V Familieberichten ü-jfikbstuiging kükookop q fflensenlinq.nl 54 zaterdag 9 mei 2015 Johanna Jannetje Huizing-Beeldens Annie Spuesens - Janssens Cornelia Maria Traas-Polderdijk Annie Spuesens-Janssens Jan André de Nood Cornelis (Cor) de Wolf Urbain Boerjan Mengsje van den Brink-Vedder Lis Nonneman-de Rooij Amelia Felicita Sijnesael-Pijcke Jan Cornelis Boeije - Corrie - Johannes Jozef Kemper Eduard Bonte Hendrik Breukink Rudolf Boerbooms Zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van daarvoor onze oprechte dank. Jaap Robijn Ellen en Jan Moison-Huizing Nicole en Robin Stefan Liefde, vriendschap, medeleven.... Dat is wat wij hebben ervaren na het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader Het verdriet en gemis worden daardoor niet weggenomen, maar het ondervonden medeleven geeft ons wel een geweldige steun om zonder hem verder te gaan. Bedankt lieve mensen! Erna en Jan Anne en Martin kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2015 En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit het is voorbij, slechts je lichaam is van ons weggenomen. Niet wie je was en ook niet wat je zei. Zonder Urbain is alles anders. Het doet ons goed zoveel kaarten, bemoedigende woorden, een kus of een hand druk te hebben ontvangen na het overlijden van Wij danken u hiervoor hartelijk. Inny, kinderen en kleinkinderen Terneuzen, mei 2015. Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Voor de vele en warme blijken van belangstelling bij het overlijden van Angele Fassaert-Hemelaer zeggen wij u hartelijk dank. Uw kaartjes, brieven, bloemen, woorden en aanwezigheid bij de afscheidsdienst steunen ons zeer bij het verwerken van het verdriet. Joos Fassaert Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij danken iedereen voor de belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze (schoon)moeder, oma en oude-oma Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waar dige afscheidsdienst. Uw warmte en medeleven heeft ons goed gedaan in deze droevige tijd. Familie Van den Brink Terneuzen, mei 2015 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het over lijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. E.G. Nonneman kinderen en kleinkinderen Terneuzen, mei 2015 Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van willen wij u hartelijk danken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Westdorpe, mei 2015. Na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en opoe willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle reacties. De belangstelling was hartverwarmend. Het doet ons goed te weten dat Amelia door velen werd gewaardeerd. Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen. Breskens, mei 2015 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze pa, opa en overgroot-opa betuigen wij u onze oprechte dank. N.A. Boeije-Goossen kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, mei 2015. Voor al uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma willen wij u hartelijk danken. Lau Traas Kinderen en kleinkinderen. Heinkenszand, mei 2015 Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van willen wij u hartelijk danken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Westdorpe, mei 2015. "met een hart vol tranen Hebben wij afscheid genomen van Wij zijn U dankbaar voor alle kaarten, telefoontjes, berichten en bezoeken gedurende zijn ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze pa en opa. Ook de overweldigende belangstelling tijdens de crematie heeft ons diep geroerd. Uit uw medeleven putten wij kracht en sterkte om verder te gaan. Anny Kemper - de Caluwé Jos, Mika Tineke en Dave, Isabelle Zandstraat, mei 2015 Helaas is het ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de lieve en warme steun, op welke manier dan ook die wij van jullie ontvangen hebben, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, mijn schoonvader en zoon Wij willen u op deze manier hiervoor hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Wij willen met André zijn woorden besluiten: "Vergeet vooral niet te genieten Germien Remco en Lindy Walter Ma de Nood en Chris Trip Goes, mei 2015 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tij dens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zovelen geliefd was. Hilda Bonte-Leuridan Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, mei 2015 In je hart wonen mensen die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen ook als ze er niet meer zijn. Wij danken U voor de vele blijken van belangstelling en mede leven die wij van U mochten ontvangen na het overlijden van Terneuzen Almen, mei 2015 Gerry de Vlieger Laura en Jan -Jordi, Thimo, Jesse Bianca en Erik - Mitchell Wilrike ter Meulen-Breukink Wim ter Meulen Jolande en Martin - Guus, Felien, Wende Wendela Uw blijken van medeleven, de kaarten en telefoontjes, ontvangen na het overlijden en bij de crematieplechtigheid van onze broer, zwager en oom hebben ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Familie Boerbooms Familie Goossens Terneuzen, mei 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56