OyarJailai) k Colofon 0 mensen inq.nl Familieberichten mensenlinq.nl Daniël Francois Dekker Suzanna Helena Pille Suzan Pille Suzanne Pille Tineke van Dixhoorn-Francken Agnes Leonie Geijsels Bd'jniü f) Van der Hooft milieberichten Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en schoondochter Suzan echtgenote van Tonny Verstraeten Groede, t Oostburg, 21 november 1961 29 april 2015 Oostburg: Tonny Verstraeten Oostburg: Kevin en Melany Oostburg: Sven en Anneke IJzendijke: Frieda Verstraeten Toulouse, Miepje Poolster 147 4501 GP Oostburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 4 mei om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de dienst. U kunt afscheid nemen op zaterdag 2 mei om 17.00 uur in het mortuarium van het Antonius- ziekenhuis te Oostburg. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van onze schoonzus Wij wensen Tonny en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Marion en Walter Anita en Eric Walter en Suzan Frits en Nadine Judith en Diny Diep geraakt zijn wij door het bericht dat vrouw van onze collega Tonny Verstraeten is overleden. We wensen Tonny, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Marianne, Edgar, Gerard, Cees, Hannes, Jerry, Linda, Maarten, Mario, Peter, Jaap, Marianne, Piek en Ineke, Andre en Mirjam. Cruson Coatings BV, Breskens. echtgenote van Maarten G. van Dixhoorn Na een rijk en werkzaam leven is toch nog plotseling overleden onze tante en oud-tante Pieternella Catharina Kodde A 3-11-1924 f 29-4-2015 Amsterdam: A. Kodde E. Kodde-Plokhooy Charlotte en Hens Suzanne en Arne Brouwershaven: L. Kodde W-E. Garschagen Kruiningen: A. Kodde I. Kodde-Poleij Caroline en Sjaak Simon Correspondentieadres: Einsteinstraat 3 4416 EL Kruiningen De crematieplechtigheid wordt maandag 4 mei om 16.00 uur gehouden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Omdat wij dankbaar zijn voor haar liefde en zorgzaamheid gedurende haar leven zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve echtgenote, ons moedertje, oma en overgrootoma echtgenote van Cornelis Albertus Johannes Oude Breuil Sluis, t Terneuzen, 11 mei 1926 29 april 2015 Hank: Trudy en Rob Gwen en Stefaan Roan - Isis Brugge: Joke en Henk Aardenburg: Wil en Angela Correspondentieadres Hoogstraat 58P 4524 AD Sluis De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 4 mei om 15.00 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2, 8380 Brugge. Na afloop bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemd crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Mina op 't Hof-Oostdijk Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van Oscarien de Ruijsscher-de Puysseleire zeggen wij u oprecht dank Namens de familie Mei 2015 Uitvaartzorg Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding kijk ook op Met verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze geliefde zwager en oom Zijn steun en betrokkenheid hebben we gewaardeerd Middelharnis: Magda de Feijter-Dhondt Piet de Feijter Biervliet: Johan Dhondt (in liefdevolle herinnering) Corrie Dhondt-Luteijn Neven en nichten Soms neem je afscheid, je zegt: "Tot morgen, morgen zien we elkaar weer." Tot die ene dag is gekomen, dan is er plots geen morgen meer Algemene kennisgeving Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is onverwachts van ons heengegaan mijn lieve echtgenote, onze lieve mama, oma, dochter en zus Zij overleed op 24 april 2015 te Gent (B) in de leeftijd van 62 jaar. Zoals Tineke het zelf heeft gewild, hebben we op donderdag 30 april in besloten kring afscheid van haar genomen. Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder De levenswil bleef, het leven niet. vrijdag 1 mei 2015 43 Voor de warme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Kapelle, mei 2015 wvs. Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl m Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter U Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43