DELTA Zomer aan de kust van Zandvoort 2 dagen nü vanaf 45 Tot 86 voordeel per persoon! Boek nu deze lezersreis ~\SüP pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties (M) De wereld is Kras Aankomstdata en prijzen www.kras.nl/LR83022 verbindt Dat een nieuwe CV-ketel minder gas verbruikt dan de CV-ketels van pakweg 15 jaar geleden, dat weet u waarschijnlijk wel. Maar hoe maakt u de juiste keuzes en ontvangt u op basis van die keuzes snel een offerte? DELTA Woningadvies helpt u verder! Met DELTA Woningadvies: ontdekt u snel en eenvoudig de CV-ketel die bij uw woonsituatie past vraagt u direct een tekenklare offerte aan bij onze CV-ketelpartner Wolter Dros NH Zandvoort**** Hoe boek ik deze lezersreis? Ga naarwww.DELTA.nl/cvketels en start daar uw eigen CV-keteladvies. wolter dros tbi 2 t/m 4 dagen Noord-Holland inclusief verblijf in het 4-sterren hotel met ontbijt SGR FZC Aankomst van 8 mei t/m 31 oktober 2015. van voor u 2 dagen £-63: nüvanaf€45 3 dagen £JSS nü vanaf €69 4 dagen £185 nü vanaf €99 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: 2/3/4 dagen (1/2/3 nachten) verblijf in het NH Zandvoort met ontbijtbuffet en 50% korting op het parkeren van uw auto bij het hotel (ca. 7,25 per nacht i.p.v. 14,50 per nacht). Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering, toeristen belasting 2,25 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen) en reserveringskosten 19,50 per boeking (verplicht). vrijdag 1 mei 2015 Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR83022 of bel met Kras: 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83022 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 17 mei 2015. Dit sfeervolle 4-sterren hotel ligt tussen de duinen en het Noordzeestrand aan de boulevard van Zandvoort, op slechts 50 m van het strand. Het is de ideale uitvalsbasis om heerlijk te wandelen en fietsen in de mooie omgeving. Het hotel beschikt over gratis wifi, een lift, gezellige bar, modern restaurant met uitzicht over zee, een zomerterras met eigen strandbar en wellnesscenter Dunes Beauty Sauna. U verblijft in een comfortabele kamer. Als lezer van deze krant kunt u uw auto met 50% korting parkeren bij het hotel. NH Zandvoort Geniet van een schitterende lente of zomer in eigen land aan de kust van Zandvoort, een van de bekendste badplaatsen van Noord-Holland. Met haar brede stranden, mooie boulevard, prachtige duinpartijen en gezellige centrum is het dé perfecte locatie voor wandelliefhebbers en levensgenieters. Heerlijk eten in een van de vele restaurants, rondstruinen in winkeltjes en genieten aan het water... het kan hier allemaal! U verblijft in het 4-sterren NH Zandvoort, dat op slechts 50 m van het strand ligt. Speciaal voor u, lezer van deze krant, hebben wij 50% korting op parkeren bij het hotel geregeld! Boek snel, want deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 17 mei!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52