m Verbouwingsuitverkoop BEVELANDEN en THOLEN 33 Wethouder Schenk schenkt de eerste vaas Met kortingen van 40 tot 80% Badkameruitverkoop.nl Succes in huis Succes in huis Nieuw bij de Katse Kaai Menu €29,50 Kreeften menu OVEZANDE - Inwoners van Ovezan- de mogen op woensdag 13 mei de gemeente Borsele helpen met de feestelijke opening van het nieu we kunstwerk bij de katholieke kerk. Met die onthulling wordt de uit voering van het masterplan Ove- zande officieel afgesloten. De afge lopen jaren zijn onder meer een nieuwe brede school en woon zorgcomplex gebouwd en werd het dorpshuis gerenoveerd. De gemeente hoopt dat inwoners woensdag met 'Ovezands water' naar het kunstwerk komen, bij voorbeeld in een glas of vaas. Dat water wordt in de waterbak van het kunstwerk gegoten. Wethou der Ad Schenk - hoe kan het ook anders met zo'n naam - schenkt om 16.00 uur de eerste vaas. water.*,. specialist Waterontharders makelaar Mendelssohnlaan 12 Vlissingen IHIiMA Vraagprijs 339.000,- k.k. Hoofdstraat 105 Kortgene makelaar» U'liT.kfc Vraagprijs 239.000,- k.k. Kortingen tot Kom eens kijken in onze showroom! Riethil 20, 4825AP Breda Tel: 076-2600063/ 06-28448040 Nergens goedkoper!!! ZATERDAG 9 MEI 2015 {jOiOfi %cLcw Vrijdag/Zondag menu Tomatensoep of Bisque Homard 2 kleine Oosterschelde tongetjes, tarbot of tournedos Dame Blanche of Irish coffee of koffie met cognac Bisque homard 600 gram kreeft p.p. Dame Blanche of Irish coffee of koffie met cognac of koffie compleet €49,50 Reservering vooraf gewenst Met uitzicht op de Oosterschelde Niet van toepassing op zaterdag en feestdagen Veerhaven 3,4485 PL Kats Telefoon: 0113 - 600 200, Privé telefoon: 06 11 70 5615 Openingstijden: maart t/m oktober: vrijdag, zaterdag en zondag www.restaurantkatsekaai.nl Verzorgster Dolores van Andel en voorzitter René Wissekerke van A Seal. Op de voorgrond logé Plonsie, gevonden in Bloemendaal. foto Dirk-Jan Gjeltema www.water-specialist.nl Goes T 0113 323523 M 06 57324260 10 JAAR WM M2makelaars.nl In de geliefde wijk Paauwenburg Kunststof kozijnen Garage Vrij uitzicht achter Vier slaapkamers Speelse indeling Werkkamer begane grond Twee-onder-een-kap De nieuwsgierige dame hierboven heeft de naam Langoustinie gekregen. Het is een grijze zeehond, eind maart verzwakt en gewond aangetroffen op het strand van Vlissingen. Het vrouwtje heeft aaibaarheidsfactor tien: „Maar doe het niet, blijf uit de buurt", waarschuwen de verzorgers bij A Seal in Stellendam. „Want hoe lief ze er ook uitzien. Het blijven wilde dieren. En dat dat geldt zeker voor de grijze zeehond. Dat is het grootste in Nederland levende roofdier. Veel mensen weten dat niet." Onderzoek vorig jaar door Imares, Nioz en de Wageningse faculteit Diergenees kunde toont aan dat de grijze zeehond verantwoordelijk is voor een kwart van de aangespoelde dode bruinvissen. De grijze zeehond beschouwt dit zeezoogdier als zijn prooi. Hij vreet doodgemoedereerd de speklaag van een nog levende bruinvis. In de Oosterschelde bij de Bergse Diepsluis verbleef vorig voorjaar de grijze zeehond Happie. Die naam kreeg het dier van duikers en dat was niet voor niets. Happie is daar weggehaald en elders in het Deltagebied uitgezet. 10 JAAR M2makelaars.nl Onderaan de dijk, dichtbij centrum Vrijstaande woning Goed geïsoleerd Grote woonkamer Prachtige keuken 4 slaapkamers 2 badkamers Veel lichtinval Garagebox te koop 800 m2 showroom, 2500 m2 opslag!! Wij hebben uitsluitend merkartikelen zoals Burgbad, Huppe, Jado, Vola, Sphinx, Villeroy Boch, Duscholux, Sanijura, Hoesch, Dansani, Dorenbracht, Hans Grohe en andere topmerken. (6 dagen per week van 11.00 -18.00 uur) Ook hebben wij nog diverse onderdelen voor oudere badkamers, zoals kranen, sanitair, douchewanden etc.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 102