Üi/arlailsf) Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl Thona Lena Bouwman - van 't Noordende Milou de Moor Maria Pieternella Koopman - Poot 30 maandag 4 mei 2015 Heer die mij ziet zoals ik ben, dieper dan ik mijzelf ooit ken. psalm 139 L.v.K. Tijdens een spannende tijd van onderzoeken, is thuis plotseling overleden Toos Bruinisse, t 's-Heer Hendrikskinderen, 28 juni 1932 1 mei 2015 Echtgenote van J. C. Bouwman 12001 Moeder van Nico 12001 Kleinkinderen: Jacob Bouwman en Linda Heijnsdijk Michiel Bouwman Connie Bouwman - de Klerk Schoonfamilie Bouwman Correspondentieadres: Uitvaartzorg Peter Butler t.a.v. familie Bouwman Benonistraat 3 4421 DN Kapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 7 mei om 10.30 uur in de Protestantse kerk, Plein 1 te 's-Heer Hendrikskinderen. Aansluitend zal de begrafenis om plm. 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis Heer Hendrikhuis, Te Werf straat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Els Kempees Lieve Milou, Je bent niet meer waar je was Maar overal waar wij zijn Tante Christianne en Ome Eric Koen en Karin, Niek, Lars Ome Carl en Tante Nicole Arlène Wij zijn diep geraakt door het overlijden van Milou de Moor onze lieve kleindochter en nichtje dat niet het echte leven mocht leven Als je niet meer wilt Dat je gebeden verhoord Worden, dat de maan Zich vol over je buigt En de gloed van sterren Je nacht vervult met Uitgesproken verwachting; Als je niet meer gelooft Dat het weer goed komt Zoals het ooit is geweest, Dan nog weet je dat liefde En liefde alleen er altijd Zal zijn, oprecht en zoveel Sterker dan de pijn. Familie De Moor Gaston en ]oyce Shanti Paul en Lydia Ben, Ellen en Maarten Walter en Lenie Guido Ingo en Frieda Sonja en Anco Tessie en Sander, Jaimy Lilian en Frenk Savannah Wat als... ...je gedachten niet meer jouw gedachten zijn ...je woorden geen zinnen meer vormen ...herinneringen steeds meer van vroeger zijn ...je stilaan opgesloten raakt in lichaam en geest Je was nog zo jong en wat was je wens groot voor een gezond leven. Het mocht niet zo zijn... Dapper heeft ons liefste Milou afstand genomen van het leven. Papa, mama en je zus Janiek laten je los. Maar vergeten zullen we je nooit! Ze is 19 jaar geworden. 3 mei 1995 t 30 april 2015 Dochter van Diedrich en Nicolle de Moor-Hertogh Tweelingzus van Janiek De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Correspondentieadres: Kamperseweg 5 4543 PP Zaamslag Lieve Milou, Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve kleindochter. 19 jaar waren we bij elkaar. Wij zullen je nooit vergeten. Opa en Oma Hertogh Mijn hulp is van de HEERE Psalm 121 Met intens verdriet geven wij u kennis dat, na een leven van toewijding en zorg, na een ernstige ziekte voor ons toch nog onverwacht is ontslapen mijn innig geliefde vrouw, onze allerliefste, zorgzame moeder en mijn lieve dochter Ria 23 maart 1959 f 1 mei 2015 Mart Koopman Genoin Leon B.J. Poot - Franke Steenbank 58 4301 ZR Zierikzee Ria is bij ons thuis. De dienst van Woord en gebed wordt gehouden D.V. donderdag 7 mei om 11.00 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Zeven- getijstraat 11 te Zierikzee. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Voor de dienst is er van 10.00 tot 10.45 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Geen bloemen Rozalia Paulina Verdurmen - de Meijer - Rosa - Alphonsus Verdurmen - Fons - Het is goed zo. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Zij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Oosterhout: Middelburg: Gouda: Kloetinge: Middelburg: Ossendrecht: Goes: Goes: 1 mei 2015 Haringvlietstraat 32, Middelburg Correspondentieadres: Johan van Reigersbergstraat 131 4336 XE Middelburg De dienst van woord en gebed wordt gehouden op donderdag 7 mei om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Henk en Maar Sonja t Ernst t en Kitty George en Marijke Max en Willy Joan en Leny Walter en Ria Maurits en Magda Neven en nichten Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, schoon moeder en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 95 jaar. Hulst Pierre en Caria Bas, Joëlle, Dennis Hulst Ria en Wies Hulst Ireen Nona, Tommy Koewacht, 1 mei 2015 Correspondentieadres: Sasdijk 1, 4561 RS Hulst U kunt afscheid nemen van Roza in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op donderdag 7 mei van 18.30 tot 19.00 uur. De Eucharistieviering wordt gehouden op vrijdag 8 mei om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gerulphus (Stoppeldijk), Rapenburg 49 te Vogelwaarde, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats Stoppeldijk te Vogelwaarde. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in 't Karrewiel, Rapenburg 47 in Vogelwaarde. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 30