Diinkbaiulgiriü Familieberichten kükookop mensen inq.nl Adrie Sijrier-Visser Sylvia Gross Sylvia Gross Francina Elizabeth Roose - Geene Adrianus Dingeman Priemis Adrie Pieter Kooiman Geertruida Margaretha Martens-Verdaasdonk Magda M.W. Filius - Kramer Adriana Kaan-Harthoorn Willem Jacobus Sanderse Ab van der Woude Lourus Kornelis Roelse Lou zaterdag 9 mei 2015 53 Het werd. Het was. Het is gedaan. Ik moet plotseling mijn prachtige vrouw missen, op haar vaart naar het onbekende, is zij mij voorgegaan 19 november 1957 f 7 mei 2015 Niko Polet Correspondentieadres: Venkelstraat 42 4301 DB Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 15 mei om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijk Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid om mij en de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen kaart heeft ontvangen, wilt u dan deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Wij zijn geschokt door het geheel onverwachte overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Zij was bij ons werkzaam als taxichauffeur. Ons medeleven gaat uit naar de familie. Directie en medewerkers Taxicentrale Renesse De trouwtekst van onze ouders 5-9-1940 Welzalig hij, die de God van Jakob tot zijn hulp heeft psalm 1465a Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat is overleden, onze zeer zorgzame moeder, oma en oma Roos echtgenote van Martinus Roose 29-9-1990 6-6-1915 7-5-2015 in de leeftijd van bijna 100 jaar Breda: Ria en Cees de Munck - Roose Elles Marrit en Ronald, Eline, Ramon Goes: Cees en Ina Roose - Kopmels Franciska Tonny Onze dank gaat uit naar Zorgcentrum Gasthuis te Goes voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Oostsingel 58-6, 4461 KD Goes De dankdienst voor haar lange leven wordt gehouden op woensdag 13 mei om 13.00 uur in de Vredeskerk v.h. Oosterkerk, Bergweg 88, ingang Ds. W. H. Van der Vegtplein 2 te Goes. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Ondanks het enorme geloof van Adrie, tot de laatste dag van zijn bestaan, dat hij zijn ernstige ziekte zou verslaan, hebben wij, omringd door allen die van hem hielden, afscheid moeten nemen van onze bijzondere, moedige, lieve en zorgzame man, vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 80 jaar. Henny Priemis-van Vonderen John en Monique Thijs Lisa Sandra en Cor Milène 7 mei 2015 Oosterscheldelaan 5 4328 EX Burgh-Haamstede De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis Rust nu maar uit Verdrietig om hem te moeten missen, maar met een gevoel van grote dankbaarheid dat we hem zo lang mochten behouden, is na een kort ziekbed van ons heen gegaan mijn lieve man en mijn lieve zorgzame vader Andijk, 31 januari 1932 Goes, 7 mei 2015 MiddelburgA. Kooiman - Marinisse Den Haag A. I. L. Kooiman Meestoot 170, 4331 VE Middelburg De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op woensdag 13 mei om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving - Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma -Truus weduwe van Hans Martens Roosendaal A 13 juni 1929 Zoutelande t 5 mei 2015 Rob en José Derk en Fleur Joep Correspondentieadres Familie R. Martens Molenwater 69 4331 SE Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Met grote bewondering en respect voor de kracht waarmee ze haar lot heeft gedragen, hebben wij intens verdrietig onverwacht afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma Weduwe van Nico Filius Wissenkerke, 7 februari 1933 Goes, 2 mei 2015 Uit aller naam: Familie Filius B otterlaan 21 4484 RA Kortgene We hebben afscheid van Magda genomen op de manier die ze zelfheeft gewild. Met droefheid ontving ik het bericht van het overlijden van vrouw van onze medewerker Jan Kaan. Ik wens Jan en zijn gezin veel sterkte toe in dit verlies. Namens de directie van Van der Hooft Uitvaartzorg B.V.: Catrien de Kok-van der Hooft Het bestuur van de Boerderijenstichting Zeeland heeft met droefheid kennisgenomen van het overlijden van haar oud-bestuurslid en gewaardeerd vice-voorzitter Wij herinneren ons zijn betrokkenheid en jarenlange inzet voor onze Stichting. Onze deelneming gaat uit naar zijn familie. Bestuur Boerderijenstichting Zeeland Bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van onze zwager en oom Groede: J. van Kerkvoort in herinnering E. van Kerkvoort-Risseeuw Serooskerke: W. van Kerkvoort S. van Kerkvoort-Bril neven en nichten Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij hebben ontvangen in de vorm van kaarten, brieven, telefoontjes, gesprekken en e-mailberichten. Langs deze weg willen wij onze oprechte dank betuigen na het overlijden van onze ma/ schoonma, oma en over-oma Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Oostburg: Leen Terneuzen: Jeroen Marieke, Pepijn, Tijl Waterlandkerkje: Esther Michel, Demi Oostburg: Stefan Oostburg: Johan Karin Hulst: Ilse Bart Biervliet: Linda Nick Tevens bedanken wij de behandelend arts, verzorgenden, verpleegkundigen, vrijwilligers en huishoudelijke hulp van verzorgingstehuis Hooge Platen, Boulevard 21/23 in Breskens, voor hun liefdevolle en deskundige verzorging van (O)ma Sijrier- Visser en de gastvrije opvang van ons, de naaste familie. Oostburg, mei 2015 Voor al uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze lieve man, vader, schoonvader, opa en opa-opa zeggen wij allen hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. f.W. Roelse-Minderhoud Kinderen en kleinkinderen Westkapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 98