Familieberichten 38 woensdag 29 april 2015 Adrie Bos kükookop fflensenlinq.nl Leuntje Wisse-Dekker Leuntje Dekker Robin Bongers Robin Bongers Robin Bongers Cees van den Bos Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze trouwe vriend Zijn fijne vriendschap betekende heel veel voor ons. Henk en Jannie Hage Maria Damina Broek - Umboh (Ria) Leny Klompe-van Iwaarden Leny Klompe-van Iwaarden - Magdalena Dingena - De Heer is mijn Herder Ps. 23 1 Op Koningsdag is door de Koning Thuis gehaald 8 september 1930 t 27 april 2015 Wij herinneren haar als een sterke vrouw en mee levende moeder en pijler van het gezin. De woorden zorgzaam, creatief, altijd bezig, vriendelijkheid, kenmerken haar leven. Met bewonderenswaardige moed heeft zij haar laatste levensjaren, in afnemende krachten, geleefd. Middelburg Middelburg Middelburg Leiden Liza Wisse Els Hans Sander en Angélique Sam Met dank aan de thuiszorg en de huisarts die het mogelijk maakten dat mijn vrouw en onze moeder tot het laatst toe in haar eigen huis kon blijven wonen. 27 april 2015 Seisweg 39 4334 AD Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op zaterdag 2 mei om 10.30 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.00 tot 10.15 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere nog geheel onverwacht van ons heeft weggenomen, na een langdurige periode van ziekte, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante echtgenote van Liza Adriaan Wisse in de leeftijd van 84 jaar. De Heere sterke onze zwager en zijn kinderen en kleinkind om dit verlies te kunnen dragen. Meliskerke: K. Dekker-Koene Grijpskerke: Maljaars-Dekker Aagtekerke: J. Dekker Dordrecht: A. Dekker M. Dekker-Baaijens Neven en nichten Middelburg, 27 april 2015. Lieven Vis Logan Schuit Wij zijn diep geraakt door het overlijden van Wij wensen Alex, Hannie, Jordy en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe. Jan en Lenny Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers J-Twee Koken en Baden Middelburg Vrijdag is de showroom gesloten Middelburg, 28 april 2015 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde werknemer Robin was vanaf februari 2014 in dienst van ons bedrijf en heeft de functie van installatiemonteur naar alle tevredenheid bekleed. Wij wensen zijn ouders, familie en vrienden heel veel sterkte toe. Vlissingen, 28 april 2015 Directie en medewerkers Artec Groep Vlissingen Zaterdag 25 april bereikte ons het droeve bericht dat die dag is overleden ons erelid 52 jaar lang was hij lid van v.v. Bruse Boys, waarvan 25 jaar een voortreffelijke secretaris, v.v. Bruse Boys is hem veel dank verschuldigd. Een zeer gewaardeerd erelid is van ons heengegaan. Bestuur en leden van de v.v. Bruse Boys Bruinisse, april 2015 Je strijdvaardigheid, liefde en levenslust, Krachtig als de branding van de zee, je gaf ze aan ons door en nemen we voor altijd met ons mee! Bedroefd om de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee Maria ons omringde, delen wij u mee dat na een moedig gedragen ziekte en omringd door haar dierbaren, is overleden, mijn dappere vrouw, onze geweldige moeder, trotse oma en schoonzus Medan, 15 juli 1947 Goes Goes Zierikzee Houthalen - Helchteren Landgraaf Landgraaf t Goes, 22 april 2015 Albert Brock Merove en Frank Solange en René Fabiënne Quinten Berthe en Huub Gusta en Jo Riet en Harry Op Maria haar uitdrukkelijk verzoek zal de uitvaart in besloten kring plaats vinden. Geen bloemen aan huis. Correspondentieadres: Familie Broek Calsstraat 26,4464 XA Goes Zondagmorgen overleed mijn jongste zus en onze tante Koos v.d. Weele-van Iwaarden Myranda en Hadelinde Brugge Alice, Ineke, Jan, Jaap en Corine v.d. Weele en hun partners Verdrietig om het afscheid, maar tevreden en blij over alles wat we samen tot het laatste moment hebben gedeeld, gaan we verder met mooie herinneringen aan onze dierbare, energieke moeder en schoonmoeder en onze lieve en vrolijke oma echtgenote van Kees Klompe (t 18 juli 2005) die zondag vroeg in de ochtend is overleden. Heinkenszand Goes 27 juni 1932 26 april 201 5 Hilversum: Arja en Dick Neppelenbroek-Klompe Matthijs en Erlinde Thomas en Kiki Sophie Zwolle: Marrit Klompe en Erik Schenk Berend Miranda en Daan Wolphaartsdijk: Johan Klompeen Hendrika Huijsmans Sanne Bas Leny is thuis op de Helenahoeve. 27 april 2015 Correspondentieadres: Stieltjeslaan 45, 1222 RD Hilversum We nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op vrijdag 1 mei om 11.30 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid in de ontvangstruimte van het crematorium de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. We danken alle medewerkers van hospice 'Het Clarahofje' in Goes en van 'Zorghotel Boulevard' in Vlissingen voor de liefdevolle zorg en aandacht. Liever geen bezoek aan huis. Na een lang en bewogen leven is zondag 26 april jl. op 93 jarige leeftijd overleden weduwnaar van Wijtske Froukje Telle Asker - Noorwegen Clazien en Terje Bergsmark Voorburg Rinus Vis en Mariet Ewalts De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdagochtend 2 mei om half 11 in Crematorium Kranenburg, Kranenburgweg 9, 8024 AC Zwolle correspondentieadres: ewalts.vis@wxs.nl Rinus Vis, Damsigstraat 80, 2272 XS Voorburg Op 25 april is in London, Canada geboren een superventje zoon van Dirk en Marjolein kleinzoon van Sjaak en Margaret neef van Frank achterkleinzoon van Katie de Graaf-Slater

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 57