Vernoemd naar de vrijheid Kras Vrijmarkt Bijval voor Koningsdag in nieuwe stijl Pesten Verlangen naar een schone lei 26 en 27 4 en 5 MAANDAG 27 april 2015 257e jaargang nr. 98 Los nummer 1,95 Abonneeprijs 1,11 In Nepal en zijn buurlanden zijn zaterdag zeker 2500 doden gevallen en een miljoen kinderen in nood geraakt door een aardbe vingvan 7,8 op de schaal van Richter. Het grootste deel van de vallei van de hoofdstad Kathmandu, waar dorpen door steenlawines zijn weggevaagd, zit zonder elektriciteit en water. Hulptransporten stuiten op inge storte bruggen en wegen zijn vernietigd of door modderstromen geblokkeerd. Hulpor ganisaties vrezen de uitbraak van besmette lijke ziekten. Afgelopen weekeinde zijn rond de 25 naschokken gemeld van minstens 4,5 op de Richter-schaal. Nederland heeft een hulpteam met honden naar Nepal gestuurd om slachtoffers onder het puin vandaan te halen. In het transport vliegtuig, waarmee dit team vanochtend hoopt te arriveren, zit voor vijf ton aan hulpgoederen voor Artsen zonder Grenzen. Het kabinet maakte 4 miljoen euro vrij voor Nederlands hulpteam met honden naaraardbevingsgebied 350 Nederlanders in Nepal Korting tot ruim 400 op veel reizen naar: Nederland, Aruba, Bonaire, Curasao, China, Duitsland, Turkije, Griekenland en Indonesië! Kras.nl/vrijmarkt of bel 0900-96977ocP9 AMSTERDAM - Ruim 95 procent van de Nederlandse bevolking is tevreden of neutraal over de nieu we opzet van Koningsdag. Dat blijkt uit onderzoek onder 3397 Nederlanders door onderzoeksbu reau Necker van Naem voor NU.nl. Van de ondervraagden vindt 60 procent het goed dat de koning voor deze 'Konings- dag-nieuwe-stijl' kiest. Koning Willem-Alexander wil dat Koningsdag een andere invul ling krijgt. Zo komt bijvoorbeeld het défilé terug. Dit jaar zullen op het Groothoofd in Dordrecht de koninklijke gasten een 'Grande Pa rade' bijwonen. Editie: Walcheren Koel en wisselend Werkgevers en werknemers onderschatten gevolgen van pesten. De minister komt met een campagne Dewereld is Kras Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. excl. res.kosten en Calamiteitenfonds. Voor actievoorwaarden zie kras.nl/vrijmarkt-voorwaarden Kijk voor een overzicht van Konings- dagactiviteiten in uw buurt op www.pzc.nl DE STELLING Reageeroppzc.nl Ik vind Willem-Alexander een puike koning UW MENING 418 reacties Ik zou graag een lintje willen krijgen ma - vr io ro EENS ONEENS °o

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 1