Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Dina Bimmel - Diny - mw. Diny Bimmel Wim Westveer Cornelis Hendrikus Kesteloo Frans Meulenberg Piet en Corrie Geertse-Louws Tot het laatst zelfstandig en vol belangstelling voor de wereld en de mensen om hem heen is tot onze droefheid overleden onze vader, opa en 'oude' opa Kees weduwnaar van Maria Kesteloo-Hage f 30 maart 2009 in de leeftijd van 99 jaar. Kattendijke, Henk Kesteloo Joke Kesteloo-Hendrikse Kerkwerve, Corrie Berrevoets-Kesteloo Piet Berrevoets kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, 30 april 2015 Eilandzorg Schouwen-Duiveland locatie "De Wieken" Correspondentieadres: Beatrixstraat 7 4321 AP Kerkwerve Woensdag 6 mei zal de afscheidsdienst om 13.30 uur gehouden worden in de kerk van de Protestantse gemeente, Weelweg 1 te Kerkwerve. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Oudeweg te Kerkwerve. Voor de afscheidsdienst is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in 't Kerkert naast de kerk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "De Wieken" en dokter De Jonge voor de goede zorgen. In zijn 100-ste levensjaar is teruggekeerd tot zijn Schepper onze bijzondere oom Cornelis Hendrikus Kesteloo ~Smidje~ Kerkwerve, 12-10-1915 Zierikzee, 30-04-2015 Hij is als laatste van de tien kinderen van de Kerkwerfse smid Hendrikus Kesteloo heengegaan. 'Einde' van een generatie Voor ons waren ome Kees en tante Marie als grootouders en dankbaar herinneren we ons de wekelijkse bezoeken. Brouwershaven: Henk Kesteloo Kerkwerve: Ad en Nelly Kesteloo-Mol Kerkwerve: Hans Kesteloo Kerkwerve: Carolien en Rinus Kleppe-Kesteloo en kinderen "Ik kan gaan slapen zonder zorgen. Psalm 4 Na een lang en voltooid leven heeft de Here uit onze familiekring weggenomen, mijn lieve zwager en onze oom Cornelis Hendrikus Kesteloo sinds 30 maart 2009 weduwnaar van Maria Hage op de gezegende leeftijd van 99 jaar en 6 maanden In liefdevolle herinnering allen die ons zijn voorgegaan. G. Kesteloo-Berrevoets neven en nichten Kerkwerve, 30 april 2015 Jacoba Johanna Mesu-Luijk Adriana Maria Cornelia Meulenberg-Stroosnijder Wij willen hierbij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten en gelukwensen voor Oons 50-jarig huwelijksjubileum. Ik sliep en droomde dat het leven was vreugde Ik ontwaakte en zag dat het leven was plicht Ik werkte en zie de plicht was vreugde Na een goed en voldaan leven is overleden mijn zus, onze tante en oud-tante in de leeftijd van 94 jaar. M. Sinke - Bimmel Janna Schetter - Sinke Henk Schetter Nine en Ferry, Fieri Wiebe en Dave Henk Sinke Loes Sinke - Verduijn Suzanne en Danker Alexander en Simone Goes, 30 april 2015 Correspondentieadres:Troelstralaan 300 4463 XZ Goes De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 7 mei om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Door het overlijden van is er aan een periode van vriendschap een einde gekomen. Wim de Munck Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee hij zijn ziekte mee omging, delen wij u mede dat in zijn slaap is overleden, mijn innig geliefde man, onze zwager en oom in de leeftijd van 58 jaar Kruiningen: M. C. Westveer - van Nieuwkerk Wemeldinge: Marius en Lies Kruiningen: Wim en Leintje neven en nichten Kruiningen, 25 april 2015 Marconistraat 10 a 4416 DE Kruiningen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar dr. Risseeuw en de longartsen van de C.O.P.D. te Goes. zaterdag 2 mei 2015 53 De eeuwige God is u een woning en onder u Zijn eeuwige armen Deuteronomium 33:27a De Here heeft thuisgehaald Zijn kind, onze lieve en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Sinds 9 april 1995 weduwe van Jan Mesu Veere, 12 april 1923 f Veere, 30 april 2015 Oost Souburg: Wim Mesu Margreet en Gerit-Aart Jacolien en René Jan en Mirjam Ilona Middelburg: Kees en Henny Mesu - Veldhuizen Gerbrand en Jennifer Anja en Picardo Annerike en Jan Serooskerke: Peter en Annie Mesu - Dees Marjolein en Pieter Jarno en Heieen Susanne en Herwin Houten: Christien en Harry Westerbeek Mesu Coosje (in herinnering) Joas Maarten en Petrisca Zwolle: Jan en Annemarie Mesu - Geertsema lemkje en Hein^-Jürgen Jacob en Margreet Geert en Sascha Gijs-Bert en Iris Janne en Aafke Wies Martje en Bertin Bob en Joyce en achterkleinkinderen De samenkomst met Woord en Gebed zal gehouden worden op D.V. woensdag 6 mei 2015 om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Schoolstraat 9 4354 AJ te Vrouwenpolder. Voorafgaande aan de samenkomst is er vanaf 12.00 uur tot 12.45 uur gelegenheid (bij bovengenoemde kerk) om afscheid te nemen van moeder en de familie te ontmoeten. Aansluitend op de samenkomst zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Zoekweg te Vrouwenpolder. Correspondentieadres: Cornelis van Perestraat 16, 4388 CD Oost Souburg Diep geraakt zijn we door het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 71 jaar. Kamperland:Sjanie Meulenberg-Stroosnijder Kortgene: Angelique Meulenberg en Michel Klein Kelly, Jaydian Sem Mayla Tilburg: Martin en Wilma Meulenberg-Broers Francois Veronique 1 mei 2015 Nieuwstraat 95, 4493 BB Kamperland U kunt afscheid nemen van Frans in het uitvaart centrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op woensdag 5 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 7 mei om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 108