OyarJadai) (H mensen inq.nl Familieberichten Wim Johannes Roth Adriana Pieternella Kaan-Harthoorn Adrie Kaan-Harthoorn Irma Lauwers-Wante Van der Hooft Hendrika Sara Roth-Elfrink Cornelia Adriana van Wouwe-Brand - Cocks - - Adrie - RE Willem Jacobus Sanderse Uitvaartzorg kijk ook op Samen... verliefd waren we samen gewerkt hebben we samen van onze kinderen en kleinkinderen genoten we samen verdriet en geluk hadden we samen. gereisd hebben we samen. nu verder zonder jou, dat doet pijn te weten nooit meer samen te zijn... Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Groede: Riek Roth-Elfrink Zuidzande: Diana en Walter Pfaff-Roth Robert en Annemieke Lisanne Groede: Jan-Willem en Miranda Roth-Morel Joyce Schoondijke: Natascha en Herman Dekker-Roth Hendrien Diny Willemijn Nathalie 1 mei 2015 Jhr. de Brauwstraat 1, 4503 AV Groede Volgens de wens van Wim heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Een bijzonder woord van dank aan de medewerkers van de Buurtzorg voor de goede zorgen aan Wim besteed. Ik ben het, zegt Gij dan Kom maar met mij mee naar de overkant Wees maar niet bang, zegt Gij Hier is mijn hand Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zolang bij ons hadden, is op 93-jarige leeftijd overleden echtgenote van Ad van Wouwe - in herinnering - december 1921 3 mei 2015 Eelde Hans van Wouwe Louisa van Wouwe-Penton Vogelwaarde Reynke van Wouwe Cor Crans Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Schapershoekpad 5 4581 PZ Vogelwaarde e-mail: rvwouwe@planet.nl De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op maandag 11 mei om 14.00 uur in het kerkcentrum 'de Hoeksteen', Roozenburglaan 22 in Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematie plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Wij willen de medewerkers van Zorgcentrum de Vurssche in Axel, afdeling de Bossenblie, danken voor hun liefdevolle zorg. vrijdag 8 mei 2015 43 Intens verdrietig geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed voor ons geheel plotseling, door de Heere van onze zijde is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze dierbare en zorgzame moeder en oma Krabbendijke, 11 april 1945 - Goes, 6 mei 2015 Goes Goes: Wolphaartsdijk: Kapelle: Schoonrewoerd: Krimpen a/d IJssel Borsseie: Kapelle: Kapelle: Kamperland: Kapelle: Kapelle: Dordrecht: Goes: Zonnebloemstraat 22,4461 PL Goes J. Kaan Bert en Marian Kaan-Moeleker Lita en Nico Remeynse-Kaan Diana en Hans Walhout-Kaan Ard-Jan en Arma Kaan-van Arendonk Sjaco en Corine Kaan-Zoeteman Forien en Johan Krijger-Kaan Jos en Carolien Kaan-van der Maas Marlies en Jan-Peter Slabbekoorn-Kaan Irma en Arjan Riemens-Kaan Kees en Annelies Kaan-Krijger Mamix en Hendrien Kaan-Schouwenaar Gerdien Kaan en Arie Voorwinden Rob Kaan en Maaike Ars En kleinkinderen Er is gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 11 mei van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's Gravenpolder. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden D.V. dinsdag 12 mei om 13.30 uur in de zaal van de 'Sionkerk', (ingang Graaf Adolfstraat) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de zaal van de kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geheel onverwacht ontvingen wij het droevige bericht van het plotselinge overlijden van Wij wensen onze medewerker Jan Kaan en zijn gezin veel sterkte met het verlies van zijn echtgenote, hun moeder en oma. Namens de medewerkers van Van der Hooft uitvaartzorg: Maarten en Sandra Dirkx-de Rijk Peter en Suzette van der Ree-Roodbeen Anja en Bram de Bruine-Daniëlse Carolien de Wolf-van Leerdam Jacqueline en Ard Niewenhuijse-Lambregtse Tiny en Wim Dodmond-Mol Wouter en Leni van Milligen-Krijger Jan en Joke de Hamer-Verbruggen 5 E M B F, N T F. Wij vernamen het droeve bericht van het overlijden van de heer De heer Sanderse was van september 1982 tot en met december 1996 wethouder van de voormalige gemeente Veere. Wij wensen zijn kinderen en verdere familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris, de burgemeester, J.F.M. Steinbusch drs. R.J. van der Zwaag Uw medeleven na het overlijden en bij de uitvaart van onze zorgzame ma en lieve oma troost ons. Wij danken u daarvoor hartelijk. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, mei 2015 Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43