Van Rossum op schot bij Luctor'88 Van Hecke warmt zich op voor nacompetitie SPORT 41 Internos-Breskens 3-3: Het al ge degradeerde Breskens boekte in Etten-Leur zijn derde gelijkspel uit de laatste vier wedstrijden. Al le drie de treffers werden ge maakt door Bart van de Hemel, die hiermee clubtopscorer werd. Voor de Brabanders was Patrick Schalk in zijn afscheidswedstrijd een keer trefzeker, net als zijn ploeggenoten Sven van Zwam en }ean-Paul Etienne. Philippine-RCS 3-1: Na de vroege openingstreffer van Maarten van Hecke, die raak kopte uit een voor zet van Jordy van Bremen (1-0), was er nog voor rust een goede kans op de gelijkmaker voor de gasten. Joey Katzenbauer zag zijn inzet vanaf elf meter echter ge stopt door doelman Jules Delzen- ne. Kort na de pauze maakte Mou- rad Azzanagui alsnog gelijk (1-1), maar al snel bracht Maarten van Hecke zijn ploeg opnieuw op voorsprong: 2-1. Twintig minuten voor tijd tekende Van Hecke voor zijn derde treffer van de middag en was de wedstrijd definitief be slist: 3-1. SC Kruisland-Clinge 2-4: Omdat eerder dit seizoen de wedstrijd was omgedraaid speelde de twee de ontmoeting zich zondag in Clinge af. Percy Verlinden en Sven d'Hooge zorgden voor een 2-0-stand, waarna Anass el Gama- li voor en Khalid Yassini na de rust wat terug deden namens de Brabanders. Clinge boekte zijn vierde sei zoenszege dankzij twee benutte strafschoppen. De eerste scoorde Domenique de Burger, nummer twee werd benut door Emmanuel Pauwels: 2-4. Doordat Breskens een punt pakte sloot Clinge de competitie af als hekkensluiter. Rood Wit W-Terneuzen 4-0: De bezoekers wilden zeker hun spor tieve plicht doen, maar wisten vooraf al dat dit een moeilijk ver haal zou worden met zes inval lers. Na elf minuten opende Boy van Steen de score namens de koploper: 1-0. Op aangeven van Can Kiran kreeg Sonny Huitema een uitgelezen kans op de gelijk maker, maar de aanvaller miste voor open doel. Hierna liep de thuisploeg via Edwin Jaspers en Danny Haanskorf uit naar een 3-0-ruststand. Pas in de slotmi nuut vergrootte Dominique van Oosterhout de feestvreugde bij de kampioen door de ingevallen doel man Jonathan de Rijke te passe ren: 4-0. RIA W.-Unitas' 30 2-2: De bezoe kers zouden zich bij een overwin ning én puntenverlies van Rood Wit W alsnog kampioen van de ze klasse mogen noemen. Al snel werd duidelijk dat dit er, gezien het verloop van het andere duel, niet meer inzat. Desondanks nam Unitas'30 na de rust afstand tot 0-2. De treffer van Soufian Dooms in de 76e minuut bracht weer iets van hoop bij de spelers van de thuisploeg. Twee minuten later bepaalde Yannick Vanhijfte de eindstand op 2-2, waardoor RIA W. na drie nederlagen op rij weer eens een punt pakte. Steen-Zeeland Sport 3-0: In een duel met weinig hoogtepunten opende de thuisploeg halverwege de score via een door Damian Dam benutte strafschop: 1-0. Clubtopscorer Kenneth Triest voegde in de tweede helft nog een treffer aan zijn seizoentotaal toe (2-0), waarna Damian Dam in de slotfase de eindstand op 3-0 be paalde. Sluiskil-Luctor'88 0-11: De bezoe kers bereikten bij rust al een 0-5-stand. Na rust leek Sluiskil nog aan te zetten om de stand een draaglijker aanzien te geven, maar al snel maakte Jannick Rent meester het halve dozijn vol: 0-6. Hierna was het vijf keer Rutger van Rossum, voor rust ook al twee keer trefzeker, die de eind stand 0-11 bepaalde. Naast Jeroen Kedde (tweemaal) was ook Jeroen van Zee trefzeker geweest. Oostburg-Biervliet 2-5: Een slap pe start van de thuisploeg leidde tot 0-2 via Marcus en Ben Onge- nae. Op slag van rust deed Alexan der du Fossé wat terug namens Oostburg (1-2), maar na de pauze bracht Tim Bogaart met twee tref fers de marge op drie: 1-4. Stijn 01- de Klieverik maakte er in de slot fase 2-4 van, maar met zijn twee de treffer van de middag had On- genae het laatste woord: 2-5. Patrijzen-Schoondijke 3-0: De kampioen van deze klasse wilde ook graag de laatste wedstrijd winnend afsluiten. Tegenstander Schoondijke had zich met zes overwinning in 2015 (van zeven in totaal dit seizoen) inmiddels verzekerd van lijfsbehoud, maar was niet opgewassen tegen Patrij zen. De ploeg uit 's-Heerenhoek won vrij eenvoudig door drie tref fers van topscorer Marlo Janisse. IJzendijke-Vogelwaarde 5-1: Job Wiersum zorgde met een puntga ve hattrick voor 3-0, waarna Rick Moens nog voor rust tegen scoor de: 3-1. Ook in de tweede helft was IJzendijke sterker, hetgeen door Martijn Rijckaert en Dwight van Hulle ook op het scorebord tot uitdrukking kwam: 5-1. Hontenisse-Corn Boys 6-2: Bin nen tien minuten stond het al 2-0 door twee treffers van Thomas de Waal. Jeroen Verschuren maakte er in de achttiende minuut 3-0 van, waarna Stijn Eggermont wat terugdeed namens de Boys. Nog voor rust liep Hontenisse ver der uit naar 4-1 door Dennis Mal content, waarna Sebastiaan de Me ijer er direct na rust 4-2 van maak te. Namens Hontenisse volmaak ten Kris van Meele en Niek Maer- man het halve dozijn: 6-2. De laatste speelronde in de vierde klasse A leverde maar liefst vijfenveertig doelpunten op *s*e- Van MAANDAG 11 MEI 2015 door Jos van Belzen voor Aardenburg Aardenburg-aanvaller Mark van der Pol (midden) breekt door. Koewacht-verdediger Ward Dieleman appelleert voor buitenspel. foto Camile Schelstraete door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de derde klasse A van het zondagvoetbal won Philip pine dankzij drie treffers van Maar ten van Hecke met 3-1 van RCS, waardoor de ploeg van Kenny Ver- hoene de Souburgers passeerde op de ranglijst. Hierdoor treffen de Zeeuws-Vlamingen in de nacompe titie Luctor'88, terwijl RCS een dub bele ontmoeting wacht met RBC, de nummer twee van de vierde klasse B. Ria W pakte in de thuiswedstrijd tegen Unitas'30 na drie op eenvolgende nederla gen weer een punt VLISSINGEN - De laatste speelronde in de vierde klasse A van het zon dagvoetbal, waarin slechts Koe wacht-Aardenburg (4-3) nog van belang was, leverde maar liefst 45 doelpunten op. Een kwart hiervan viel te bewonderen in Sluiskil waar Luctor'88 de thuisploeg met 11-0 vernederde. Grote man bij de Zuid- Bevelanders was Rutger van Ros sum met maar liefst zeven treffers. estaur, Koewacht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 41