0 Familieberichten O IHensenlinq.nl OyarlSilai) 30 maandag 4 mei 2015 Marinus Jan Dek - Rinus - Hendrik Johannes de Fouw - Henk - Heer die mij ziet zoals ik ben, dieper dan ik mijzelf ooit ken. psalm 139 L.v.K. Tijdens een spannende tijd van onderzoeken, is thuis plotseling overleden Thona Lena Bouwman - van 't Noordende Toos Bruinisse, t 's-Heer Hendrikskinderen, 28 juni 1932 1 mei 2015 Echtgenote van J. C. Bouwman 12001 Moeder van Nico 12001 Kleinkinderen: Jacob Bouwman en Linda Heijnsdijk Michiel Bouwman Connie Bouwman - de Klerk Schoonfamilie Bouwman Correspondentieadres: Uitvaartzorg Peter Butler t.a.v. familie Bouwman Benonistraat 3 4421 DN Kapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 7 mei om 10.30 uur in de Protestantse kerk, Plein 1 te 's-Heer Hendrikskinderen. Aansluitend zal de begrafenis om plm. 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis Heer Hendrikhuis, Te Werfstraat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Nog vrij plotseling is overleden in haar huisje, onze altijd belangstellende buurvrouw Toos Bouwman "We zullen haar missen in ons straatje" We willen Jacob Linda, Michiel en Connie veel sterkte toewensen. Namens alle buren uit de Jacoba van Beierenstraat Ad van der Heijden Bedroefd zijn wij door het onverwachte overlijden van onze lieve zwager en oom Rinus Dek Echtgenoot van Lia Dek-Kant in de leeftijd van 74 jaar. Rilland: Kees Kant t Jaap en Lena Vermeule-Kant Kapelle: Ko f Dien Mieras-Kant Kamperland: Flip en Francien Leendertse-Kant M.C. Allen U.S.A.Jim Rudy Mieke Groves-Kant Rilland: Jaap en May t van Oosten-Kant Ad Kant Neven en nichten Emily Johanna Provoost Wij zijn verdrietig dat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze zus en schoonzus Emma Leijn (in herinnering) Jan en Willy Henk de Fouw Mijn tijden zijn in Uw hand Psalm 31 16a Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat door de HEERE uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Johanna Dekker - de Jager sinds 10 juni 1990 weduwe van Klaais Dekker Wolphaartsdijk 30 september 1922 Middelburg 2 mei 2015 Nel Dekker (in liefdevolle herinnering) Marianne en Johan Wisse Piet en Lenie Dekker René en Christine Dekker Lucie en Nick Menheere Klein- en achterkleinkinderen Woonzorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres: Brouwerijweg 43 4357 HA Domburg Gelegenheid tot condoleren op woensdag 6 mei van 19.30 tot 20.00 uur in Zorgcentrum Eben- Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. donderdag 7 mei om 11.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Omstreeks 12.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. kijk ook op Heel gewoon, zo heel bijzonder! Ad bedankt voor je gastvrijheid, je humor, optimisme en werklust. De kanonnen, het 6 April Comité, de Stadsveste, verven in de kou. Je zang, kritisch geluid, voor iedereen een goed woord; we missen je! Bestuur en leden van stichtingen Stadsherstel, Vesting Vlissingen/ stichting Scheepsbouw- geschiedenis Vlissingen Vlissingen, 1 mei 2015 Mijn lief De dood zijn engelen, die met zachte hand mij dragen naar een ver en lieflijk land en jou en mij breekt hij niet uit elkaar, dat nooit mijn lief, ik zal dichter bij je zijn dan ooit. toon Hermans Met groot verdriet en ongeloof moeten we geheel onverwacht afscheid nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa 14 juni 1940 mei 2015 Lia Dek - Kant Michel en Jantine Lorann Evelien De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 7 mei om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en con doleance in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Hansweertsestraatweg 19, 4416 ND Kruiningen Met groot verdriet, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat, na een veelbewogen leven, van ons veel te vroeg is heengegaan onze lieve moeder en oma Emma - Domburg, 2 maart 1948 Domburg, 2 mei 2015 Domburg: Rob en Joyce Janice Paula Correspondentieadres: Zuidstraat 7 4357 BH Domburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. In de hoge leeftijd van ruim 93 jaar is rustig heengegaan onze lieve vader en opa weduwnaar van Elisabeth Jacomina de Fouw-Fortuin 16 november 1921 Colijnsplaat 2 mei 2015 Gilles en Marian Eddo en Hilde Marlieke Jozien en Jan Evelyn Wij danken het personeel van zorgcentrum 'Cleijenborch' voor de goede verzorging. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op woensdag 6 mei om 14.00 uur in 'De Thuishaven', Havelaarstraat 30, ingang naast de PKN-kerk te Colijnsplaat. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en con doleance in bovengenoemde ontmoetingsruimte. Correspondentieadres: Tulpstraat 4 4486 BZ Colijnsplaat Op 2 mei 2015 is overleden onze zwager en oom Wij wensen de naaste familie heel veel sterkte toe. Colijnsplaat: J.E.Hoogerheide-Fortuin Fam. Minnaar Fam. de Koster

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54