8 BUITEN De weerspiegeling van de Bierkaai in Hulst, foto Louise de Poorter, Terhole U en uw SPIEGELING Een spiegeling brengt op zijn minst een verdubbeling. Is het daarom dat foto's met spiegelingen onze wereld indrukwekkender in beeld brengen dan ze in werkelijkheid misschien is. Op deze pagina ziet u een selectie van de inzendingen. Als uw conclusie ook is, dat we in een best mooie provincie leven, dan kunnen we dat van harte met u eens zijn. Op de web pagina www.pzc.nl/buiten kunt u alle inzendingen van de afgelopen week zien. Voor woensdag 6 mei hopen we op foto's van U en Uw MEIVAKANTIE. Een ruim thema, waar u op velerlei manieren invulling aan kunt geven. Uitjes naar attractieparken, bezoekjes aan opa en oma, de kinderboerderij, een fiets- of wandeltocht, strandvertier, zeilen of motoren op de Zeeuwse wateren. En nog veel meer. Plaats de foto('s) van U en Uw MEIVAKANTIE voor maandag 4 mei op www.pzc.nl/buiten. Om uw foto in de krant te kunnen plaatsen, hebben we wel een afbeelding nodig van minimaal 1 MB. Graag met vermelding van uw naam en woonplaats en een korte toelichting. Lange palen op het stand, foto Desiree Hoondert, Dishoek Spiegeling vanaf de brug over de Schuitvaargracht. foto Felix Antheunisse, Vlissingen Op een terras in Barcelona zag ik mijzelf in de zonne bril van mijn vrouw, foto Kees Dingemanse Een minituintje gefotografeerd via de spiegel. foto Maud Minnebo, Oostkapelle Oeps, wat doet die auto in deze spiegeling.... foto Ineke Nijs, Middelburg foto Miranda Flipse, Middelburg De schoorsteen naast de oude mosselfabriek in het Arnekanaal. foto Kees van Dijke, Arnemuiden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 48