Voor het compliment van 'n tevreden klant WERKEN 21 In De Uitdaging vertelt elke week iemand, aan de hand van vijf vragen, over zijn of haar werk. Wat is het voor werk en wat is de grootste uitdaging? Van daag: Peter Struijk, verhuurder van marktkramen en tenten voor evenementen, foto Ruben Oreel Waaruit bestaat uw werk Ik verhuur tenten in verschillende soor ten en maten aan bijvoorbeeld het Be vrijdingsfestival in Vlissingen en ook de inrichting daarvan neem ik samen met mijn personeel voor mijn rekening. Ook lever ik podia voor evenementen zoals Hrieps in Grijpskerke. En niet te vergeten bouw ik samen met mijn men sen een groot aantal week- en jaarmark ten op. Voornamelijk op locaties in de provincie Zeeland. Hoe bent u in deze baan terechtgekomen? Na omzwervingen en verscheidene commerciële functies te hebben be kleed, ben ik teruggekeerd naar de werkgever uit mijn middelbare school tijd, Schets Verhuur. Dat bedrijf is in 1998 overgenomen door RBK Verhuur. Na eerst bij het bedrijf in loondienst ge werkt te hebben, ben ik drie jaar gele den compagnon geworden. Vanaf janua ri is RBK Verhuur geheel in mijn han den. Waar haalt u de meeste voldoening uit? De meeste voldoening haal ik uit de Wat is het leukste aspect aan dit werk? Het werk is erg afwisselend, je leert veel mensen kennen en je komt op plek ken in de provincie of net daarbuiten waar je anders niet zo snel komt. Zoals Herkingen in Zuid-Holland. Wat is de grootste uitdaging in uw werk? Het steeds opnieuw tevreden stellen van de klant. complimenten van tevreden klanten. Recent nog het Filmfestival Zeeuws-Vlaanderen waaraan we onze diensten hebben geleverd. Zowel de or ganisatie van het festival als CineCity was zeer tevreden. Ook bezoekers van het festival waren positief. Dat heeft ge leid tot nieuwe opdrachten. formeerd en wil het naadje van de kous weten. Dat geeft onze mensen een extra uitdaging en ons als speciaalzaak een meerwaarde", vertelt Marten. In totaal heeft Jeremiasse zo'n 50.000 artikelen in het assortiment die ook nog eens continue verwisselen. Daarom is er op elk vak gebied een expert in huis die continue bijge schoold wordt. Een verkoper is bijvoorbeeld ook gekwalificeerd om de fiets met speciale ge reedschappen af te monteren en de afdeling on derdelen is gekoppeld aan de werkplaats. Mar ten: „De branche is gewoon ontzettend hard in beweging, wij proberen vooruit te lopen, dat vergt een investering in kennis." Naast de breedte en de diepte van het assorti ment, de directe beschikbaarheid van de nieuw ste artikelen en daaraan gekoppeld de kennis om tot een gedegen en persoonlijk advies te ko- JEREMIASSE FIETS EN FITNESS men is de nazorg voor Jeremiasse een cruciale service. „De fiets wordt helemaal afgesteld op de rijder. Een piepje of een rammeltje herstel len we terwijl de klant een bakje koffie neemt. Bij een aankoop is de eerste service inbegrepen en we hebben twee servicebussen om klanten op locatie van dienst te zijn", zegt Anneke. De winkel, koffiehoek, toiletten en werkplaats zien er elke dag als nieuw uit. Anneke: „Dat is een kwestie van respect voor je klanten." www.fietsenfitness.nl ZATERDAG 2 MEI 2015 innovatie voorop In 1929 startte Rinus Jeremiasse met de ver koop en reparatie van motoren en (brom)fiet- sen aan de Oostwal in Goes. In de jaren tach tig van de vorige eeuw breidde Jeremiasse zijn activiteiten uit met een apart bedrijf in re- validatieartikelen, Jeremiasse Revalidatietech- niek. Vandaag de dag is Fiets en Fitness XXL by Je remiasse de grootste speler op de Zeeuwse markt in fiets en fitnessapparatuur. Inmiddels is al de derde generatie Jeremiasse actief bij Fiets en Fitness XXL by Jeremiasse. Het bedrijf heeft 4500 m2 showroom in een pand dat na een uitgebreide verbouwing op 1 februari 2014 werd geopend. Er zijn zo'n 2500 fietsen op voorraad. Fiets en fitness XXL is gecertificeerd met de vijfsterrenstatus van de Bovag. Er werken 13 mensen fulltime en 2 parttime. De bedrijfsvorm is een BV. Directeur Marten Jeremiasse. „Groot zijn is niet al tijd een voordeel, we willen het graag ook intiem houden." foto's Mechteld Jansen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 21