DanlsbaiuijJitijJ Familieberichten OyarJadai) kükookop q fflensenlinq.nl 42 vrijdag 1 mei 2015 Marinus Padmos Huiberdina Adriana (Dien) Zandstra - Brandenburg Trijntje Geertje Provoost-Kooij Tiny V Janna Tolhoek-Kole Catrien de Regt-Lokerse Pieternella Catharina Kodde Marjoke Mina op 't Hof-Oostdijk Oscarien de Ruijsscher-de Puysseleire Wij zijn verdrietig om het overlijden van ons koorlid Jaap Meerman Cantorij Ned. Herv. kerk Kapelle Ik ging niet naar de kerk maar geloofde wel in God Heb gepoogd hier goed te leven zeker naar zijn groots gebod Het is de naastenliefde denk daar in Godsnaam aan Zij die dit eerlijk geven kunnen rustig sterven gaan. In alle rust en stilte hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame ma, schoonmoeder, onze oma, zus en schoonzus echtgenote van Joop Zandstra overleden 16-11-2001 Schiedam, Goes, 5-12-1930 30-4-2015 Erna en André Dévin Mayuri en Bennie, Lars Sjon Kees en Ine Adri en Rikie Marein Correspondentieadres: Maarten broersweg 3 4417 BK Hansweert Als u persoonlijk afscheid van Dien wilt nemen, is hiertoe gelegenheid op zondag 3 mei van 19.00- 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 4 mei om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Na een mooi, creatief en reislustig leven, waarin ze vele kennissen en vrienden heeft gemaakt, is rustig overleden Gehuwd geweest met Jacobus Provoost t 7-6-1988 Winkel, 6 oktober 1925 Gorinchem, 27 april 2015 Dankbaar zijn wij voor alles waar zij ons heen heeft gebracht en voor alles wat zij aan ons meegegeven heeft. Marlies en Piet Sara, Bram Simon Louis Correspondentieadres: Marlies de Pagter, Voorschotenstraat 9, 4357 AS Domburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 4 mei om 14.30 uur in Crematorium Maaslanden, Abt van Engelenlaan 1, 5253 VN Nieuwkuijk A/lijmen. Na afloop is er een samenzijn in de koffikamer van het crematorium. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat in de leeftijd van 67 jaar, onverwacht is overleden onze lieve Margaretha Diederika Corveleijn-Bouwmeester Margo Oost-Souburg: Ton Corveleijn Jeroen en Monique Maaike en Dankfried Mitchell Almere: Jos Vincent, Iris Burgemeester Stemerdinglaan 110 4388 KB Oost-Souburg, 29 april 2015 Margo is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 6 mei om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan dc Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. V_ 'k Sla mijn armen om U heen, Gij geeft rust aan mij, Gij alleen. Sterk van hart tot in het laatste uur is, te midden van haar dierbaren, van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 19 januari 2013 weduwe van Foort-Jan Tolhoek in de leeftijd van 85 jaar. Krabbendijke: Catrien Minderhoud-Tolhoek Jack Minderhoud Angelique en Dennis Waarde: Kees Tolhoek Annella Tolhoek-Huissen Jessica en Jeroen Cynthia Davey Middelburg: Rianne Tolhoek Michel Zitvast Deborah, Lateesha Rebecca Delilah en Lugino, Denzei Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij in zorgcentrum 'Ter Weel', afdeling C, te Krabbendijke heeft ontvangen. Krabbendijke, 29 april 2015 Correspondentieadres: Christinastraat 10, 4414 BD Waarde De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. worden gehouden op maandag 4 mei om 11.00 uur in de Tchthuskerk', Clercqswegje 12 te Kruiningen. Vooraf gaand aan deze dienst is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegen heid om afscheid te nemen. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Geen toespraken. We hopen voor haar dat ze bij haar Piet mag zijn. Voor ons is te vroeg overleden Wij wensen de familie heel veel kracht en sterkte toe. Frank de Kok Conny van der Poel Na een rijk en werkzaam leven is toch nog plotseling overleden onze tante en oud-tante A 3-11-1924 t 29-4-2015 Amsterdam: A. Kodde E. Kodde-Plokhooy Charlotte en Hens Suzanne en Arne Brouwershaven: L. Kodde W-E. Garschagen Kruiningen: A. Kodde J. Kodde-Poleij Caroline en Sjaak Simon Correspondentieadres: Einsteinstraat 3 4416 EL Kruiningen De crematieplechtigheid wordt maandag 4 mei om 16.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geheel onverwacht is overleden, onze lieve schoondochter, schoonzus en tante. Wij wensen Ad, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Goes: Pa en Ma de Haan Goes: Jim en Marjon Leone en Fabian Roel, Nona en Zoë Oudelande: Marijke en Theo Koen 's-Gravenpolder: Johan en Nicole Alex, Max en Lisa t Verdrietig, maar ook dankbaar voor het goede wat is gedeeld, geef ik kennis van het overlijden van mijn lieve man 6 februari 1927 Bruinisse f 23 april 2015 A.C.M. Padmos-Risseeuw Molenweg 20 4311 NH Bruinisse De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden op begraafplaats "Molenhof" te Bruinisse. Voor de warme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Kapelle, mei 2015 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van zeggen wij u oprecht dank Namens de familie Mei 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61