Oyarlaila/J 0 mensen inq.nl Familieberichten Maatje Faasse-Verhulst Maatje Verhulst Ma Faasse - Verhuist Fred Eibers 23 juli 1962 1 mei 2015 God is mijn herder Hij leidt mij We nemen afscheid van onze lieve moeder en oma Tl eelt je Jloclcle - Jlievense weduwe van P. Kodde r Westkapelle, 17-01-1926 t Westkapelle, 02-05-2015 We zijn dankbaar voor de liefde die zij gaf. Suzan de Looff-Kodde Wim de Looff Marieke en Ramon Robbert en Danielle Correspondentieadres: Offenbachlaan 8 4384 ME Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 7 mei van 19:00 tot 20:00 uur in Zorgcentrum Krekepad, Krekepad 3 te Westkapelle. Voorafgaand aan de dienst is er in het Jeugdgebouw naast de Moria kerk nog een mogelijkheid om afscheid te nemen van 10:15 tot 10:45 uur. De dankdienst wordt gehouden op zaterdag 9 mei om 11:00 uur in de Moria kerk, Markt 67 te Westkapelle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw, Markt 67 te Westkapelle Psalm 90:1 Heere Gij zijt ons geweest een toevlucht van geslacht tot geslacht Bedroefd omdat we haar moeten missen maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus, tante en oudtante fleelt/e Tie itje JLievense weduwe van Pieter Kodde In de leeftijd van 89 jaar We wensen Suzan, Wim, Marieke, Ramon, Robbert en Danielle veel sterkte toe. Pie en Jan Jane Auke en Theuny, Cornelijne, Pernella Westkapelle, 2 mei 2015 Prediker 12:5 Want de mens gaat naar zijn eeuwig huis. Heden werd toch nog onverwacht uit ons midden wegge nomen onze geliefde schoonzuster en tante, Neeltje Lievense weduwe van Pieter Kodde geboren: Westkapelle, 17 januari 1926 overleden: Westkapelle, 2 mei 2015 Sterke de Heere onze nicht Suzan en haar gezin in dit groot verlies. Hansweert M. Verhage-Kodde f F. Verhage t Vlissingen J. Kodde t L. Kodde-Wisse t Zoutelande J. Kodde f A. Kodde-Meijers f Kloetinge P. Broijl-Kodde B. Broijl t Uithoorn A. Kodde f A.B. Kodde-Clement Goes H. Kodde f J. Kodde-Sturm Goes T. Verstraate-Kodde J. Verstraate t Zoutelande S. Verstraate-Kodde D. Verstraate t Zoutelande D. Kodde f Zoutelande E. Brasser-Kodde K. Brasser Middelburg L.A. Kodde P. Kodde-Faasse Vlissingen S. Kodde D.J. Kodde-Markusse t D.M. van Ginhoven-de Rijke Vlissingen A. Schreurs-Kodde t H. Schreurs A. Oprins Neven en nichten A Willem Jan van den Berge - Wim - kijk ook op dinsdag 5 mei 2015 37 Tot onze diepe droefheid is door de Heere uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder en oma echtgenote van Jan Faasse in de leeftijd van 86 jaar. Aagtekerke: J. Faasse Westkapelle: Ko en Jo Faasse-Brasser Kloetinge: Corrie en Johan Verhaagen-Faasse Westkapelle: Nellie en Sjaak van den Bosse-Faasse Borssele: Bram Faasse Westkapelle: Jan en Anja Faasse-Provoost Kleinkinderen en achterkleinkinderen Aagtekerke, 2 mei 2015 Correspondentieadres: Agathastraat 40a 4363 BD Aagtekerke Voorafgaand aan de rouwdienst is er nog gelegenheid tot afscheid nemen, indien mogelijk, van 12.55 tot 13.15 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op D.V. 7 mei om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Rookstraat 1 te Westkapelle. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van woonzorgcentrum Waterwelvoor de liefdevolle verzorging. Liever geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd delen wij u mee dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze lieve zus en tante echtgenote van Jan Faasse in de leeftijd van bijna 87 jaar. Sterke de Heere de achtergebleven familie. Aagtekerke: K.P. Verhulst M. Verhulst-de Rijke (in herinnering) Westkapelle: N. Hengst-Verhulst (in herinnering) L. Hengst (in herinnering) Westkapelle: L. Verhulst M. Verhulst-Faasse (in herinnering) Zoutelande: P. Ovaa-Verhulst P. Ovaa (in herinnering) Neven en nichten. Ons bereikte het bericht dat is overleden onze bure Wij wensen buurman Jan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De buren Arjaan Jo Lievense Boord Peene Korrie Minderhoud Leo Flermien Valckenborg Wim Louise Faasse Leindert Suzanne de Visser Westkapelle, 2 mei 2015 Enige en algemene kennisgeving Toch nog onverwachts is overleden mijn onvergetelijke man, vader, opa, zoon en broer Familie Eibers Salvador Dalistraat 71, 4382 KC Vlissingen. De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. De band is zo sterk, het afscheid zo moeilijk. Na een zware periode is van ons weggenomen, mijn lieve man, onze pa en trotse opa echtgenoot van Sonja van den Berge - Nawmie Wissenkerke, 25 september 1937 Goes, 3 mei 2015 Sonja van den Berge - Nawmie Michiel en Séverine Calvin Mélissa Brigitte Sherlyn Mace Mariska Kenan Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 8 mei van 14.15 tot 14.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal aansluitend gehouden worden om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Spinellihof 38 4463 GP Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50