Familieberichten üyarJailar] Rita de Vlieger kükookop q fflensenlinq.nl 30 maandag 11 mei 2015 Met al haar wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle goede jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Marie Elisabeth Faas Rietje Groede, 10 februari 1940 t Breskens, 5 mei 2015 Oostburg: Anita en Wim Roy en Martine Danny Oostburg: Sjaak en Tanja Daisy en Vincent, Jenson Sharon en Wolfram Oostburg: Sandra en Koen Kaily en Jan Breskens: Jeannine en André Maaike en Glenn Marie Claire Knuffel van Diego Correspondentieadres: J.A. Rieteco Ghistelkerke 27,4511 JB Breskens Een bijzonder woord van dank aan de Buurtzorg. De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden in het bijzijn van diegenen die haar lief waren. Na een langdurig ziekbed is toch nog onverwachts overleden onze zus, schoonzus en tante Marie Elisabeth Faas Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De families O. van Quekelberghe-Faas L. Faas E. Vermeire-Faas S. Faas-Bauwens Een ster komt Een ster gaat De herinnering blijft We wisten reeds lang dat het zou komen en toch kwam het onverwacht, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij bij ons achterlaat, geven wij u kennis dat te vroeg van ons is heen gegaan Echtgenote van Benny Gijs A Eeklo 1 juni 1950 f Brugge 8 mei 2015 Eede Benny haar echtgenoot Kapelle Ingeborg en Patrick Esmeralda Fabian Rebecca Schoondijke Jan en Sabine Jasmine haar kinderen en kleinkinderen Sonja en Jozef haar zus Kinderen en kleinkinderen Oostakker [B] St.Kruis [B] En de families de Vlieger, Galle, Gijs en Scherbeijn Valère en Jeannine haar schoonbroer Kinderen en kleinkinderen Eede, Scheidingstraat 7a, 4529 GK Eede De eucharistieviering, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op VRIJDAG 15 MEI 2015 om 10.30 uur in de RK parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart, Weststraat 80 te Aardenburg, waarna later de crematie plaatsvindt. Uw aanwezigheid wordt gezien als uw condoleance. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rita Gijs Catharina Antoinette de Bruin - Bras - Cato - - Toos - Als regendruppels wisten Hoeveel we je missen regent het de hele dag Wij zijn ontroerd door het overlijden van onze vriendin Wij wensen Bennie, Ingeborg, Patrick, Jan, Sabine en de kinderen veel sterkte toe Ronald Carla, Sindy John Djamilla. Bernard, Ellly, Caroline en Gerard Je was een moeder uit duizenden. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een moeder en oma waarop je kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd. Zo bescheiden ben je gestorven. Verdrietig nemen wij onverwacht afscheid van onze lieve moeder en oma Wemeldinge, Goes, 1 augustus 1936 9 mei 2015 Elias Ilse Ester Robin Wilma, in herinnering Gerrie en Renate Daisy Melanie Damian Jamila Jamal John en Linda Jolanda en Collin Noa Er is gelegenheid om afscheid van onze moeder en oma te nemen op dinsdag 12 mei van 18.30 tot 19.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 15 mei om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Cort van der Lindenstraat 98 4463 VK Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 30