Colofon (H mensen inq.nl Familieberichten Qys Ss/jcmsjj Els Kempees Maria Pieternella Koopman - Poot In MöiiJüflsijjrj nilieberichten 1 mei 2015 Ria 23 maart 1959 CO MESU-LUIJK Mijn hulp is van de HEERE Psalm 121 Met intens verdriet geven wij u kennis dat, na een leven van toewijding en zorg, na een ernstige ziekte voor ons toch nog onverwacht is ontslapen mijn innig geliefde vrouw, onze allerliefste, zorgzame moeder en mijn lieve dochter 11 mei 2015 Mart Koopman Gerwin Leon B.J. Poot - Franke Steenbank 58 4301 ZR Zierikzee Ria is bij ons thuis. De dienst van Woord en gebed wordt gehouden D.V. donderdag 7 mei om 11.00 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Zeven- getijstraat 11 te Zierikzee. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Voor de dienst is er van 10.00 tot 10.45 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Geen bloemen Frans Meulenberg Karin de Bruin-Koppelaar Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? C 0800 - 4444 000 Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 kijk ook op maandag 4 mei 2015 31 Het is goed zo. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Zij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Oosterhout: Middelburg: Gouda: Kloetinge: Middelburg: Ossendrecht: Goes: Goes: Henk en Maar Sonja Ernst en Kitty George en Marijke Max en Willy Joan en Leny Walter en Ria Maurits en Magda Neven en nichten Haringvlietstraat 32, Middelburg Correspondentieadres: Johan van Reigersbergstraat 131 4336 XE Middelburg De dienst van woord en gebed wordt gehouden op donderdag 7 mei om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Na een periode van afnemende krachten is op de leeftijd van 92 jaar overleden onze lieve nicht We wensen kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte en Gods kracht toe. Neven en nichten van de familie Luijk Veere, 30 april 2015 Onze Noord-Bevelandse Jachtcombinatie hebben een vriend verloren met het overlijden van Wij wensen Sjanie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Kees van Hee Lou de Jager Kees van der Maas Ko van Maldegem Lo Polvliet Rinse de Putter Piet Remijnse Jan Zuidweg IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 4-5-2012 4-5-2015 Elke dag voel ik het verdriet, de pijn en het gemis. Elke dag zie ik je foto aan de wand, de herinnering. Elke dag kijk ik omhoog, voor altijd samen in liefde met elkaar verbonden, ik hier en jijdaar. Ton. Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week uuvuvu.hjobse-uitvaart.nl uuuuw.basisuitvaart-zeeland.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl De Zeeuwse uitvaartverzorging Henk in den Bosch Persoonlijke aandacht en betaalbare kwaliteit 24 uur per dag bereikbaar op 0113-251303 Voor meer informatie bezoek onze website www.zeeuwseuitvaartverzorging.nl Of mail naar: info@zeeuwseuitvaartverzorging.nl Heeft u geen computer, bel ons voor vrijblij vende informatie op bovengenoemd nummer, j

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 55