I love Mom" Halsketting Vind je nieuwe favoriete boek op Dizzie.nl Zo mooi is de Moezel PZC 50°/o XOffHNG Met korting naar de PZC-lezing van Leon de Winter Kortingsbon lezing Leon de Winter Lees recensies van andere boekenfans Win boeken en andere prijzen Beoordeel boeken en deel je mening met anderen Bestellen doe je op sweetdeal. De leukste boekencommumty van Nederland De wereld is Kras Exclusieve lezersreis 3-8 dagen vanaf Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR17518 Ontdek de gastvrije Moezelstreek! Geniet hier van de wijn, natuur en historie en maak een heerlijke wandeling of fietstocht door de omgeving met schilderachtige stadjes en wijngaarden. Ook een bezoek aan Koblenz en Cochem raden wij zeker aan Tot 121,- voordeel per persoon! Sfeervol hotel direct aan de Moezel Ontbijtbuffet Gratis wifi en parkeren Wellnesscenter Fietsen en wandelen Boek vóór 18 mei op Kras.nl/LR17518 Vrijdag 15 mei 115.00 uur Kloveniersdoelen Middelburg zaterdag 2 mei 2015 Dit typisch Duitse 3-sterren hotel ligt direct aan de Moezel, in het centrum van wijnstadje Löf. Het gezellig ingerichte hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lift, bar, restaurant, Kellerbar, gratis parkeerplaats voor uw auto, fietsenstalling en wellnesscenter met sauna, binnenzwembad, whirlpool, fitness en beautycentrum (deels tegen betaling). U verblijft in een comfortabele kamer met o.a. een televisie en badkamer met douche en toilet. Inclusief: 3/4/5/8 dagen (2/3/4/7 nachten) verblijf in Hotel Lellmann met ontbijtbuffet, gratis wifi en gratis parkeren bij het hotel. Exclusief: zie onze website. Aankomst: van 8 mei t/m 19 dec 2015. Voor u vanaf 74,- vanaf 104,- vanaf 134,- vanaf 231,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 18 mei 2015. Ga naar Kras.nl/LR17518 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR17518 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds PZC-journalist Ernst Jan Rozendaal interviewt Leon de Winter over diens nieuwe roman Geronimo. In Geronimo lezen we hoe een groep van Navy Seals de wereld misleidt over het lot van de man die de tot nu toe grootste terreurdaad van de 21ste eeuw op zijn geweten heeft. Kaarten a 10,- zijn te koop in de Drvkkery. Online kaartverkoop: www.drukkerijmiddelburg.nl/tickets. PZC-korting: €5,- op vertoon van onderstaande kortingsbon uit de PZC (alleen aan de kassa of aan de deur) Ja, ik ben abonnee van de PZC Aantal personen: ABONNEE VOORDEEL en maak gebruik van de speciale korting 5,00 per persoon). Maximaal 2 personen per bon. Actievoorwaarden: Dit aanbod is geldig van 02/05/2015 t/m 15/05/2015. Niet geldig in combinatie met andere kortingen of acties. PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgege vens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op pzc.nl treft u nadere informatie aan. Voorletters en voornaam: Naam: Adres: Postcode en woonplaats: Telefoon

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 39