OyarJailau Familieberichten V Huub Dinny Karei Hemelsoel O IHensenlinq.nl t Suzan Verstraeten-Pille Suzan Verstraeten-Pille Johannes Josephus Vernimmen -Johan - 54 zaterdag 2 mei 2015 2S april 2015 Huub Hemelsoet Huub Hemelsoet Cees van der Hooft MAATJE DE FOUW 'Voetje voor voetje' ging zijn gezondheid achteruit en stapje voor stapje hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, opa en schoonvader. Nu is hij er niet meer. Zijn goede humeur, zijn altijd aanwezige humor en zijn liefde voor zijn vrouw nemen we mee in onze herinnering. echtgenoot van Catharina Vernimmen - van Eetveldt 31 - 10-1923 Boschkapelle 30-04-2015 Westdoipe Toke Vernimmen - van Eetveldt Piet Vernimmen en Marijke Reuvers Lia en Gerard Radius - Vernimmen Evelien en Marcel Marjolein en Herman Westdorpe, 30 april 2015. Corr: Ernest Claesstraat 10,4561 NW Hulst l.radius@hotmail.com piet@pietvernimmen.nl De afscheidsdienst voor Johan is op maandag 4 mei om 11.00 uur in "De Kirke", Graafjansdijk A190 te Westdorpe. Johan zal in stilte gecremeerd worden. Johan ligt opgebaard in Familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u op zondag 3 mei om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Wij zijn het team van 't Verlaet enorm dankbaar voor al hun goede zorgen. Indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Frans Meulenberg Adriana Maria Cornelia Meulenberg-Stroosnijder 1 mei 2015 kijk ook op Mei al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Wij nemen met veel verdriet afscheid van mijn lieve man, mijn zorgzame papa en onze rots in branding... 27 februari 1%5 echtgenoot van Sandra Weber - Hemelsoet papa van Jiva Hemelsoet Plataanstraat lh, 5551 EP Sas van Gent Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Huub te nemen op zondag 5 mei van 16:00 tot 17:00 uur in hel uitvaartcentrum naast het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 6 mei om 15:50 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Verslagen hebben we kennis genomen van het overlijden van onze dartmaat We zullen hem missen. We wensen Sandra, Jiva en verdere familie veel sterkte toe. Dartteam de Rattlesnakes Axel, 29-4-2015 Diep geraakt zijn wij door het, op veel te jonge leeftijd, overlijden van echtgenoot van onze zeer gewaardeerde collega Sandra Weber Wij wensen Sandra, Jiva en naaste familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Dow Benelux B.V. Afdeling Engineering Solutions Terneuzen, 29 april 2015 Met droefheid hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van Wij verliezen in haar een hjne medewerker in Team Burght. Ons medeleven gaat uit naar haar man, kinderen, verdere familie en dierbaren. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Mede namens cliënten, medewerkers, vrijwilligers, Raad van Toezicht Raad van Bestuur Warmande Bedroefd en verslagen hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze lieve collega Wij houden Suzan in onze herinnering als een enthousiaste en lieve persoonlijkheid met hart voor de cliënten. Suzan, we zullen je missen. Wij wensen haar man, kinderen, verdere familie en dierbaren heel veel sterkte toe de komende tijd. Collega's Team Burght en Goedertijt Warmande Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid Drager van de Bronzen Leeuw Wij wensen de familie sterkte met dit verlies St. Oost-lndië Monument Zeeuwsch-Vlaanderen Op hoge leeftijd is overleden onze lieve Moeder, Oma en Overgrootmoeder Gehuwd geweest met Jan Riemens 7 januari 1917 29 april 2015 Wij denken met dankbaarheid aan haar lange, werkzame en liefdevolle leven. Sarie en Frans (t) Wolfers-Riemens Jannie en Piet Hamelink-Riemens Gerda en Bart van Dijk-Riemens Anton en Anky Riemens-Verdurmen Kleinkinderen en achterkleinkinderen "Zing voor de Heer een nieuw lied" (psalm 96) Correspondentieadres: Ferdinand Bolstraat 26 4532 HT Terneuzen De uitvaart zal plaatsvinden op woensdag 6 mei 2015 om 11.45 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamy straat 28c te Terneuzen, waarna de teraardebestelling volgt op de begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de samenkomst is er vanaf 11.30 uur gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula. Diep geraakt zijn we door het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 71 jaar. Kamperland:Sjanie Meulenberg-Stroosnijder Kortgene: Angelique Meulenberg en Michel Klein Kelly, Jaydian Sem Mayla Tilburg: Martin en Wilma Meulenberg-Broers Francois Veronique Nieuwstraat 95, 4493 BB Kamperland U kunt afscheid nemen van Frans in het uitvaart centrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op woensdag 6 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 7 mei om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 59