Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 54 zaterdag 9 mei 2015 André de Nood Use van Peenen Pieter Johannes Filius Cornelia Maria Traas-Polderdijk Willem Huibregtse Anna Cornelia van der Zwan-van Laere Annie André Henri Delacour Jesse Helaas is het ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de lieve en warme steun, op welke manier dan ook die wij van jullie ontvangen hebben, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, mijn schoonvader en zoon Wij willen u op deze manier hiervoor hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Wij willen met André zijn woorden besluiten: "Vergeet vooral niet te genieten Genuien Remco en Lindy Walter Ma de Nood en Chris Trip Goes, mei 2015 Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie Wim Hibels Voor de vele en hartelijke bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze innig geliefde zus, schoonzus, tante en oud-tante Geertruida van Velzen betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. G. van Velzen J.C. van Velzen-Hout M.S. Lindenberg-van Velzen J.P. Lindenberg Neven en nichten Krabbendijke, mei 2015 Namens de familie danken wij u voor uw belangstelling en medeleven bij het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Yerseke, 20 mei 1921 f Zierikzee, 8 maart 2015 Correspondentieadres: Cees en Ticha Dammerkade 4 1244 NS Ankeveen Ankeveen, mei 2015 Janny Braam-Nieuwenhuijze Cornelis (Cor) de Wolf Voor al uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma - Corrie - willen wij u hartelijk danken. Lau Traas Kinderen en kleinkinderen. Heinkenszand, mei 2015 De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overopa heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Sien Huibregtse en familie Westkapelle, mei 2015 Heel veel dank voor zoveel warme betrokkenheid en liefdevolle aandacht bij het overlijden en tijdens het afscheid van mijn dappere lief, mijn levensvriend Simon Meijers En nog steeds ervaar ik elke dag alle begrip voor mijn tranen. Samen met mijn dierbaren zal ik dit meeleven koesteren door het "ik mis je zo" heen. Jeannette van Wuijckhuijse Dorpsplein 36,4443AE Nisse Mei 2015 Jannie Janee-ftoone Na het overlijden van onze moeder en oma Ria Castenmiller - van der Leeuw hebben uw kaartjes, telefoontjes en mail ons goed gedaan. Heel veel dank daarvoor. Annie en Ad Ria en kleinkinderen Middelburg, Mei 2015 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, bloemen, brief, telefoontje of wat ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma Wij kunnen terugkijken op een mooie afscheidsbijeenkomst. Voor uw aanwezigheid op deze dag en voor alle andere blijken van medeleven willen wij u hartelijk bedanken. P.M. van der Zwan Peter en Jani Marian en Rens Joke t Gerard en Hannie Loep en Joke Sylvia en Peter Ingrid en Menno Annita en René Patricia en André Olga en Leen Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, mei 2015 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn goede man, onze lieve vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. L.E. Delacour - Dekker Eric Delacour en Jozette Delacour - de Grood Raoul Desiree van Splunder - Delacour en Willem van Splunder Matthijs Middelburg, 9 mei 2015 Voorde hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Diana Martin en Kelly en familie Vlissingen, mei 2015 Wij willen iedereen bedanken die het afscheid van onze lieve mam, oma en opoe door persoonlijke aanwezigheid, schriftelijk of in de vorm van bloemen, bijzonder hebben gemaakt. Hierdoor is het afscheid van dit liefdevolle mens een goede herinnering geworden. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2015 Liefde, vriendschap, medeleven.... Dat is wat wij hebben ervaren na het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader Het verdriet en gemis worden daardoor niet weggenomen, maar het ondervonden medeleven geeft ons wel een geweldige steun om zonder hem verder te gaan. Bedankt lieve mensen! Erna en Jan Anne en Martin kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2015 Wanneer je iemand die je lief hebt missen moet, doet een woord, een gebaar of een kaartje goed. Wij willen u hartelijk danken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Kinderen en kleinkinderen Veere, mei 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 99