ZEEUWS-VLAANDEREN 29 Automobilist probeert meisje aan te rijden exclusief Filmmiddag met thema bevrijding Hulst voor Elkaar houdt woensdag 6 mei een film middag in het gemeen schapscentrum. De getoon de film Overlord 1&2 - 70 jaar na dato past precies in deze tijd van de viering van de be vrijding. De film is gemaakt in Normandië, door Emiel Saman. De aanvang 14.00 uur, toegang is gratis. April boeken in als zonnig en droog April 2015 gaat de boeken in als de op vier na zonnigste in Zeeland sinds het begin van de metingen. Op het KNMI-station Vlissingen kwam het aantal zonne- uren boven de 260 uur uit. Gemiddeld schijnt de zon in april 187 uur. In Zeeland viel gemiddeld 10 tot 15 mm re gen. Normaal is dat 39 mm. Bluesrockband in Porgy Bess In Porgy Bess in de Noord straat in Terneuzen treedt zaterdagavond de Britse bluesrockband 24Pesos op. De groep bracht in januari het vierde album uit: Do the Right Thing. 24Pesos trad eerder met veel succes op op Klomppop in Ovezande. Het optreden begint zater dag om 21.30. Lentekriebels in galerie Lokaal 54 Oud-wethouder Jaap Bos van Terneuzen opent zater dagmiddag de tentoonstel ling Lentekriebels in galerie Lokaal 54 in de Nieuwstraat in Terneuzen. Er is werk van zeven kunstenaars. De expositie loopt tot en met zondag 28 juni. Open: woens dag tot en met zondag van 13.00 tot 18.00 uur. Friends of Folk in 't Schallemaaj Huis kopen? TERNEUZEN - De politie zoekt men sen die hebben gezien dat afgelo pen zondagavond een meisje moedwillig bijna werd aangere den. Dat gebeurde tussen 22.30 uur en 23.00 uur op het Stadhuis plein in Terneuzen. Het 15-jarige meisje stond vlakbij de bushalte. Een grijze auto kwam op haar af rijden en reed - waarschijnlijk opzettelijk - op haar in. Ze kon net op tijd opzij springen. De politie onderzoekt de zaak en vraagt getuigen zich te melden. Dat kan door te bellen naar 0900 8844 of - anoniem - naar 0800 7000. De zesmansformatie Friends of Folk uit Terneu zen treedt zondagmiddag vanaf 15.00 uur op in 't Schal lemaaj in Ossenisse. De groep komt voort uit de ma ritieme volksgroep Zuid west 10 uit Terneuzen. Het zijn zes 'kerels', die vooral Ierse volksmuziek ten geho re brengen. verkrijgbaar Lage Fusion hapjespan 028 met glasdeksel Terra Sancta viert vijftigjarig bestaan Gemengd koor Terra Sancta uit Lamswaarde bestaat niet veertig jaar, zoals gisteren in deze krant stond, maar vijf tig jaar. In dat kader houdt het koor morgen een jubileumcon cert in de Heilige Cornelius- kerk. Aanvang is om 20 uur, en tree kost 7,50 euro. VRIJDAG 1 MEI 2015 imse broodjes :getarisch) GRAAUW VLISSINGEN TERNEUZEN TERNEUZEN OSSENISSE rijdende keukens Bart Smit is met zijn rijdende kraam uit Amsterdam gekomen. „Belgen zijn Bourgondiërs. Daardoor slaat dit concept aan." foto's Peter Nicolai Allan Prosetiko uit Delft verkoopt Surinaamse gerechtjes. □□□□□□□□□□□□□O Een deskundige begeleiding bij de aankoop van uw woning levert u een aanzienlijke besparing op. Voor meer info bel: 088 - 566 72 00 www.wooncoach.nl 'Een krekel op een stekel'. Wie liever een sprinkhaan heeft: ook goed. NU Met ideale warmteverdeling door de koperen, omkapselde bodem. Terneuzen Versloot-Versloot.nl Axelsestraat 28 Versloot-Versloot.nl LAMSWAARDE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 68