TELEVISIE 23
Veronica
RTL7/
Natuur op 2: wild Arabia
Door in het zand omlaag te
'zwemmen', voorkomt de zandvis
dat hij wordt gekookt. Kamelen
hebben doorschijnende oogleden;
best handig in een zandstorm.
NPO 2, 19.20 uur
Reizen Waes: Zuid-Korea
Zuid-Korea is een prestatiegerich
te maatschappij. Dat zie je ner
gens beter dan in de Gangnam-
wijk, het Beverly Hills van Seoel.
Tom Waes laat het zien.
NPO 3, 20.30 uur
The undateables
Autistisch, een misvormd gezicht
of het Tourette-syndroom? Het
maakt daten er niet makkelijker
op. Nieuw seizoen over bijzonde
re zoektochten naar de liefde.
TLC, 21.00 uur
De ijzeren eeuw
Zakenman Lodewijk Pincoffs (Rot
terdam, 7 juni 1827-New York 28
september 1911) was medeverant
woordelijk voor de opmars van
Rotterdam als havenstad. Hij was
niet onomstreden.
bUi TELEVISIE
Buitenland
VRIJDAG 8 MEI 2015
07:30 Teleshop 7: Tommy Te
leshopping 08:30-08:50 RTL
Z Voorbeurs 09:00-09:05
RTL Nieuws, RTL Z Nieuws
09:20 Special: De kijker aan
zet 09:40-11:05 programma
als 09:00 11:20 Beleggen In
ternational 11:40-12:05 pro
gramma als 09:00 12:20 RTL
Z Beursspel 12:40-13:05 pro
gramma als 09:00 13:20 RTL Z
Beurs 13:40-15:20 programma
als 09:00 15:30 RTL Z Opening
Wall Street 15:35-15:40 pro
gramma als 09:00 15:50 RTL
Z Opening Wall Street 16:00-
16:05 programma als 09:00
16:20 RTL Z Beurs 16:40 Vol
vo Ocean Race: Update 17:00-
17:30 programma als 09:00
17:45 RTL Z Nieuws
06:53 Chloe's toverkast 07:07
Tree Fu Tom 07:29 Burgers'
Zoo en waarom 07:37 Ernst,
Bobbie en de rest 07:52 Su
per 4 08:03 De Daltons 08:14
De Daltons 08:22 Robin Hood
08:36 Wonderschool 08:50
Marathon: Littlest Pet Shop
09:13 Marathon: Littlest Pet
Shop 09:36 Marathon: Littlest
Pet Shop 10:00 Tommy Tele
shopping 15:00Tree Fu Tom
15:24 Oggy en de kakkerlakken
15:33 Oggy en de kakkerlak
ken 15:43 Super 4 15:55 Dood
le 15:58 Robin Hood 16:10
Doodle 16:11 KeetsVlog16:16
Draken: Rijders van Berk 16:40
De Daltons 16:48 Wonder
school 17:05 Judge Judy 17:35
Goede tijden, slechte tijden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 08:05 Tommy Teleshop
ping 11:05 Astro TV 13:05
Tommy Teleshopping 14:05
The Doctors 15:00 Achter ge
sloten deuren 15:55 Beschul
digd 16:55 Achter gesloten
deuren 17:50 NCIS: Los An
geles
COMEDY
"IVdlNBD
07:05 Kickin'It 07:30 Het Ho
telleven van Zack en Cody
07:55 Kick Buttowski 08:15 Zip
en Zap en de Knikker Bende
09:45 Mighty Med 10:10 Pair
of Kings 10:30 Zeke and Luther
10:55 Packages from Planet
X 11:15 The Emperor's New
School 11:40 Wanders Wereld
12:05 Lanfeust Quest 12:30
Kickin' It 12:55 Kirby Buc
kets 13:20 Mighty Med 13:40
Dude, That's My Ghost! 14:10
Camp Lakebottom 14:20 Po-
kemon 14:45 Lanfeust Quest
15:10 Ultimate Spiderman
15:40 Star Wars Rebels 16:00
Numb Chucks 16:20 Les 7N
16:45 Dude, That's My Ghost!
17:10 Kick Buttowski 17:35
American Dragon: Jake Long
06:00 Loop: Hart van Neder
land 08:10 De Grote Verbou
wing 08:55 Switched at Bir
th 09:35 Ready Steady Cook
10:20 The Doctors 11:00 As
tro TV 12:30 Tommy Teleshop
ping 14:30 Ready Steady Cook
15:15 Switched at Birth 15:55
The Doctors 16:50 Robs grote
tuinverbouwing
06:00 Family Guy 06:25 Fami
ly Guy 06:50 Family Guy 07:10
Seinfeld 07:35 That 70s Show
08:00 That 70s Show 08:25
Family Guy 08:50 Family Guy
09:10 Family Guy 09:35 Melis
sa Joey 10:00 Melissa Srjoey
10:25 Geen uitzending 10:50
Geen uitzending11:10 Fami
ly Guy 11:35 Family Guy 12:00
Futurama 12:25 Family Guy
12:50 South Park 13:10 Sou
th Park 13:35 Family Guy 14:00
Family Guy 14:25 Family Guy
14:50 Community 15:15 Melis
sa St Joey 15:40 Melissa St Joey
16:00 Geen uitzending 16:25
Geen uitzending 16:50 Friends
17:15 Friends 17:40 Futurama
18:00 Dog the Bounty Hunter,
Reality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 The Bold and the Beauti
ful, Soap
19:00 Bouwval Gezocht, Ma
gazine
18:40 NCIS: Los Angeles, Mis
daadserie
19:35 Navy NCIS, Actieserie
18:00 V-Land Festival Special
18:05 Ranking the Cars
18:15 The Big Bang Theory (h)
18:45 According to Jim
19:10 Two and a Half Men
19:40 The Big Bang Theory
18:30 Robs grote tuinverbou
wing (h), Tuinmagazine
19:30 De Grote Verbouwing
(h), Life-stylemagazine
18:00 Family Guy, Animatiereeks O
18:25 South Park, Animatiereeks
18:50 That 70s Show, Sitcom
19:10 That 70s Show, Sitcom
19:35 Futurama, Animatiereeks
20:30 Voetbal International,
Sportpraatprogramma
20:00 Bed Breakfast UK, Do-
cusoap
20:30 The Box, Drama
20:30 Law and Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
21:25 Without A Trace, Mis
daadserie
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Top Gear, Automagazine
21:35 James May's Cars of the
People, Documentaire
20:30 Superman II, SF-film
20:00 Family Guy, Animatiereeks
20:25 South Park, Animatiereeks
20:50 Tosh.0, Comedy
21:15 Tosh.0, Comedy
21:40 Tosh.0, Comedy
22:00 Spartacus: War of the
Damned, Dramaserie
23:05 Spartacus: War of the
Damned, Dramaserie
22:45 Case 39, Thriller
22:20 Without A Trace, Mis
daadserie
23:15 Major Crimes (h), Mis
daadserie
22:40 James May's Cars of the
People, Documentaire
23:45 V-Land Festival Special
(h), Muziekmagazine
23:55 Top Gear, Automagazine
22:45 Numb3rs, Misdaadserie
23:35 Numb3rs, Misdaadserie
22:00 Gamekings, Magazine
22:30 Brickleberry, Comedy
23:00 Bob's Burgers, Comedy
23:25 Brooklyn Nine Nine, Co
medy
23:50 Seinfeld, Comedy
00:15 Gridiron Gang, Misdaad
drama
02:30 Teleshop 7: Willie.nl,
Homeshoppingprogramma
03:00 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
actualiteiten sport film
00:55 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
00:05 NCIS: Los Angeles, Mis
daadserie
01:00 Astro TV, Magazine
02:00 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
01:00 Astro TV, Magazine
03:00 Nachtprogramma's, Ma
gazine
03:30 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:00 Disney XD, Jeugdpro
gramma
00:25 Mayday!, Documentaire
01:20 Tommy Teleshopping,
Homeshoppingprogramma
03:50 Astro TV, Magazine
02:20 Workaholics, Comedy
02:40 Broad City, Comedy
03:00 Family Guy, Animatiereeks
03:20 Family Guy, Animatiereeks
03:40 Family Guy, Animatiereeks
04:00 Seinfeld, Comedy
04:20 That 70s Show, Sitcom
04:40 Broad City, Comedy
TIPS
V
NPO 2, 21.05 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu, De Zeeuwse Muz-
iekl Odaagse, Het Weer, De canon van
Zeeland, Verzeeuwigd, Zeeland Nu,
De Zeeuwse Muziekl Odaagse 07:51
Het Weer, De canon van Zeeland,
Verzeeuwigd 08:00 programma als
07:00 08:51 programma als 07:51
09:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
17:00 Zeeland Nu, De Zeeuwse
Muziekl Odaagse, Het Weer, Verzeeu
wigd, Zeeland Nu, De Zeeuwse
Muziekl Odaagse, Het Weer 17:56
Verzeeuwigd 18:00 programma als
17:00 23:56 Verzeeuwigd 00:00
Zeeland Nu
een
09:00 Radio 2 op één 12:00 Lente-
beelden 12:20 Dagelijkse kost 12:35
Blokken 13:00 Het Journaal 13:25
Het Weer 13:30 ledereen beroemd
13:50 Thuis 14:15 Paul O'Crady: For
the Love of Dogs 14:40 Wild at Heart
15:25 Two Greedy Italians 17:25
Clips 17:35 Buren 18:00 Het Journaal
18:10 Het Weer18:15 Dagelijkse
kost 18:30 Blokken 19:00 Het Jour
naal 19:40 ledereen beroemd 20:05
Het Weer 20:10 Thuis 20:40 Vera
22:10 Outlander 23:00 Het Journaal
23:16 Keno 23:17 Euromillions 23:20
Het Weer 23:25 Patriot Games 01:20
Dagelijkse kost 01:35 ledereen be
roemd 01:55 Journaallus
Canvas
09:00 Terzake 09:35 Reyers Laat
10:15 Lentebeelden 12:30 Rolkrant
18:10 Panorama 19:00 Sporza: UEFA
Europa League magazine 19:30 Hoera
cultuur! 20:00 Terzake 20:40 Lore
22:25 Alleen Elvis blijft bestaan 23:55
De Canvasconnectie 00:25 Puur muz
iek 01:35 Canvaslus
BBC1
07:00 Election 2015 14:00 BBC
News - Weather 14:42 BBC Regional
News and Weather 14:45 Election
201515:30 VE Day 70: The Cenotaph
16:30 Election 2015 19:00 BBC News
19:27 Weather 19:30 BBC Regional
News Programmes 19:57 Weather
20:00 The One Show 20:30 A Ques
tion of Sport 20:57 BBC News and
Regional News 21:00 EastEnders
21:30 Question Time Election Special
22:30 Have I Got Election News for
You 23:00 BBC News 23:30 BBC Re
gional News and Weather 23:37 The
National Lottery Update 23:40 The
Graham Norton Show 00:25 Peter
Kay's Car Share 01:00 Swingers
BBC2
07:20 The First of the Few 09:15
Sign Zone: Britain's Favourite Foods
- Are They Good for You? 10:15 The
Housing Enforcers 11:00 Homes
Under the Hammer 12:00 Don't Get
Done, Get Dom 12:45 Oxford Street
Revealed 13:15 Bargain Hunt 14:00
Land Girls 14:45 Doctors 15:15 Hairy
Bikers Short 15:30 Election 2015
16:30 Decimate 17:15 Flog It! 18:15
Pointless 19:00 Eggheads 19:30
Escape to the Continent 20:00 lolo's
Great Welsh Parks 20:30 VE Day 70:
The Cenotaph - Highlights 21:00 An
Island Parish: Falklands 21:30 Garden
ers' World 22:00 Britain's Greatest
Generation 23:00 The Clare Balding
Show 23:30 Newsnight 00:30 Weath
er 00:35 Later - with Jools Holland
01:35 Sign Zone: Secret Britain
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Ro
sen 09:55 Sturm der Liebe 10:44
Tagesschau 10:45 Um Himmels
Willen 11:35 Nashorn, Zebra St Co.
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Elefant, Tiger
Co 17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
18:00 Quizduell 18:50 Verbotene
Liebe 19:45 Sportschau vor acht
19:50 Wetter vor acht 19:55 Börse
vor acht 20:00 Tagesschau 20:15 Bes-
ser spat als nie 21:45 Tagesthemen
22:00 Tatort 23:30 Kennedys Hirn
01:00 Tagesschau 01:05 Kennedys
Hirn
ZDF
09:00 Heute im Parlament 10:00
ZDF.reportage 10:30 Die Rosenheim-
Cops 11:15 SOKO Wismar 12:00
Heute 12:10 Drehscheibe 13:00
ARD-Mittagsmagazin 14:00 Heute
- in Deutschland 14:15 Die Kiichen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Wien 19:00 Heu
te 19:20 Wetter 19:25 Die Bergretter
20:15 Die Chefin 21:15 Letzte Spur
Berlin 22:00 Heute-journal 22:30
Heute-show 23:00 Aspekte 23:45
Heute Nacht 00:00 NEO MAGAZIN
ROYALE mit Jan Böhmermann 00:30
Magnum
WDR
07:20 Schulfernsehen: Grönlands
Gier - Reichtum durch Klimawandel
07:35 Brasilien - Der geflutete Wald
07:50 Hunger 08:15 Planet Wissen
09:15 Europamagazin 09:45 Hier und
Heute 10:30 Aktuelle Stunde 11:10
Elefant, Tiger Co 12:00 Pinguin,
Löwe St Co. 12:45 WDR aktuell 13:00
Servicezeit 13:30 In aller Freund-
schaft 14:15 Abenteuer Erde 15:00
Planet Wissen 16:00 WDR aktuell
16:15 Daheim unterwegs 18:00
Lokalzeit 18:05 Hier und Heute 18:20
Servicezeit Reportage 18:50 Aktuelle
Stunde 20:00 Tagesschau 20:15
Champs-Élysées vom Rhein - Die Kdj
in Diisseldorf 21:00 Der Vorkoster
21:45 Kölner Treff 23:10 WDR ak
tuell 23:15 Friihjahr 45 00:45 Mein
Kriegsende 01:00 Domian
TV5
07:50 TV5, l'invité 07:57 Histoire de
timbres 08:00 Journal Radio Canada
08:25 Tv5monde, le journal 08:40
Stars parade 09:00 Flash Info 09:05
S'il n'en restait qu'une 09:20 Cérémo
nie du 8 mai 12:00 Flash Info 12:05
#versionfranqaise 12:30 360° - GÉO
13:25 Les peuples des montagnes
13:30 Journal RTBF 14:00 Détectives
15:40 Un monde sauvage 15:50 Un
gars, un chef 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash Info 17:05
Questions pour un super champion
17:55 Vestiaires 18:00 64', Ie monde
en franqais, 1re partie 18:20 Le jour
nal de l'éco 18:25 Météo 18:30 TV5,
l'invité 18:40 Epicerie fine 19:05 Les
carnets de Julie 20:00 Tendance XXI
20:30 Journal France 2 20:55 Météo
21:00 Origines 22:45 21 e siècle
23:10 Journal TSR 23:40 Tv5monde,
le journal Afrique 23:55 TV5, l'invité
00:00 Météo 00:05 Le repaire de la
vouivre 01:50 Questions a la une
Discovery
07:15 Salvage Hunters 08:05 Rods
n' Wheels 08:55 Fast N' Loud 09:45
Property Wars 10:35 Survive That!
11:30 Bear Grylls: Breaking Point
12:25 Extreme Engineering 13:20
How It's Made 14:15 Big Giant
Swords 15:10 Dynamo: Magician
Impossible 16:05 Dual Survival 17:00
Chasing Classic Cars 18:00 Lost
Worlds with Monty Halls and Leo
Houlding 19:00 Fast N' Loud 20:00
Auction Hunters 21:00 Treehouse
Masters 22:00 Tanked 23:00 Big
Giant Swords 23:55 What Could Pos
sibly Go Wrong? 00:45 Gold Diggers:
World's Biggest Bank Robbery
National Geographic
07:35 Hacking the System 08:00
Street Genius 08:25 The Dog Whis
perer 09:10 Locked Up Abroad 10:00
Seconds from Disaster 10:50 High
way Thru Hell 11:40 Car S.O.S 12:30
Earth Investigated 13:20 Nazi Megas-
tructures 14:10 Ultimate Airport
Dubai 15:05 Air Crash Investigation
16:00 Highway Thru Hell 17:00 Res
toration Garage 18:00 Hacking the
System 18:30 Street Genius 19:00
Ultimate Survival Alaska Compilation
20:00 Objective Baku 21:00 Yukon
Vet 22:00 Cesar to the Rescue 23:00
The Incredible Dr Pol 00:00 Eat 01:00
Cesar to the Rescue
Animal Planet /TLC
07:15 Shamwari: A Wild Life 08:10
Gator Boys 09:05 Treehouse Masters
10:00 Bad Dog 10:55 Shamwari: A
Wild Life 11:50 Biggest and Baddest
13:40 Treehouse Masters 14:35
Shamwari: A Wild Life 15:30 Biggest
and Baddest 16:25 Tanked 17:00 Say
Yes to the Dress: Atlanta 17:30 Say
Yes to the Dress 18:00 Choccywoccy-
doodah 19:00 17 Kids and Counting
20:00 Say Yes to the Dress: The Big
Day 21:00 The Undateables 22:55
My Big Fat American Gypsy Wedding
23:45 I'd Kill for You 00:35 Deadly Af
fairs 01:25 The Undateables
Nickelodeon
07:01 Spongebob Squarepants 07:16
Cheeese 07:30 Zoey 101 07:57
Sam St Cat 08:24 Henry Danger
08:50 Nicky, Ricky, Dicky St Dawn
09:16 The Thundermans 10:07The
Haunted Hathaways 10:54 Max St
Shred 11:20 Fairly Odd Parents 12:07
The Thundermans 12:33 Wingin' It
12:57 Pinguïns van Madagascar 13:23
Spongebob Squarepants 14:16The
Fairly Odd Parents 14:42 Winx Club
15:09 Totally Spies 15:36 Programma
nog niet gekend 16:04 Pinguïns van
Madagascar 16:16 George of the
Jungle 16:44 The Legend of Korra
17:09 Spongebob Squarepants 17:34
Get Blake 18:00 Nicky, Ricky, Dicky St
Dawn 18:26 Max St Shred 18:52 Chi-
ca Vampiro 19:18 Sam St Cat 19:44
The Thundermans 20:11 How to
Rock 20:37 Victorious 21:00 Wendell
St Vinnie 21:21 See Dad Run 21:42
Sam St Cat 22:06 The Next Step
22:29 DegrassiNouvelle génération
00:00 Victorious 00:48 The Next
Step 01:10 H20: Just Add Water
01:35 The Hills 01:55 Sam St Cat