Colofon h ht Familieberichten kükookop mensen inq.nl Hendrik Speelman SfU'WHJ - Drieluik - Miranda van de Waeter-Nijssen Miranda van de Waeter Miranda van de Waeter Maaike van den Branden De HEER is mijn herder Verdrietig, maar dankbaar voor het vele goede dat we met elkaar mochten ontvangen, delen wij u mee dat de Here tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde echtgenoot, onze lieve vader en opa Buut oud-huisarts te Oosterland Overschie, Zierikzee, 24 november 1925 24 april 2015 Gouda: J. Speelman-Poot Zierikzee: Arie en Marijke Speelman-Verburgh Elias Maaike Jitske Zwolle: Bram Paul en Jacqueline Speelman-Jessurun Job Hugo Sophie Correspondentie adres: Charlotte de Bourbonlaan 11 4303 AE Zierikzee De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op vrijdag 1 mei om 13.00 uur in de Pauluskerk, van Hogendorpplein 2,2805 BM Gouda. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats Hofwijk, Delftweg 230, 3046 ND Rotterdam-Overschie. Voorafgaand aan de dienst is er van 11.45 tot 12.50 uur gelegenheid om de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Na de begrafenis is er ook gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum op begraafplaats Hofwijk. Liever dan bloemen, stellen we een gift voor Hospice Kaaskenshuis op prijs. Onze dank voor de goede zorgen gaat uit naar alle medewerkers van Hospice Kaaskenshuis te Zierikzee. Robin Bongers wviwivi Tamilieberichten Maaike van den Branden Verzorging van aïïe uitvaartpoCissen KENNISGEVING IS MEER DAN EEN VERDRIETIGE MEDEDELING De Uitvaart Informatie Hulplijn ©088-0139999 Diep geraakt zijn wij door het, op veei te jonge leeftijd, overlijden van echtgenote van onze zeer gewaardeerde collega Arno Wij wensen Arno, Tristan, Jochem en overige familie heel veel sterkte toe en waar mogelijk blijven we hen steunen, nu en in de toekomst Directie en medewerkers Feyter Forklift Services b.v. Terneuzen, 29 april 2015 Leven is... willen houden en toch los moeten laten Wij vinden het ongelooflijk verdrietig dat ons klasgenootje Tristan zijn mamma moet missen. Wij wensen Tristan, zijn vader, broertje en verdere familie heel veel sterkte bij dit enorme verlies. Wij zullen er voor je zijn. Tristan. Klas 2B: Tahir, Emily, Rychardo, Michelle, Kristel, Ronan, Damiën, Tom, Inua, Myrthe, Thijs, Jonas, Lisa, Floris, Jens, Evita, Sidney, Michael, Thimo, Björn, Ronald, Yara, Marissa, Bart, Jasper, Justin, Marieke, Doortje, Alaine en Lyanne Mentor: Ilse Dieleman-de Witte Stedelijke scholengemeenschap De Rede Terneuzen Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw moeder van onze leerling Tristan (2B). Dit droevige bericht heeft ons allen diep getroffen. Wij zullen Tristan de komende tijd op school extra steunen en begeleiden. Wij wensen Tristan, zijn broertje, de heer Van de Waeter, verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Raad van Toezicht, management, personeel, leerlingen, medezeggenschapsraad en ouderraad van Stedelijke scholengemeenschap De Rede Terneuzen Met verdriet hebben we vernomen dat op veel te jonge leeftijd is overleden onze medewerkster We verliezen in haar een gewaardeerde collega en hebben veel bewondering voor de moedige manier waarop ze haarziekte heeft gedragen. We wensen familie veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Bestuur directie Dethon Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers J-Twee Koken en Baden Middelburg Vrijdag is de showroom gesloten Middelburg, 28 april 2015 woensdag 29 april 2015 39 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. We zijn heel verdrietig dat onze lieve, enthousiaste en vrolijke collega niet langer bij ons kon blijven. Veel te vroeg is overleden We zullen haar zo ontzettend missen We wensen haar ouders, broer en verdere familie heel veel kracht toe om met dit grote verlies om te gaan. Collega's van de afdeling Inpak/ Montage Dethon Industrie Terneuzen ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonCijfje begeleiding bij uitvaart Met zorg, aandacht en respect Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week k 0800 - 4444 000 Uitvaart Informatie Hulplijn De 'drieluik' is een combinatie van de Kennisgeving, Dankbetuiging en In Memoriam. Deze kunnen in dezelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN familieberichten@wegenermedia.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 39