8 BUITEN U en uw Lekker de natuur in, logeren in het Hilton bij opa en oma... Een vakantie is het perfecte moment om er op uit te trekken of de banden met vrienden en fa milie aan te halen. Op deze pagina ziet u een selec tie van de inzendingen. Als uw conclusie ook is, dat we in een best mooie provincie leven, dan kunnen we dat van harte met u eens zijn. Op de webpagina www.pzc.nl/ buiten kunt u alle inzendingen van de afgelopen week zien. Voor woensdag 13 mei hopen we op foto's van U en Uw Voordeur. De een heeft een eenvoudige glad de deur, zonder tierelantijen. De ander een massie ve, bewerkte deur met glas-in-loodramen. Mis schien prijkt boven uw deur wel de naam van uw huis, of op uw deur een kunstig geschilderde familie naam. De voordeur kan uw huis een heel eigen uit straling geven. Bent u trots op uw entree en wilt u dat met iedereen delen, stuur dan uw foto in. Zorg wel dat u er zelf ook op staat. Plaats de foto('s) van U en Uw Voordeur voor maan dag 11 mei op www.pzc.nl/buiten. Om uw foto in de krant te kunnen plaatsen, hebben we wel een af beelding nodig van minimaal 1 MB. Graag met ver melding van uw naam en woonplaats en een korte toelichting. MEIVAKANTIE Lekker met de kleinkinderen naar het strand, foto Mieke Moens, Domburg Logeren bij oma en opa en dan slapen in het Hilton.... Anouk, in de tuin bij opa en oma, geniet van het paard in de wei naast de tuin. Het paard komt altijd foto Elizabeth Reijnhoudt-Kaland naar haar toe. foto Piet Grim, 's-Heerenhoek Dean plukt fluitenkruid voor oma Ilse op het Bolwerk in Middelburg. foto Ilse Wolff •J» Al 9 jaar vaste prik in het eerste weekend van de meivakantie: met vrienden weg, zonder onze kinderen. foto Esther Abrahamse, Vielsalm, Ardennen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 48