Familieberichten 38 dinsdag 5 mei 2015 kükookop fflensenlinq.nl Margrita Carla van der Weele - de Vries Margaret van der Weele - de Vries Margaret van der Weele Margaret van der Weele Ria Koopman - Poot Ria Koopman Jan Jacobus van Zweden Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven en alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, mijn moeder en schoonmoeder en onze trotse oma Margaret Middelburg t Goes 25 januari 1953 2 mei 2015 Willem van der Weele Mathieu en Angelique Quinn, Jazz Boris S1 Moucheronhof 8 4351 NXVeere Margaret is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 7 mei van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de begrafenis, wordt gehouden vrijdag 8 mei om 11.00 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Gapinge. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Met veel verdriet in ons hart moesten we, geheel onverwacht, afscheid nemen van onze lieve zorgzame dochter, zus, schoonzus en tante Middelburg: Vrouwenpolder: L. de Vries J. de Vries - Vendevielle Luc en Coby de Vries Edwin en Monique Rachel en Wilfred Diep geraakt zijn wij door het plotseling overlijden van mijn lieve schoonzus en tante We wensen de familie sterkte toe. Middelburg: Leen van der Weele (in herinnering) Maja van der Weele-Kasse Ronald Sprakeloos. Vol ongeloof, compleet verbijsterd, vernamen wij van het overlijden van onze lieve buurvrouw Wij wensen Wim, Mathieu en Angelique, Quinn en Jazz en alle verdere familie kracht en sterkte toe. Buurtjes Moucheronhof: Leo, Mia, Maria en Julia Koster Bram, Hanna, Frans en Jan Schoe Peter en Ineke de Rooij Jaco en Anke van den Berge Henk Meijer en Karen van den Berg Margaret van der Weele Margaret van der Weele Na een periode van ziekte bereikte ons toch nog onverwachts het verdrietige bericht dat echtgenote van onze collega Mart Koopman, is overleden. Wij wensen Mart, Gerwin en Leon veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en wethouders van Schouwen- Duiveland, de collega's van het Managementteam en de collega's van de afdeling Bedrijfsvoering 2, G.J. Benou G.C.G.M. Rabelink loco-gemeentesecretaris burgemeester Zierikzee, 1 mei 2015 Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van echtgenote van onze collega Mart en moeder van Gerwin en Leon. We leven met jullie mee en wensen jullie veel sterkte toe. Ad, Ania, Caroline, Danny, Evert, Gerda, Hans Jan, Irene, Janny, Johan, Lianne, Petra, Petra, Piet, Pieter, René, René, Ronnie, Sandra en Ton. Zierikzee, 1 mei 2015 Als de wereld om je heen steeds kleiner wordt. Als je de mensen om je heen niet meer zo goed begrijpt. Als dan je kaarsje wordt gedoofd, dan kom je thuis zoals beloofd. Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat door de Here uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa sinds 7 september 2012 weduwnaar van Maatje Saaman in de leeftijd van 90 jaar. Kapelle: Leida (in liefdevolle herinnering) Yerseke: Leida en Wim Bas en Annick Nicole en Erik Chantal Vlissingen: Addy (in liefdevolle herinnering) Vlissingen: Rinus en Carla Kees-Jan en Janine Marlies Mariska en Sjors Wemeldinge: Jan Pieter en Janneke Rosanne en Ameur Aniek Yerseke: Ellyenjaap Bianca en Arjen Benny en Bettie en achterkleinkinderen Yerseke, 4 mei 2015, Zorgcentrum "Moerzicht" Correspondentieadres: Familie van Zweden, Lelieplein 35,4401 HK Yerseke De dienst van woord en gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 8 mei om 14:00 uur in de Hervormde Kerk te Yerseke; ingang Oude Torenstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven) Dreef 6, gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht, woning 77, voor de goede en liefdevolle verzorging. Lieve Opa Nooit meer zo maar even bij je langs gaan Nooit meer samen een bakje koffie drinken Nooit meer knuffelen met de honden Nooit meer samen foto's kijken Nooit meer pannekoeken voor je bakken Nooit meer samen een ijsje eten Nooit meer Maar voor altijd in mijn hart. Liefs Nicole en Erik (in herinnering) Vol ongeloof kregen we het droevige bericht van het plotselinge overlijden van onze lieve vriendin Wij wensen Willem, Mathieu, Angelique, kleinkinderen en familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Jaap en Ria Corine en Sharad Sint Laurens, 3 mei 2015 Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerkster Wij wensen Willem en familie heel veel sterkte toe Bestuur en medewerkers Wereldwinkel Middelburg f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51