Familieberichten O "wy kükookop q fflensenlinq.nl 54 zaterdag 2 mei 2015 Peter Kafoe Jannetje de Kok-Dekker - Janne - Adriaan van Maldegem JAAP MEERMAN Huub Hemelsoet Cees van der Hooft Ela van Seters-Borghi Rinus de Jonge Elizabeth Adriaanse-Baljeu eerder gehuwd met Ko Keijmel t Anke Remijn-Samuëls 9 Bastiaan Suurmond Jaantje van Noorden - Brandt Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Bestuurslid, Penningmeester en Secretaris Bijna 14 jaar heeft Peter zich ingezet met hart en ziel voor de dorpsraad en de stichting. We houden hem in herinnering als zeer loyaal, accuraat en deskundig persoon, die bij ons allemaal en onuitwisbare indruk achterlaat. Peter wat zullen we je missen. Dorpsraad Oosterland en Stichting Festiviteiten Annemarie le Comte Jeanette Bolle Petra Smid Bianca de Jonge Anne van Mil Cindy Roks Djulita van der Werf Jolanda Goudzwaard Suzanne de Bruine Oosterland, 29 april 2015 Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van ons erelid, onze oud-voorzitter, Ijsmeester en vrijwilliger Jaap heeft IJsclub De Zwarte Weel jarenlang gediend met zijn enthousiasme, inzicht en inzet. Bestuur en leden wensen Andrien en de kinderen en kleinkinderen de kracht toe die nodig is in deze verdrietige tijd. IJsclub De Zwarte Weel Pierre Kruizinga, voorzitter Kapelle, 1 mei 2015 Erik Goudzwaard, secretaris Diep geraakt zijn wij door het, op veel te jonge leeftijd, overlijden van echtgenoot van onze zeer gewaardeerde collega Sandra Weber Wij wensen Sandra, Jiva en naaste familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Dow Benelux B.V. Afdeling Engineering Solutions Terneuzen, 29 april 2015 Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid Drager van de Bronzen Leeuw Wij wensen de familie sterkte met dit verlies St. Oost-lndië Monument Zeeuwsch-Vlaanderen Met droefheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze goede onvergetelijke (oud)buurvrouw en vriendin in de leeftijd van 54 jaar. Gerlof, Cecilia en Ben veel sterkte toegewenst. Schuddebeurs, Kees en Nelly Nelisse-)umelet De kracht ongebroken de moed tot het eind, maar eens houdt het op.... In het bijzijn van zijn dierbaren, is thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving, zacht en kalm overleden, mijn innig geliefde man, onze lieve vader en trotse opa Ellewoutsdijk Kapelle 20-11- 1919 26-4-2015 Jannie de Jonge - Schipper Jaap en Stephanie Alexandra en Job Raoul Fabienne Rinus en Maya Nicky Veel dank aan dokter Schrier en de medewerkers van 'Cederhof' voor hun betrokkenheid en liefdevolle zorg. Park Beukenhof 12 4421 BV Kapelle De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij danken u voor uw aandacht, liefde en zorg die u tijdens haar leven hebt gegeven aan mijn lieve vrouw, onze moeder, tweede moeder en oma Bep De vele blijken van medeleven na haar overlijden geven ons steun en troost. Gert Adriaanse en kinderen Pietjanneke Keijmel Klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, Zeist, mei 2015 Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de belangstelling, de steun, en het medeleven na het overlijden van Daarom willen we op deze manier laten weten dat Uw aanwezigheid en de vele kaarten en bloemen een grote steun voor ons zijn. Het doet ons goed te weten, dat zij bij velen zo geliefd was. Wim, Naomi en Timo Remijn Mei 2015 Een hand, een woord, een kaart, het doet zo goed als je iemand missen moet Voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven, op welke wijze dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder en oma willen wij u hartelijk dank zeggen. Kinderen en kleinkinderen Lewedorp, mei 2015 Het is voor ons onmogelijk om een ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van wij betuigen aan iedereen onze welgemeende en hartelijke dank hiervoor. Peter en Nel en kinderen Zoutelande, mei 2015 gfa. qfa Wb, gfa 4», ab "V yb -Az yU yfa tfa yu i«U yfa «h yfa wb, yfa tfe, ite, tte, tij qfa yfa tfe, qfa yfa 1p--rtp W WW Wtw W WW W W WW WW WW W WW WWW W-mw WW Bedanfet voor alle steun, bezoefejes, haartjes en attenties die ife de afgelopen maanden kreeg na een ongelukkige val, waar ik gelukkig goed van herstel. Het heeft mij verrast en ontroerd, ik ben daar erg dankbaar voor. Ook namens m'n man, kinderen en kleinkindjes heel veel dank! A.P. Janse-Gabriëlse Westkapelle willen wij u hartelijk dank zeggen. Kruiningen, mei 2015 Kinderen en kleinkinderen Langs deze weg wil ik een ieder bedanken voor de belang stelling en het medeleven getoond na het overlijden van mijn lieve man A. Suurmond-Arendse Middelburg, Mei 2015 moeder, Voor al uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, na het plotseling overlijden van onze lieve schoonmoeder en oma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 109