üyarlailefj Familieberichten (2\/€ kükookop mensen inq.nl -03 Wim Roth Lenie Govers Adriana Kaan-Harthoorn Pieternella Walhout Pie nny van urm ermeeren Henricus Adrianus Josephus Baars - Henk - Met droefheid ontving ik het bericht van het overlijden van vrouw van onze medewerker Jan Kaan. Ik wens Jan en zijn gezin veel sterkte toe in dit verlies. Namens de directie van Van der Hooft Uitvaartzorg B.V.: Caüien de Kok-van der Hooft Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze broer, schoonbroer, oom en neef Achiel van Looij A- St. Jansteen, 29- 1 - 1926 t Hulst, 6 - 5 - 2015 echtgenoot van Tilly van Looij-Weemaes Familie van Looij Familie Weemaes 6 mei 2015 Correspondentieadres: De Verrekijker 23 4564 DB Sint Jansteen De uitvaartdienst zal plaatshebben op dinsdag 12 mei 2015 om 14.00 uur in de kerk van de H. Johannes de Doper te St. Jansteen, waarna de crematie in stilte plaats vindt. Afscheid nemen van Achiel is mogelijk maandag 11 mei van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaartcentrum "De Ridder" aan de Spoorweg 4 te Hulst. Gaarne enkel schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Ben Verschuur Bedroefd hebben wij kennis genomen van liet overlijden van Wim was jarenlang als vrijwilliger betrokken bij onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur voetbalvereniging Groede Het bestuur van de Boerderijenstichting Zeeland heeft met droefheid kennisgenomen van het overlijden van haar oud-bestuurslid en gewaardeerd vice-voorzitter Willem Jacobus Sanderse Wij herinneren ons zijn betrokkenheid en jarenlange inzet voor onze Stichting. Onze deelneming gaat uit naar zijn familie. Bestuur Boerderijenstichting Zeeland Bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van onze zwager en oom Ab van der Woude Groede: van Kerkvoort in herinnering E. van Kerkvoort-Risseeuw Serooskerke: W. van Kerkvoort S. van Kerkvoort-Bril neven en nichten zaterdag 9 mei 2015 53 "Het is moeilijk te sterven in de lente maar ik ga naar de bloemen met vrede in mijn ziel" Jacques Brei Verdrietig, maar heel dankbaar voor haar liefde en warmte, moeten wij nu, slechts twee maanden na het verlies van haar enige zoon Sjors, afscheid nemen van mijn schoonmoeder, onze lieve oma Aardenburg en oma Pie sinds 1944 weduwe van Josephus Henricus van Gaelen Borssele, 19 oktober 1921 Oost-Souburg Middelburg Amsterdam t Aardenburg, 7 mei 2015 Sjors en Corrie Annemarie en Sjouke-Gerrit Lars Kim Marit Sjoerd Suzanne en Hanh Mara Sam Correspondentieadres: Diezestraat 55,4388 SH Oost-Souburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 13 mei om 14.00 uur in de Sint Baafskerk te Aardenburg. Aansluitend is de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 13.30 tot 13.55 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je wereld werd steeds kleiner de deur ging langzaam dicht. Iedere dag toch verder jouw reis naar het eeuwige licht. Zoveel vragen zonder antwoord wat ging er in je om? Niemand kan het nog vertellen alleen God die weet waarom. Na jaren van geestelijke achteruitgang hebben wij, toch nog onverwachts, afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Johnny van Overmeeren 9 augustus 1936 7 mei 2015 Terneuzen Patrick van Overmeeren Yuri en Maaike Marjolijn Axel Olaf van Overmeeren Petra van Overmeeren-Millenaar Correspondentieadres: Jacob Jordaensstraat 6 4571 MT Axel De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 13 mei om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in de koffiekamer. Dinsdag 12 mei is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraaf plaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Ter Schorre-Maxima' voor alle goede zorgen. "Bedankt voor het fijne leven" Gesterkt door het Heilig Oliesel is op vrijdag 8 mei 2015 in alle vroegte heel vredig uit het leven weg gegleden, in de gezegende leeftijd van 94 jaar, mijn lieve man, onze vader, opa en schoonvader Wij zullen hem in onze gedachten houden als een vrij stille, zorgzame, humorvolle man. Trees Baars - Giesen Judith en Hilde Mineke en Sjaak Jeroen Stephanie Annette en Charles Brehua Dwayn Louise de Colignylaan 1-c 4461SK Goes Mijn man, onze vader, opa en schoonvader is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar woensdag 13 mei van 12.00 tot 12.45 uur, waarna om 13.30 uur de H. Mis ten Uitvaart zal worden opgedragen in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes. Aansluitend volgt om ongeveer 15.00 uur de begrafenisplechtigheid op de Algemene Begraafplaats (R.K. gedeelte), Geldeloozepad 30 te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Papa hield van witte bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zich bewust van haar naderende einde is van ons heengegaan mijn partner, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Zij aanvaardde haar lot Zij overleed in de leeftijd van 95 jaar. Sas van Gent: Leon van de Velde Rotterdam: Jannie en Peet Stap - van Oost Axel: Paul en Marleen van Oost - de Ridder klein- en achterkleinkinderen 3 mei 2015 Rijsenburg 2, Sas van Gent Correspondentieadres: Kanaalkade 92, 4571 CL Axel Het afscheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Tilly Weemaes Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons clublid Ben was een enthousiast lid van onze 4e woensdag kookgroep. Wij zijn dankbaar dat wij hebben mogen genieten van zijn vriendschap en gezelligheid tijdens het koken en onze gezamenlijke maaltijden. Wij wensen Ben's familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Heinkenszand Bestuur en leden van het Culinair Gilde Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 55