Verbouwingsuitverkoop SCHOUWEN-DUIVELAND 33 Hennepkwekerij ontdekt in schuur Met kortingen van 40 tot 80% Badkameruitverkoop.nl NIEUWERKERK - Na een anonieme melding werd donderdag in een schuur aan de Nieuwe Weg in Nieuwerkerk een hennepkweke rij met 296 planten ontmanteld. Agenten troffen achter de woning een in werking zijnde kwekerij aan met 120 planten, achter een schuifdeur vonden ze 176 stuks. De planten zijn vernietigd en te gen de bewoners wordt pro ces-verbaal opgemaakt. Museum krijgt 25.000ste bezoek Het Watersnoodmuseum in Ouwerkerk ontving vrijdag morgen de vijfentwintigdui- zendste bezoeker van dit jaar. Dat was iemand van fa milie Aalbers uit Waalwijk, die in Bruinisse op vakantie was. Zij werden ontvangen met bloemen, taart en gratis entree tot het museum. Vorig jaar kwam de vijfent- wintigduizendste bezoeker van dat jaar op 6 mei, twee dagen eerder dan dit jaar. Foto-expositie met thema Zeeland De expositie van Goese oud-wethouder en hobbyfo tograaf Charles Linssen is in de maanden mei, juni en juli te zien bij meubelzaak Binnenuit in Heinkenszand. Het thema van de expositie is Zeeland. In de foto's, waar op beelden van de provincie staan, zijn teksten verwerkt uit Zeeuwse verhalen. Locatie: Binnenuit, Schou- wersweg 7, Heinkenszand. Oldtimerrit en mannendag Kiwanisclub Goes - de Beve- landen houdt zaterdag haar jaarlijkse oldtimerrit, die om 10.15 uur start bij restau rant Grevelingen in Bruinis se en om 16.00 finisht bij Au to Poppe in Goes. Bij Auto Poppe, Audi en Volkswagen dealer, is het van 13.00 tot 18.00 uur 'Men's Day*, met onder andere proefritten in een Audi Si of Audi RS4, car- wrapping, stands met mode, gadgets en lifestyle. water.4,. specialist Waterontharders makelaars Succes n huis Hoofdstraat 105 Kortgene UHWIA M Vraagprijs 239.000,- k.k. Kortingen tot Kom eens kijken in onze showroom! Riethil 20, 4825AP Breda Tel: 076-2600063/ 06-28448040 Nergens goedkoper!!! ZATERDAG 9 MEI 2015 De nieuwsgierige dame hierboven heeft de naam Langoustinie gekregen. Het is een grijze zeehond, eind maart verzwakt en gewond aangetroffen op het strand van Vlissingen. Het vrouwtje heeft aaibaarheidsfactor tien: „Maar doe het niet, blijf uit de buurt", waarschuwen de verzorgers bij A Seal in Stellendam. „Want hoe lief ze er ook uitzien. Het blijven wilde dieren. En dat dat geldt zeker voor de grijze zeehond. Dat is het grootste in Nederland levende roofdier. Veel mensen weten dat niet." Onderzoek vorig jaar door Imares, Nioz en de Wageningse faculteit Diergenees kunde toont aan dat de grijze zeehond verantwoordelijk is voor een kwart van de aangespoelde dode bruinvissen. De grijze zeehond beschouwt dit zeezoogdier als zijn prooi. Hij vreet doodgemoedereerd de speklaag van een nog levende bruinvis. In de Oosterschelde bij de Bergse Diepsluis verbleef vorig voorjaar de grijze zeehond Happie. Die naam kreeg het dier van duikers en dat was niet voor niets. Happie is daar weggehaald en elders in het Deltagebied uitgezet. Verzorgster Dolores van Andel en voorzitter René Wissekerke van A Seal. Op de voorgrond logé Plonsie, gevonden in Bloemendaal. foto Dirk-Jan Gjeltema OUWERKERK HEINKENSZAND GOES Syag 1vaten www.water-specialist.nl Goes T 0113 323523 M 06 57324260 10 JAAR M2makelaars.nl Onderaan de dijk, dichtbij centrum 4 Vrijstaande woning Goed geïsoleerd Grote woonkamer 4 Prachtige keuken 4 4 slaapkamers 4 2 badkamers 4 Veel lichtinval 4 Garagebox te koop 800 m2 showroom, 2500 m2 opslag!! Wij hebben uitsluitend merkartikelen zoals Burgbad, Huppe, Jado, Vola, Sphinx, Villeroy Boch, Duscholux, Sanijura, Hoesch, Dansani, Dorenbracht, Hans Grohe en andere topmerken. (6 dagen per week van 11.00 -18.00 uur) Ook hebben wij nog diverse onderdelen voor oudere badkamers, zoals kranen, sanitair, douchewanden etc.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 88