middelburg Oost-Souburg, mei 2015 Koos Schout Jeannet André en Manon Marvin Shanon en Sonny Irenestraat 28 4388 NG Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 mei om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend wordt hier de crematieplechtigheid gehouden. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg Oost-Souburg en 't Gasthuis Middelburg voor hun liefdevolle verzorging. Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Korintiërs 13 13 In vol vertrouwen op zijn Heiland is rustig ingeslapen onze pa, opa en overopa sinds 24 april 2011 weduwnaar van Aafke van der Veen-Tiekstra Drager van de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje Nassau Opende, 9 juni 1921 Middelburg, 8 mei 2015 Middelburg: Henk en Anneke Alexander en Betsie Natasja en Frank Hoorn: Barbara en Gerrit Jeroen en Marianne, Max Laura en Daniël, Jasmijn, Tijmen Ingrid en Marco, Mila, Kalle Carla en Cliff Middelburg: Hillie Hoek: Aafke en Paul Bart M arjolijn Paula en Bas, Baukje René Mark Heerhugowaard: Wilma en Pieter Jacob Jolanda en Rik Matthijs en Annet Tim en Eva, Elin Buitenruststraat 31 4337 EJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 mei van 13.00 tot 13.15 uur in "De Hoeksteen", Roozenburglaan 22 in Middelburg. Hier zal ook de afscheidsdienst gehouden worden om 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. In plaats van kaarten. Intens verdrietig geef ik u kennis dat in rust en vertrouwen overleden is mijn lieve broer in de leeftijd van 61 jaar. Jenny de Waal 8 mei 2015 Bernhardstraat 27 4401 ES Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. C. Baggerman, wordt woensdag 13 mei om 10.30 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Ik nodig eenieder die hierbij aanwezig wil zijn van harte uit. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 57