Familieberichten 0 IHensenlinq.nl üvar lad ai) Paul van Waterschoot Job Marinus Jansen Ome Jo Jansen 38 woensdag 29 april 2015 Karei de Waal Joop de Rechter Joop de Rechter Paul van Waterschoot Hij heeft zijn rust nu gevonden Na een intens en zorgzaam leven is op 88 jarige leeftijd overleden mijn lieve man, onze pa, opa en overgroot-opa Jo~ echtgenoot van Dinie Jansen-Meijer Terneuzen: D.G. Jansen-Meijer Roosendaal: Piet en Rosemarie Nathalie en Marco Roos en Bob Terneuzen: Jos en Ingeborg Jeroen en Marlieke Bart en Angela Wij willen Dr. Verhage en alle medewerkers(sters) bedanken voor de liefdevolle zorg. 28 april 2015 Correspondentieadres: Gentiaanstraat 13 4537 CZ Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 30 april van 19.00 tot 20.00 uur in verzorgingshuis "de Blide" kamer 107 te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 1 mei om 14.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve oom en zwager Hij was als een tweede vader voor mij. Kruiningen: Conny en Kees Monica en Peter Robin, Tim en Evy Kruiningen: Annie Meijer-Hoefnagel Kruiningen, 28 april 2015 Leny Klompe-van Iwaarden - Magdalena Dingena - Leny Klompe-van Iwaarden Logan Schuit kijk ook op Moatje, Later als de vele mooie herinneringen de plaats van ons verdriet hebben ingenomen, zullen we misschien kunnen verwoorden wat we nu enkel met tranen kunnen vertellen Jij hebt genoten van het leven, Veels te vroeg ben je gegaan Hopelijk vind je nu rust bij je vader Bedankt voor al die mooie momenten vriend We zullen je missen! Wij wensen de familie en nabestaanden heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Tommy Veronique Bob Jeroen Koen Mircea Ruud Saskia Mariska Op 28 april 2015 bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Joop de Rechter. Joop was tot de fusiedatum op 1 januari 2006 directeur/bestuurder van de AWZV (de fusiepartner van de toenmalige RZVW). Samen vormden zij de corporatie Woongoed Zeeuws- Vlaanderen. Wij hebben hem leren kennen als een betrokken en daadkrachtige man. Hij zette zich vol overgave in voor 'zijn' woningcorporatie. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en overige familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Raad van Commissarissen, directie en medewerkers van Woongoed Zeeuws-Vlaanderen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer gewaardeerd oud-voorzitter van de Stichting Ledeltheater Oostburg. Wij wensen Marian, zijn moeder, de kinderen, klein kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit enorme verlies. Bestuur, medewerkers en vrijwilligers Stit&iüitf jleddf/tïAiei Oostburg Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Echtgenoot van onze collega Claudia. Wij wensen Claudia, Thijs en verdere familie alle sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers Morres Wonen Hulst Veel te vroeg en met grote verslagenheid hebben we kennis moeten nemen van het overlijden van ons carnavalslid Wij wensen zijn vrouw Claudia, zijn zoon Thijs en al zijn familieleden, vrienden en kennissen heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Namens alle leden van Carnavalsstichting De Kriekeputters Verdrietig om het afscheid, maar tevreden en blij over alles wat we samen tot het laatste moment hebben gedeeld, gaan we verder met mooie herinneringen aan onze dierbare, energieke moeder en schoonmoeder en onze lieve en vrolijke oma echtgenote van Kees Klompe (t 18 juli 2005) die zondag vroeg in de ochtend is overleden. Heinkenszand 27 juni 1932 Goes 26 april 2015 Hilversum: Arja en Dick Neppelenbroek-Klompe Matthijs en Erlinde Thomas en Kiki Sophie Zwolle: Marrit Klompe en Erik Schenk Berend Miranda en Daan Wolphaartsdijk: Johan Klompeen Hendrika Huijsmans Sanne Bas Leny is thuis op de Helenahoeve. 27 april 2015 Correspondentieadres: Stieltjeslaan 45, 1222 RD Hilversum We nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op vrijdag 1 mei om 11.30 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid in de ontvangstruimte van het crematorium de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. We danken alle medewerkers van hospice 'Het Clarahofje' in Goes en van 'Zorghotel Boulevard' in Vlissingen voor de liefdevolle zorg en aandacht. Liever geen bezoek aan huis. Zondagmorgen overleed mijn jongste zus en onze tante Koosv.d. Weele-van Iwaarden Myranda en Hadelinde Brugge Alice, Ineke, Jan, Jaap en Corine v.d. Weele en hun partners Op 25 april is in London, Canada geboren een superventje zoon van Dirk en Marjolein kleinzoon van Sjaak en Margaret neef van Frank achterkleinzoon van Katie de Graaf-Slater

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 38