Familieberichten 0 IHensenlinq.nl OysfJailau 42 vrijdag 8 mei 2015 VEERE Adriana Pieternella Kaan-Harthoorn Adrie Kaan-Harthoorn Oom Wim Sanderse Leunis Louwerse - Adrie - Adriana Pieternella Kaan-Harthoorn kijk ook op Langzaam is onze oom uit het leven gegaan naar een nieuwe toekomst. Om de betekenis die hij voor ieder van ons heeft gehad houden wij dankbaar in ere onze Wij wensen tante Betsie, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte en troost. De neven en nichten: Wim en Nel Janne Ina Piet en Monica G E M F F, N T F. Wij vernamen het droeve bericht van het overlijden van de heer Willem Jacobus Sanderse De heer Sanderse was van september 1982 tot en met december 1996 wethouder van de voormalige gemeente Veere. Wij wensen zijn kinderen en verdere familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris, de burgemeester, J.F.M. Steinbusch drs. R. J. van der Zwaag De mensen van voorbij zij worden niet vergeten. De mensen van voorbij zijn in een ander weten. Bij God mogen ze wonen, daar waar geen pijn kan komen. De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij. Heden overleed mijn innig geliefde, zeer zorgzame man, onze heel lieve bijzondere papa, trotse superopa, opapa en opa Leunis Sint Jansteen, 21 april 1924 Vlissingen, 6 mei 2015 Vlissingen: Nell Louwerse-Adriaanse Tilburg: Tineke Louwerse en Frank Vrins Martin en Suzan, Oscar, Igor Lenneke en Robert, Luuk Etten-Leur: Sari en Chris Dekker-Louwerse Petra, Pippijn Marlies en Duncan, Nathan, Noémi, Norah Anneke en Leander, Christiaan Wassenaar: Els en Henk de Vries-Louwerse Jeroen en Ingrid, Fabienne Thijs Wouter en Renée Vredehoflaan 444, Vlissingen Correspondentieadres: Elisabethpark 21, 4872 BM Etten-Leur De gedenkdienst zal worden gehouden op dinsdag 12 mei om 12.00 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Na de dienst is tot 14.15 uur gelegenheid tot condoleren aldaar. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij verzorgen zelfde bloemen. Intens verdrietig geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed voor ons geheel plotseling, door de Heere van onze zijde is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze dierbare en zorgzame moeder en oma Krabbendijke, 11 april 1945 - Goes, 6 mei 2015 Goes Goes: Wolphaartsdijk: Kapelle: Schoonrewoerd Krimpen a/d IJssel: Borssele: Kapelle: Kapelle: Kamperland: Kapelle: Kapelle: Dordrecht: Goes: Zonnebloemstraat 22,4461 PL Goes J. Kaan Bert en Marian Kaan-Moeleker Lita en Nico Remeynse-Kaan Diana en Hans Walhout-Kaan Ard-Jan en Arma Kaan-van Arendonk Sjaco en Corine Kaan-Zoeteman Forien en Johan Krijger-Kaan Jos en Carolien Kaan-van der Maas Marlies en Jan-Peter Slabbekoorn-Kaan Irma en Arjan Riemens-Kaan Kees en Annelies Kaan-Krijger Mamix en Hendrien Kaan-Schouwenaar Gerdien Kaan en Arie Voorwinden Rob Kaan en Maaike Ars En kleinkinderen Er is gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 11 mei van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentmm Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's Gravenpolder. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden D.V. dinsdag 12 mei om 13.30 uur in de zaal van de 'Sionkerk', (ingang Graaf Adolfstraat) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de zaal van de kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat door de HEERE van ons is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante. echtgenote van Jan Kaan In de leeftijd van 70 jaar Krabbendijke: Krabbendijke: Krabbendijke: Oostdijk: Yerseke: Yerseke: Oostdijk: J.Harthoorn-Weststrate J.Harthoorn M.A.Harthoorn-Houtekamer M.F.Baas-Harthoorn P.Baas G.M.Neels-Harthoorn J.A.Neels W.A.Minnaard-Harthoorn J.Minnaard H.Harthoorn J.Harthoorn-de Bruine C.Harthoorn F.Harthoorn-Koeman Neven en nichten Krabbendijke: 6 Mei 2015 Geheel onverwacht ontvingen wij het droevige bericht van het plotselinge overlijden van Wij wensen onze medewerker Jan Kaan en zijn gezin veel sterkte met het verlies van zijn echtgenote, hun moeder en oma. Namens de medewerkers van Van der Hooft uitvaartzorg: Maarten en Sandra Dirkx-de Rijk Peter en Suzette van der Ree-Roodbeen Anja en Bram de Bruine-Daniëlse Carolien de Wolf-van Leerdam Jacqueline en Ard Niewenhuijse-Lambregtse Tiny en Wim Dodmond-Mol Wouter en Leni van Milligen-Krijger Jan en Joke de Hamer-Verbruggen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62