üysrlailaf] Richard petrus roctus Richard Familieberichten 38 woensdag 6 mei 2015 Maria Louisa de Bruijn - Verstraeten kükookop fflensenlinq.nl Marinus Hollebek Rinus Hollebek Alles wat we weten, hebben we van jou geleerd Intens verdrietig, maar terugkijkend op een mooi en liefdevol leven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze onvergetelijke vader, schoonvader en opa Hengstdijk, t Zierikzee, 10 april 1930 2 mei 2015 Tilly Roctus-van Goethem Rob en Karin Roctus-van Bruggen Sawinah Ximena Astrid en Ino in liefdevolle herinnering van Sorge-Roctus Lisa en Jop Maarten Driekoningenlaan 15 4301 HK Zierikzee Vrijdag 8 mei om 11.00 uur gedenken we het leven van Pa tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Emile Polycarpus de Bruijn t Ik heb mijn liefste niet verloren Daarvoor gaf ze mij te veel. Wat zij mij zei dat blijf ik horen Van wat ik ben is zij mijn deel. (notitie van papa, 10-06-07) Tot het laatste moment zelfstandig en vol belang stelling voor zijn kinderen en kleinkinderen, is tot onze droefheid plotseling overleden onze lieve trotse papa en opa Karl Wilhelm Kneulman ^KareD Amsterdam, 24-6-1930 Veere, 29-4-2015 Weduwnaar van Lea Kneulman - Puister t 4-10-06 Soesterberg Karl Kneulman Buttinge Buiten Ilse Kneulman Matthijs van der Zanden Jesse en Querine Pepijn Jonathan Joël Leusden Paul Kneulman Claudie Ebing Matilde Josefïen Er is thuis gelegenheid tot afscheid nemen, van Bourgondiëlaan 44 te Veere, op donderdag 7 mei: 19.00 uur-20.30 uur. Wij vertrekken vrijdag 8 mei om 13.45 uur vanuit zijn huis naar de algemene begraafplaats te Veere. Iedereen is welkom om aan te sluiten. Na afloop bent u van harte uitgenodigd in de Campveerse Toren vanaf 15.00 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent. Als je je eigen weg bent gegaan. Afscheid nemen We hebben het geleidelijk aan gedaan. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, mijn moeder, schoonmoeder, oma en zus Anna Pieternella van den Broeke echtgenote van Pieter de Reu Schoondijke, t Oostburg, 14 november 1934 4 mei 2015 Groede: P. de Reu Breskens: Sjaak en Addie Sandra Martin en Laura Schoondijke: Joop en Magda Correspondentieadres: Krabbendijk 10 4503 GN Groede De uitvaart zal plaatsvinden op vrijdag 8 mei om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamy - straat 28c te Terneuzen. U bent in de gelegenheid om te condoleren in voor noemd crematorium. We zijn de medewerkers van De Stelle, afdeling Boterbloem, dankbaar voor hun goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt Als je veel wordt ontnomen Als je moet toelaten dat een ander je verzorgt Als het leven niet meer jouw leven is Dan komt de tijd dat het goed is geweest. Na een lang en zorgzaam leven en een liefdevolle verzorging in De Redoute is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Marietje (Mimi) Andriessen weduwe van Jan Rijnders *02-10- 1924 f 04-05-2015 Sas van Gent Sas van Gent Wemeldinge: Paul en Ans Rijnders-de Groote Breda: Suzanne en Maurice Sas van Gent: Marie-Jeanne en Frank Cappaert-Rijnders Utrecht: Natalie en Marcel C orrespondentieadres Canadalaan 7 4551 AK Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, vindt plaats op maandag 11 mei om 10.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben op de begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging dan als zodanig te beschouwen. God die hem heeft gegeven verstand, moed en kracht om te werken en te leven, zegt nu: Het is volbracht. Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor alles wat hij ons heeft gegeven in zijn leven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn dierbare man, onze trotse vader en opa echtgenoot van Janny Hollebek-Brandes Axel, 4 juni 1939 t Magrette, 4 mei 2015 Magrette J. Hollebek-Brandes Terneuzen Chris en Ankie Hollebek-van Bendegem Mattias Floris AxelMinet en Perry Kruisifikx-Hollebek Thomas Reinout Magrette 15 4571 SR Axel Vrijdag 8 mei is er van 13.15 tot 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, waarna om 14.00 uur de samenkomst aanvangt. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de teraardebestelling bent u uitgenodigd voor een kopje koffie in de kerk. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager We bidden voor onze Janny, die liefdevol voor hem gezorgd heeft, de kracht en troost van onze Hemelse Vader toe. Dit bidden wij ook voor hun kinderen en kleinkinderen. Terneuzen Utrecht Axel Abbotsford (CA) Fre en Ina Kempe-Brandes Johan en Stien 't Gilde-Brandes Bram en Ank Audenaerd-Brandes Wim en Suus Buyze-Brandes Neven en nichten Je réserve au troupeau que je dois nourrir de la parole de vie les restes d'une voix qui tombe et d'une ardeur qui s'éteint. - Jacques Bénigne Bossuet In liefde losgelaten echtgenote van St. Jansteen, Hulst, 2 april 1927 4 mei 2015 Jacques Antoinette de Bruijn - van Putte Joep Diana, Emit, Brandon Bart Patrick Marijke de Bruijn - Warrens Nathalie Marco, Aurélie, Julie Stephanie Tom Serge Monique Christianne de Bruijn Alexandra Truffinoweg 290, 4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen in het uitvaartcentrum van coöperatie DEL4, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 8 mei van 19.00 tot 19.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 9 mei om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraaf plaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 38