Familieberichten 0 IHensenlinq.nl Jumlèufii üvsrlsilsfj 52 zaterdag 9 mei 2015 Teuntje Johanna van Gilst-Verdoorn Willem de Visser yVlax eK\ jJantay vao detr 3erge Henricus Adrianus Josephus Baars - Henk - Ben Verschuur Jan Lourus de Witte Dina de Witte Jan Lourus de Witte "Kijk naar het licht, dan zal de schaduw achter je vallen." Verdrietig, omdat we onze (oude) opa moeten missen, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen die hij ons nalaat, delen wij u mede dat op 100-jarige leeftijd is overleden J.L. de Witte Weduwnaar van D. de Witte - de Witte Zijn klein- en achterkleinkinderen. Rinus en Marieta Willem en Nilanthi Jacob Inge en Maarten Frank Marente en Dali Marijke en Jan Cora en Vincent Jaap Dina en Erwin Lianne en Leo Willemijn en Koen Linde en Finy Sofie en Jens Mark-Jan Lucas Wim en Sanne Bram Lotte Jan en Kathinka Westkapelle, 6 mei 2015 Als ik Uwer gedenk op mijn legerstede, zo peins ik aan U in de nachtwaken. Want Gij zijt mij een hulp geiveest; en in de schaduw Uwer vleugelen zal ik vrolijk zingen. Psalm 63 7 en 8 Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat, na jaren van zorg en moeite, door de Heere tot Zich genomen is mijn innig geliefde vrouw, mijn zus, onze tante en vriendin Papendrecht, 14 augustus 1921 f Bruinisse, 8 mei 2015 M. van Gilst M. Mons-Verdoorn Neven en nichten Hennie Wallet Dokter de Kockstraat 13, kamer 0.64 4311 EK Bruinisse De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. woensdag 13 mei gehouden worden in het Stiltecentrum van zorgcentrum "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegen heid de familie te condoleren in het Stiltecentrum. Na de begrafenis is er nog gelegenheid elkaar te ontmoeten in het Stiltecentrum. Geen bloemen Want alzo liefheeft God de wereld gehad, dat Hij zijn enig geboren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder, die in Hem gelooft, niet verloren ga maar eeuwig leven hebben. In dankbaarheid voor het leven dat hem is geschonken overleed mijn liefdevolle en zorgzame man, onze vader en grootvader Bedroefd nemen wij afscheid. Grijpskerke, 5 augustus 1924 J. de Visser - de Voogd f Middelburg, 8 mei 2015 Ab en Anja Natasja en André, Nanda, Anouk, Esther Rebekka en Nico, Matthijs, Jasper, Milou Chris en Marianne, Basten, Stevie, Suus Ingeborg en Mamix, Mees, Eva Ada en Rob Marianne en Justin, Isabel, Bregje Wim Oosterscheldestraat 118 4335 PL Middelburg De Dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op woensdag 13 mei om 10.15 uur in kerkcentrum "de Morgenster", Adriaan Lauwereyszstraat 6 te Middelburg, voor de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van 09.30 tot 10.00 uur. De begrafenis zal om 12.00 uur plaats vinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. kijk ook op Wij willen hartelijk bedanken voop de vele ko^fvei^warmeiade fel i citaties ter ere van ons ÓO- jarig huwelijk. Sï "Bedankt voor het fijne leven" Gesterkt door het Heilig Oliesel is op vrijdag 8 mei 2015 in alle vroegte heel vredig uit het leven weg gegleden, in de gezegende leeftijd van 94 jaar, mijn lieve man, onze vader, opa en schoonvader Wij zullen hem in onze gedachten houden als een vrij stille, zorgzame, humorvolle man. Trees Baars - Giesen Judith en Hilde Mineke en Sjaak Jeroen Stephanie Annette en Charles Brehua Dwayn Louise de Colignylaan 1-c 4461SK Goes Mijn man, onze vader, opa en schoonvader is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar woensdag 13 mei van 12.00 tot 12.45 uur, waarna om 13.30 uur de H. Mis ten Uitvaart zal worden opgedragen in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes. Aansluitend volgt om ongeveer 15.00 uur de begrafenisplechtigheid op de Algemene Begraafplaats (R.K. gedeelte), Geldeloozepad 30 te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Papa hield van witte bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons clublid Ben was een enthousiast lid van onze 4e woensdag kookgroep. Wij zijn dankbaar dat wij hebben mogen genieten van zijn vriendschap en gezelligheid tijdens het koken en onze gezamenlijke maaltijden. Wij wensen Ben's familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Heinkenszand Bestuur en leden van het Culinair Gilde Zeeland Hoe groot is het goed dat Gij hebt weggelegd voor wie U vrezen, dat Gij bereid hebt voor wie bij U schuilen ten aanschouwen van de mensenkinderen. Psalm 31:20 Verdrietig, maar dankbaar dat wij hem zo lang bij ons mochten hebben en voor zijn liefde en zorg voor ons, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve vader, opa en ouwe opa sinds 8 mei 2001 weduwnaar van in de gezegende leeftijd van 100 jaar. Westkapelle: Korrie -in herinnering- en Jan Hengst-de Witte Koudekerke: Dien en Wim -in herinnering- Jobse-de Witte Pauw de Witte -in herinnering- Sint-Laurens: Lourien en Wout Allaart-de Witte Westkapelle: Leus en Riek de Witte-Peene Klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, 6 mei 2015 Onze vader is thuis, alwaar geen bezoek. 't Hout 4,4361CB Westkapelle De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 12 mei om 11.00 uur in de Moriakerk aan de Markt te Westkapelle waarna de begrafenis omstreeks 12.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Voorafgaande aan de dienst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het Jeugdgebouw bij de kerk. Er is een land van louter licht Wij ontvingen het droeve bericht dat overleden is onze oom - nom Jan - Nichten en neven de Witte Nichten en neven Westerbeke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 97