Richard Petrus Roctus Richard Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 38 woensdag 6 mei 2015 Alles wat we weten, hebben we van jon geleerd Intens verdrietig, maar terugkijkend op een mooi en liefdevol leven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze onvergetelijke vader, schoonvader en opa Hengstdijk, f Zierikzee, 10 april 1930 2 mei 2015 Tilly Roctus-van Goethem Rob en Karin Roctus-van Bruggen Sawinah Ximena Astrid en Ino in liefdevolle herinnering van Sorge-Roctus Lisa en Jop Maarten Driekoningenlaan 15 4301 HK Zierikzee Vrijdag 8 mei om 11.00 uur gedenken we het leven van Pa tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Richard Roctus Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en opoe Marina Dooge - de Bruine sinds 29 maart 1972 weduwe van Daniël Dooge in de leeftijd van 81 jaar. Oosterland: Piet Dooge Lenie Dooge - Koster Daan en Ilona, Melissa, Justin Marjan Frank en Pieternella, Tim, Linsay, Dilan Oosterland: Suzan Donselaar - Dooge Ad Donselaar Tamara Daniëlle Nico en Janine Rozanne en Matthijs Zierikzee: Corrie ten Rouwelaar - Dooge Henk ten Rouwelaar Daan "Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "In 't Opper voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Bruinisse, 4 mei 2015 Correspondentieadres: Familie Dooge, Burg. van der Havestraat 47, 4307 BB Oosterland. Gelegenheid tot condoleren D. V. donderdag 7 mei van 19.30 tot 21.00 uur in het stiltecentrum van zorg centrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bminisse. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 8 mei om 13.30 uur in de kerk van de Oud Gerefonneerde Gemeente in Nederland, Burg. van der Havestraat 68 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Lage Rampertseweg te Oosterland. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Jan van Zweden mevr. N. Kodde-Lievense Neeltje Kodde-Lievense Ik heb mijn liefste niet verloren Daarvoor gaf ze mij te veel. Wat zij mij zei dat blijf ik horen Van wat ik ben is zij mijn deel. (notitie van papa, 10-06-07) Tot het laatste moment zelfstandig en vol belang stelling voor zijn kinderen en kleinkinderen, is tot onze droefheid plotseling overleden onze lieve trotse papa en opa Karl Wilhelm Kneulman ^KareD Amsterdam, 24-6-1930 Veere, 29-4-2015 Weduwnaar van Lea Kneulman - Puister t 4-10-06 Soesterberg Karl Kneulman Buttinge Buiten Ilse Kneulman Matthijs van der Zanden Jesse en Querine Pepijn Jonathan Joël Leusden Paul Kneulman Claudie Ebing Matilde Josefïen Er is thuis gelegenheid tot afscheid nemen, van Bourgondiëlaan 44 te Veere, op donderdag 7 mei: 19.00 uur-20.30 uur. Wij vertrekken vrijdag 8 mei om 13.45 uur vanuit zijn huis naar de algemene begraafplaats te Veere. Iedereen is welkom om aan te sluiten. Na afloop bent u van harte uitgenodigd in de Campveerse Toren vanaf 15.00 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Charlotte Hedwig van Damme - Przygoda - Lotje - Kort na het overlijden van Ino hebben we nu ook afscheid moeten nemen van onze buurman "de hertenfluisteraar" Namens alle buren wensen wij Tilly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Buurtjes Driekoningenlaan Rene Mariska Fred Anja Cees Nel George Lies Coen Lydia Hans Linda Marc Anet Ernesto Greetje Yvon Germain Marianne en onze kinderen Zierikzee, 2 mei 2015 Na een lange vriendschap is van ons heen gegaan onze vriend Rinus en Tanny Glas Kapelle Psalm 91:1 Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van ons lid Passage afd. Westkapelle. Na een jarenlange vriendschap vernamen we het overlijden van onze lieve buurvrouw We wensen de familie veel sterkte toe. Jo Willeboordse-v.d. Welle en familie Janis en Mien Minderhoud Adri en Mieke Louwerse Mijn tijd is om Ik moet nu gaan Mocht je later eens naar mij verlangen Loop dan even in de wind Dan streel ik je wangen... Haar bezige handen en haar sterke wil vielen na een mooi leven stil. Onverwacht moeten wij afscheid nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Johannes van Damme 6 maart 1925 4 mei 2015 Klaus en Ineke Ineke en Jan, in herinnering Michael en Wibbiena Ma rijn Charlotte en Gerrit Roland en Chadaa De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 9 mei om 10.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 09.30 tot 09.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het rouwcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56