O'jbMb Ss/jcmsjj de emotie cn Colofon Familieberichten familieberichten Wat blijft is kükookop fllensenlinq.nl nilieberichten Elisabeth van der Vliet - ter Haak Elly Adriaan van Zweden Cornelia Adriana van Wouwe-Brand - Cocks - Bernardus Josephis Franciscus van Fluijgevoort de heer Richard Roctus Lein Cijsouw Jo Voet-Grim DE VLIEGER vrijdag 8 mei 2015 43 Met je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch o zo graag maar of dat hikte blijft steeds de vraag. Niet geheel onverwacht, maar met veel verdriet in ons hart, moeten wij afscheid nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Haarlem, 7 november 1924 Haarlem, 6 mei 2015 weduwe van Dees van der Vliet René en Liesbeth Wendy en Marco Merel Ellen Lisa Niels Ralph en Francis Jonathan Thomas Achterkleinkinderen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: ■-^Schalkwijkerstraat 57, 2033 JD Haarlem "Er is een tijd van komen en gaan Na een lang leven is op bijna 98-jarige leeftijd overleden onze broer, zwager en oom Arjaan - echtgenoot van Maartje (Zus) van Zweden-Groenheide 122 januari 1995 Rilland, 12 mei 1917 Krabbendijke, 2 mei 2015 Familie van Zweden Familie Walrave Correspondentieadres: J. van Zweden Broekestraat 29 4411 CS Rilland Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden Een speciaal woord van dank aan het personeel van Nieulande voor alle lieve zorg en aandacht. Ik ben het, zegt Gij dan Kom maar met mij mee naar de overkant Wees maar niet bang, zegt Gij Hier is mijn hand Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zolang bij ons hadden, is op 93-jarige leeftijd overleden echtgenote van Ad van Wouwe - in herinnering - december 1921 3 mei 2015 Eelde Hans van Wouwe Louisa van Wouwe-Penton Vogelwaarde Reynke van Wouwe Cor Crans Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Schapershoekpad 5 4581 PZ Vogelwaarde e-mail: rvwouwe@planet.nl De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op maandag 11 mei om 14.00 uur in het kerkcentrum 'de Hoeksteen', Roozenburglaan 22 in Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematie plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Wij willen de medewerkers van Zorgcentrum de Vurssche in Axel, afdeling de Bossenblie, danken voor hun liefdevolle zorg. Toch nog onverwacht bereikte ons het droevige bericht dat onze medebewoner Ben na een lang ziekbed is overleden. Wij wensen Els, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens medebewoners "Residence Plaza" Geheel in overeenstemming met de wens van Ben, heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Ons bereikte het trieste bericht dat op 85-jarige leeftijd is overleden, onze gepensioneerde medewerker Richard is 15 jaar bij ons werkzaam geweest; aan deze periode bewaren wij de beste herinneringen. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 7 mei 2015 Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze neef Wij wensen de familie veel sterkte toe. neven en nichten Cijsouw Wij willen u hartelijk danken voor uw aanwezigheid en medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Het was voor ons een grote steun. J. Voet Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, mei 2015 i PT Schoorkenszandweg 8b ■F/ 4431 NC 's-Gravenpolder I '¥9P T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) familieberichtenonline. nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63